PDA

View Full Version : مشکل در ارسال ورودی(پارامتر) به CrystalReport در زمان اجرای برنامه

Alireza7581
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:17 صبح
با عرض سلام و احترام خدمت اساتید گرامی

داخل DataSet یک datatable بوسیله ی Query طراحی کردم که

select S.Fn+' '+S.Ln as S_Name,R.reshte,M.madrak ,s.phone
from tbl_ProjectList as P,tbl_Teacher as T ,tbl_student as S ,tbl_Reshte as R,tbl_Madrak as M
where (T.T_Code=P.teacher_code) and (P.term_code=" +Variables.intSelectedTerm.ToString() + ")and(P.P_date=" + Variables.intSelectedYear.ToString() + ")and (P.std_code=S.S_Code )and(S.reshte_code=R.R_Code)and(S.madrak_code=M.M_ Code )
همونطور که مشاهده می کنید در بخش Where می خوام کد ترم رو از متغیری به اسم intSelectedTerm و تاریخ رو از متغیری به اسم intSelectedYear دریافت کنه. این متغیرها هم مقادیرشون رو از TextBox دریافت می کنن. اما هر کاری می کنم این DataTable تشکیل نمیشه. اما وقتی که متغیرها رو تو Query مقدار میدم مثلا می نویسم

P.P_date=1392
DataTable بدون هیچ مشکلی تشکیل میشه. خلاصه نمی دونم چطور در زمان اجرا این مقدار رو بهش بدم یعنی یه مقداری رو به گزارشم بدم که گزارش رو بر اساس اون مرتب کنه

ممنون میشم اگه کمکم کنید -با تشکر

Alireza7581
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 18:41 عصر
از مهندسان گرامی کسی بلد نیست؟؟؟

حتی هزینه اش رو هم حاضرم پرداخت کنم

matin.soft
جمعه 25 بهمن 1392, 09:34 صبح
منظور شما اینه که تو ویزارد این کارو می کنید اگه تو ویزارد دیتاست اینکارو بکنید که جواب نمیده ولی اگه اون کوئری رو در داخل اونت (event) بنویسید جواب می ده.
موفق باشید