PDA

View Full Version : سوال: تعرفه طراحی وب

mari90
یک شنبه 27 بهمن 1392, 16:15 عصر
سلام می خواستم از کسایی که کار طراحی می کن بپرسم برای طراحی سایت به آدرس زیر چقدر باید بگیرم؟
پنل مدیریت هم داره

eidazha
یک شنبه 27 بهمن 1392, 17:28 عصر
امكانات زيادي نداره ، همچنين قالب ساده اي هم داره
در كل قيمت بستگي به طرف (كارفرما) داره كه وضعش چطور باشه اما منصفانه بخواي كار كني بين 500 الي 800 تومن قيمت خوبيه

Alireza.imani
یک شنبه 27 بهمن 1392, 18:06 عصر
بالای 500 ندیا حرومــــــــــه به خدا !!!! :لبخند:

moslem.hady
یک شنبه 27 بهمن 1392, 21:27 عصر
امکانات:
مدیریت متون(صفحه اول، ارتباط، درباره)
مدیریت پیش فروش ها(فرض میکنیم به صورت آیتمی از مدیریت اضافه میشه با عکس و متن و عنوان)
مدیریت پروژه ها (مثل بالا)
مدیریت اسلایدر

با همین ظاهر و امکانات ارزشش 300 تومن.

eidazha
یک شنبه 27 بهمن 1392, 21:42 عصر
بابا اين 100 تومن هزينه هاست و دامينش هست :D با 200 تومن سايت بزنه ؟!
يكم به شغل خود ارزش قائل باشيم @};-

ahmad156
یک شنبه 27 بهمن 1392, 22:34 عصر
با تمام احترام به طراح سایت،این سایت مفت هم گرونه:لبخند:
ولی اگر قرار باشه درست انجام بشه زیر یه میلیون حرامه:لبخند:
واقعاً چه قیمت هایی میدن دوستان.خواهشاً یا قیمت اصولی مطابق با ارزش کار بدین یا اصلاً برنامه نویسی رو بذارین کنار بذارین بقیه کار کنن.امثال دوستان هستندکه هر جا میری میگی مثلا این کار 2 میلیون آب میخوره میگن فلانی با 500 هزار انجام میده اون هم با التماس:ناراحت:

eidazha
یک شنبه 27 بهمن 1392, 23:06 عصر
من ديدم 15 هزار تومن هم سايت زدن :|

دوستان قبل از دادن قيمت اول اين رو بخونيد بعد قيمت بديد :D
http://iranshell.ir/wp-content/uploads/2013/07/1.jpg
http://iranshell.ir/wp-content/uploads/2013/07/2.jpg
http://iranshell.ir/wp-content/uploads/2013/07/3.jpg
http://iranshell.ir/wp-content/uploads/2013/07/4.jpg
http://iranshell.ir/wp-content/uploads/2013/07/51.jpg
http://iranshell.ir/wp-content/uploads/2013/07/6.jpg
http://iranshell.ir/wp-content/uploads/2013/07/7.jpg
http://iranshell.ir/wp-content/uploads/2013/07/8.jpg
http://iranshell.ir/wp-content/uploads/2013/07/9.jpg

ahmad156
یک شنبه 27 بهمن 1392, 23:08 عصر
دارای دو سطح دسترسی مدیر و کارمندان .....
امکان انجام حدودا سه گزارش مثلا لیست افرادی که در یک دوره ضمن خدمت شرکت کرده اند واز این قبیل...
امکان سرچ و.....
واخبار و اطلاعیه
که البته کار بزرگ و سختی هم نیست

ولی می دونم چندتا اداره احتیاج دارن
یکی از اداراهاهم که فقط ازمن قیمت میخواد اونم قیمت پایین!

