PDA

View Full Version : تبدیل کدهای جاوا این برنامه به php

jafar2012
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 01:02 صبح
hi
می خام کدهای جاوای این برنامه رو به php تبدیل کنم (البته بیشتر هدفم یادگیری نه دوری از جاوا)
تازگی یک کتاب در مورد php گرفتم اما حجم کم و کد کم این برنامه من رو شگفت زده کرد
خواستم بدونم چه طور با کمترین حجم ممکنه کدهای جاوا این سورس رو به php تبدیل کنم

مهرداد سیف زاده
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 07:20 صبح
کدهای شما جاوا نیست بلکه جاوا اسکریپت هست.
مکانیزم برنامه خیلی ساده هست. مقدار شهرهای متناظر با استانها رو در value قرار داده و با split اونها رو تبدیل به آرایه میکنه و از این آرایه برای پر کردن select بعدی استفاده میکنه.

jafar2012
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 09:31 صبح
کدهای شما جاوا نیست بلکه جاوا اسکریپت هست.
مکانیزم برنامه خیلی ساده هست. مقدار شهرهای متناظر با استانها رو در value قرار داده و با split اونها رو تبدیل به آرایه میکنه و از این آرایه برای پر کردن select بعدی استفاده میکنه.
hi
دوست خوب من مهرداد من هم منظورم جاوا اس بود فقط مخفف نوشتم
مکانیزم بالا رو فهمیدم ممنون اما پاسخ شما فکر نمی کنم ربطی به سوال من داشت:متفکر:
با php نا اشنا هستم راهنمایی کنید چه طور با این زبان بنویسم یا دست کم یکی زحمتش رو بکشه یه قسمتش رو انجام بده تا همه دوستان مبتدی استفاده کنن

مهرداد سیف زاده
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 13:25 عصر
لازم نیست شما برای این کار از php استفاده کنید. اما قبلا برای یه شرکتی تکه برنامه کوچکی که با دیتابیس و ajax و رد و بدل داده ها با json کار میکرد نوشتم.
در این برنامه استان رو انتخاب میکردید و لیست متناظر با همون شهر رو از دیتابیس میخوند و در یک select دیگه قرار میداد.
اگر تمایل دارید پیام خصوصی بدید تا پروژرو براتون ارسال کنم.

jafar2012
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 16:56 عصر
لازم نیست شما برای این کار از php استفاده کنید. اما قبلا برای یه شرکتی تکه برنامه کوچکی که با دیتابیس و ajax و رد و بدل داده ها با json کار میکرد نوشتم.
در این برنامه استان رو انتخاب میکردید و لیست متناظر با همون شهر رو از دیتابیس میخوند و در یک select دیگه قرار میداد.
اگر تمایل دارید پیام خصوصی بدید تا پروژرو براتون ارسال کنم.
hi
ممنون در کل خواستم کمی کار باهاش را یاد بگیرم چه طور انتخاب بشه و..