PDA

View Full Version : سوال: آپلود فایل

Mohammad_dn
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 17:21 عصر
سلام

من دو تا هاست دارم(هاست اشتراکی و هاست دانلود)

من سایتمو روی هاست اشتراکیم نصب کردم....یه قسمت گذاشتم برای آپلود ...که فایل هارو داخل هاست توی پوشه ی Uploads آپ میکنه..حالا میخوام از داخل هاست اشتراکیم فایل داخل هاست دانلودم آپ کنم ..پوشه بسازم و....

لطفا یه قطعه کد بزارید

سوال دوم اینکه کسی فایل منیجر برای asp.net میشناسه ...ایجکس هم باشه...با قابلیت آپلود...و همچنین بتونم دکمه بهش اظافه کنم(به تولبارش) یا اگه نمیشناسید در رابطه با ساخت فایل منیجر راهنماییم کنید

پیشاپیش ممنون

Mohammad_dn
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 21:08 عصر
کسی نیست راهنماییم کنه؟؟؟؟

اوبالیت به بو
جمعه 25 بهمن 1392, 12:19 عصر
درود بر شما

در FTP هاست دانلود خودتون پوشه Uploads رو بسازید و مجوز های لازم رو بدید یعنی دسترسی کامل Full.
سپس با یک برنامه ساده هم می تونید عملیات انتقال رو انجام بدید، به این صورت که از هاست اشتراکی آپلود می کنید به هاست دانلود.

برای ساخت پوشه ها باید کنترل کنید در هاست دانلود پوشه مورد نظر وجود نداشته باشد و اگر نبود اقدام به ساخت پوشه نمایید. سپس آدرس را در متغیر نگه دار و عملیات کپی رو با دستور File.Copy انجام بدید.
مهمترین قسمت فقط حفظ صحیح آدرس فایل هاست.

Mohammad_dn
جمعه 25 بهمن 1392, 12:26 عصر
پس درواقع از دستور File.Copy که در فضای نام System.IO هست باید استفاده کنم دیگه...فقط همین؟؟؟

Mohammad_dn
جمعه 25 بهمن 1392, 13:45 عصر
در مورد فایل منیجر چی؟

Mohammad_dn
شنبه 26 بهمن 1392, 22:52 عصر
دوستان کسی نمیتونه در مورد ساخت فایل منیجر راهنماییم کنه؟؟

میخوام یه فایل منیجر مثل فایل منیجر WebsitePanel بسازم

اوبالیت به بو
شنبه 03 اسفند 1392, 00:50 صبح
درود بر شما

خودتون باید FileManager رو شبیه سازی کنید. مثلا اطلاعاتی از Folder ها و پدرهاشون یا فرزندهاشون داشته باشید. امکاناتی مثل Rename یا Delete اضافه کنید و از این قبیل امکانات