دوست عزیز دکتری که یه ساعت یه عمل جراحی میکنه چند میلیون پول میگیره کارش برای خودش اصلاً کار بزرگی نیست ولی برای شما که میخواین عمل شین کار بس بزرگی.همین کارایی که شما لیست کردین کار خیلی بزرگی هست برای کسی که برنامه نویسی رو بلد نیست.پس کار خودتون رو دست کم نگیرین.
خواهش میکنم قید قیمت پایین رو بزنین تا هم ارزش خودتون و هم ارزش کارتون و هم ارزش همکاراتون رو پایین نیاورده باشین

Mohammad_dn
یک شنبه 27 بهمن 1392, 23:33 عصر
آفا احمد حقیقتو گفتی

moslem.hady
دوشنبه 28 بهمن 1392, 08:50 صبح
با تمام احترام به طراح سایت،این سایت مفت هم گرونه:لبخند:
ولی اگر قرار باشه درست انجام بشه زیر یه میلیون حرامه:لبخند:
واقعاً چه قیمت هایی میدن دوستان.خواهشاً یا قیمت اصولی مطابق با ارزش کار بدین یا اصلاً برنامه نویسی رو بذارین کنار بذارین بقیه کار کنن.امثال دوستان هستندکه هر جا میری میگی مثلا این کار 2 میلیون آب میخوره میگن فلانی با 500 هزار انجام میده اون هم با التماس:ناراحت:

حرف شما کاملا درسته. اگه توجه کنید من نوشتم این سایت ارزشش 300 تومنه. این قیمت نظریه که بین برنامه نویس هاست. من خودم به شخصه اصلا نمیتونم تصور کنم ک سایتی مشابه این بخوام بنویسم که بخوام قیمت بدم(از بس طراحی نامناسبی داره)

ولی درکل حرف شما رو کاملا قبول دارم ک نباید قیمت های پایین داد.
بعضی طراح های سایت کارهای درپیتشون رو با قیمت های پایین قالب میکنند، بازار کار رو خراب میکنند.
احترام قائل شدن برای کار خیلی مهمه. اما به شرطی ک کارت خوب باشه. اگه کارت خوب نیست، کار نکن، یاد بگیر.
برنامه نویسی کار خیلی محترمیه، برنامه نویسان از هیچ یه چیزی خلق می کنند.
خواهشا خودتون و کارتون رو دوست داشته باشید و احترام بذارید

alimobe
دوشنبه 28 بهمن 1392, 09:30 صبح
کارت خیلی حرفه ای نیست ولی 400 فک کنم خوبه

meisam3322
دوشنبه 28 بهمن 1392, 09:43 صبح
دوست عزیز دکتری که یه ساعت یه عمل جراحی میکنه چند میلیون پول میگیره کارش برای خودش اصلاً کار بزرگی نیست ولی برای شما که میخواین عمل شین کار بس بزرگی.همین کارایی که شما لیست کردین کار خیلی بزرگی هست برای کسی که برنامه نویسی رو بلد نیست.پس کار خودتون رو دست کم نگیرین.
خواهش میکنم قید قیمت پایین رو بزنین تا هم ارزش خودتون و هم ارزش کارتون و هم ارزش همکاراتون رو پایین نیاورده باشین

توی مملکتی که قیمت ماست سون چند برابر ویندوز سون هست. صحبت از ارزش میکنی مومن ؟؟؟؟؟؟ !!

AmirRezanezhad
دوشنبه 28 بهمن 1392, 10:31 صبح
موافقم احمد جان به شدت..♥

vira1368
دوشنبه 28 بهمن 1392, 10:32 صبح
سلام خدمت دوست عزیز برنامه نویسمون mari90
سایتتون رو دیدم ( حتی قسمت مدیریتش :لبخند: هلاک امنیت سایتت شدم )
فقط صفحه:
-ویرایش پروژه ها
-ویرایش پیش فروش ها
-ویرایش مشخصات
Dynamic هستن و 3 صفحه دیگر Static

از من به شما نصیحت در بخش طراحی گرافیکی نرم افزار حتما از یک کارشناس کمک بگیرید. ببینید در پست های بالا همکارانتون که برنامه نویس هستن انتظار سایتی شکیل و جذاب دارن پس ببینید مشتریان ما چه انتظار هایی میتونن داشته باشن. و یک مورد دیگر هم اینکه در مورد قیمت هست توی همین تاپیک چندتا قیمت داده شد و متاسفانه هیچ منبعی وجود نداره که بشه براساس اون قیمت ارائه داد که نه مشتری ضرر کنه و نه برنامه نویس حقش خورده بشه. یعنی در نهایت برمیگرده به برنامه نویس که چقدر از حقش رو بتونه به پول تبدیل کنه. چرا دروغ بگم خودمم هم اول وضعیت بازار و مشتری رو میسنجم بعد قیمت میدم (نه قیمت واقعی)
=============

خدمت دیگر دوستان عزیز برنامه نویس هم سلام می کنم
من خیلی کوچیکتر از اونم بخوام نصیحتتون کنم، فقط می خواستم بگم بهتره ما همکارا بیشتر پشت هم باشیم تا اینکه توی این آشفته بازار باهم بجنگیم
که یک نفری که تا حالا برنامه نویسی نکرده و شب بیداری یک برنامه نویس رو تا حالا درک نکرده نیاد توی سایت های ارائه پروژه (نمیخوام اسم ببرم) سفارش یک سایت بده با 100 تا امکانات بعد بگه فقط 50 هزار تومن هزینه میدم. این خیلی توهین بزرگی به جامعه برنامه نویسان محسوب میشه!
برنامه نویسی الان شغل شماره یک دنیا به حساب میاد، چه از نظر درآمد و چه از نظر انعطاف پذیری، پس کسی حق نداره بجای ما اعلام کنه چقدر ارزش کار ما هست. خودمون بهتر از هرکس میدونیم. طرف میاد با یک سایت تمام بیزینسش متحول میشه میلیاردی فروشش افزایش پیدا میکنه! اما نه فقط با چندتا دکمه روی کیبورد زدن، بلکه با علمی که یک برنامه نویس داره. دوستمون قشنگ گفت برنامه نویسان از هیچ، چیزی را خلق میکنن. ولی واقعا بعد از ساعت ها کد نویسی اون همه مچ درد و تار شدن چشم، ارزش کار یک خالق نباید 50 هزار تومن باشه.

ببخشید خیلی دلم پره ولی یک فکری کنید چون این اوضاع اونی نیست که ما زمانی که میخواستیم مهندس برنامه نویس بشیم.
با آرزوی موفقیت برای تمام برنامه نویسای عزیز

mari90
دوشنبه 28 بهمن 1392, 11:00 صبح
آقای ahmad156 ببخشید متوجه نشدم مفت گرونه یا زیر یه تومن حرومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AmirRezanezhad
دوشنبه 28 بهمن 1392, 11:21 صبح
vira1368: ♥ حرف حساب

Mohammad_dn
دوشنبه 28 بهمن 1392, 12:48 عصر
از من به شما نصیحت در بخش طراحی گرافیکی نرم افزار حتما از یک کارشناس کمک بگیرید. ببینید در پست های بالا همکارانتون که برنامه نویس هستن انتظار سایتی شکیل و جذاب دارن پس ببینید مشتریان ما چه انتظار هایی میتونن داشته باشن. و یک مورد دیگر هم اینکه در مورد قیمت هست توی همین تاپیک چندتا قیمت داده شد و متاسفانه هیچ منبعی وجود نداره که بشه براساس اون قیمت ارائه داد که نه مشتری ضرر کنه و نه برنامه نویس حقش خورده بشه. یعنی در نهایت برمیگرده به برنامه نویس که چقدر از حقش رو بتونه به پول تبدیل کنه. چرا دروغ بگم خودمم هم اول وضعیت بازار و مشتری رو میسنجم بعد قیمت میدم (نه قیمت واقعی)
=============

خدمت دیگر دوستان عزیز برنامه نویس هم سلام می کنم
من خیلی کوچیکتر از اونم بخوام نصیحتتون کنم، فقط می خواستم بگم بهتره ما همکارا بیشتر پشت هم باشیم تا اینکه توی این آشفته بازار باهم بجنگیم
که یک نفری که تا حالا برنامه نویسی نکرده و شب بیداری یک برنامه نویس رو تا حالا درک نکرده نیاد توی سایت های ارائه پروژه (نمیخوام اسم ببرم) سفارش یک سایت بده با 100 تا امکانات بعد بگه فقط 50 هزار تومن هزینه میدم. این خیلی توهین بزرگی به جامعه برنامه نویسان محسوب میشه!
برنامه نویسی الان شغل شماره یک دنیا به حساب میاد، چه از نظر درآمد و چه از نظر انعطاف پذیری، پس کسی حق نداره بجای ما اعلام کنه چقدر ارزش کار ما هست. خودمون بهتر از هرکس میدونیم. طرف میاد با یک سایت تمام بیزینسش متحول میشه میلیاردی فروشش افزایش پیدا میکنه! اما نه فقط با چندتا دکمه روی کیبورد زدن، بلکه با علمی که یک برنامه نویس داره. دوستمون قشنگ گفت برنامه نویسان از هیچ، چیزی را خلق میکنن. ولی واقعا بعد از ساعت ها کد نویسی اون همه مچ درد و تار شدن چشم، ارزش کار یک خالق نباید 50 هزار تومن باشه.

ببخشید خیلی دلم پره ولی یک فکری کنید چون این اوضاع اونی نیست که ما زمانی که میخواستیم مهندس برنامه نویس بشیم.
با آرزوی موفقیت برای تمام برنامه نویسای عزیز
تا جایی که من میدونم ارزش برنامه نویسی اینجا ، انقدر پایینه و اینم دلیل داره و اونم اینه که ارزش رشته های فنی در اینجا پایینه ...ولی در کشور های توسعه یافته و یا در حال توسعه معمولا (اکثرا) رشته های فنی جزء بهترین ها هستند..و در واقع واقعا هم بهترین هستند..حداقل یکی از بهترین هاست...الآن ما یه فامیل داریم...داره دکترای روانشناسی میگیره ..45-60 دقیقه به هر نفر مشاوره میده 100000 تومن میگره...خوب چرا منی که 1 ماه تمام ، روزی 8-12 ساعت پای کامپیوتر بلانسبت بلانسبت عین خر کار میکنم پدر چشو انگشتام در میاد ...مثلا بگیرم 400-500 هزار تومن....بعد طرف میاد به جای دستت درد نکنه میگه:

حالا انگار چی کار کرده...چارتا دکمه رو زدی فکر کردی چه خبره...چه قدر گرون میدیمن به شخصه سایتی زیر 400 نمیدم..اونم دیگه باید خیلی افتضاح باشه در حد یه پروژه ی دانشجویی معمولی....مشتری نمیخواد نخره ..فدای سرم که نمیخره...بزارم گوشه ی هاردم خاک بخوره بهتره تا با چنین قیمتی و به چنین آدمی بفروشم
بعد من میگم طراحی یه سایت معمولی بین 2 الی 5 میلیونه به ریشو قبایه بعضیا(توی همین سایت) بر میخوره..برای من دلیل مدرک میخواد ..یکی نیست بگه مرد حسابی یه شب بیدار بمون تا صبح کد بنویس بعد ببین خودت 300-400 میدی..هیچکسم نیست این وعضو درست کنه یه سری میاد بازارو خراب میکنن عینه خیالشونم نیست...کپی رایت هم که کلا بیخیال الآن یه برنامه نوشتی 1 ساعت بعد کرکش در میاد...برا همینه که شرکت ماکروسافت و بعضی شرکتای دیگه به ایرانیا میگن دزد...بعله همینو میگن .. شاید الآن من اینو گفتم بهتون بر خورده اما حقیقت داره...الآن نباید از دست من ناراحت بشید باید از دست خودتون ناراحت باشید و از خودتون خجالت بکشید

کی میخواد این وعض تموم شه خدا میدونه:افسرده::افسرده::افسر ه::افسرده::افسرده::افسرده::ا سرده::افسرده::افسرده::افسرد ::افسرده::افسرده::افسرده::اف رده::افسرده::افسرده::افسرده: :افسرده::افسرده::افسرده::افس ده::افسرده::افسرده::افسرده:

AmirRezanezhad
دوشنبه 28 بهمن 1392, 13:30 عصر
با تو هم موافقم
:تشویق:

Mohammad_dn
دوشنبه 28 بهمن 1392, 13:32 عصر
تو کلا با همه موافقی عزیز برادر:قهقهه:

AmirRezanezhad
دوشنبه 28 بهمن 1392, 13:36 عصر
هر جا حرف حساب باشه من موافقم:لبخند:

vira1368
دوشنبه 28 بهمن 1392, 17:17 عصر
من فکر نمیکنم با دست روی دست گذاشتن و منتظر این باشیم که ناجی بیاد وضعیتمون رو سامان بده کاری پیش بره. خودمون باید کاری بکنیم.
هیچ کس دلش برای ما نسوخته!

من هم کاملا موافقم که برنامه ای که تمام شب بیدار موندم تا جواب بده رو بذار روی هاردم خاک بخوره ولی با این قیمت های بی ارزش نفروشم

ahmad156
دوشنبه 28 بهمن 1392, 17:45 عصر
آقای ahmad156 ببخشید متوجه نشدم مفت گرونه یا زیر یه تومن حرومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سایته که الان طراحی شده مفت گرونه ولی اگر قرار باشه سایتی با این امکانات به صورت اصولی درست بشه زیر یه میلیون حرامه!!!!
دقیقاً چند مدت پیش همین بحثی توی تالار PHP شد و به خاطر مدیر ارزشمند تالار(ارزشمند که میگم واقعاً ارزشمند هستند ایشون) یه کار خیلی ارزشمند رو شروع کردند.ایشون اومدند نهاد حمایت از برنامه نویسان رو تشکیل دادند.گرچه فعلاً اول کار هست و فعلاً مخصوص PHP کارهاست ولی خودش خیلی کار قشنگی هست.حالا خدا وکیلی مدیرای تالار ASP.NET را داشته باش که ماه به ماه و بعضی هاشون سال به سال به تالار سر نمیزنن.ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا:عصبانی: :عصبانی::عصبانی::عصبانی::عصب نی::عصبانی::عصبانی:

Mohammad_dn
دوشنبه 28 بهمن 1392, 18:17 عصر
الآن برنامه نویس ها رئیس صنف دارن که ازشون حمایت کنه؟؟؟اگه ندارن ...چرا ندارن؟؟؟؟به نظرتون نباید یک نفر باشه که از ما حمایت کنه؟؟؟مدیران این تالارو که کلا بیخیال ...چرا خودمون یه فکری نکنیم...حتما باید بمونیم یکی دیگه بیاد کمکمون؟؟؟؟

vira1368
دوشنبه 28 بهمن 1392, 18:31 عصر
جناب آقای ولی پور خب چرا باید بقیه مدیران اینکارو انجام بدن؟ خودشون درآمد دارن و مشکلی در این رابطه ندارن. چرا باید بیان از زمانشون بگذرن برای ما و وقت گرانبهاشون رو هدر بدن؟؟!!!!
ما باید خودمون به فکر باشیم، بخدا هیچ کسی دلشون برای ما نسوخته!
از اینجای متن به بعد با همه دوستان هستم نه فقط فرد خاصی(لطفا دلخور نشید)
جناب آقای مهندس شهرکی (مدیر تالار PHP) که اصلا یک تافته جدا بافته هستن. ایشون با همکاری بچه های php کار همین تالار تصمیم به این کار بزرگ گرفتن. دقت کنید گفتم با همکاری بچه های php کار نه فقط مدیران به تنهایی. کاریی که بچه های این تالار نمیکنن و فقط از مدیران توقع دارن.
من خودمم هم عضو ایران نهاد هستم. بچه ها واقعا پشت هم ایستادن واقعا باهم همکاری میکنن.شاید ایران نهاد تازه اول راه هست ولی مطمئن باشید به نتیجه میرسه این کار بزرگ
من با مهندس شهرکی چند بار صحبت کردم در رابطه با ایجاد گروهی برای دات نت کار ها در ایران نهاد ولی خب به دلایلی فعلا انجام نمیشه
رو راست بگم یکی از دلیلاش این بود که بچه های دات نت متاسفانه متاسفانه متاسفانه اصلا به درد کارهای گروهی و کارهای تیمی نمیخورن(بر عکس بچه های PHP کار) خیلی ها از این حرف ناراحت میشن ولی واقعیته.
اصلا این مدتی که من عضو ایران نهاد شدم فقط بخاطر روحیه تیمی و همکاریشون تصمیم داشتم کلا زبان برنامه نویسیمو عوض کنم.

حالا شما هم بشینید فکر کنید با خودتون تحلیل کنید اگر واقعا این اوضاع شما رو هم اذیت میکنه بیاین دست به دست هم بدیم یک کاری کنیم.

Mohammad_dn
دوشنبه 28 بهمن 1392, 18:34 عصر
بابا منم همینو میگم چرا خودمون به فکر نباشیم...حتما که نباید کس دیگه بیاد به ما کمک کنه...بیاید خودمون به خودمون کمک کنیم

demolition
دوشنبه 28 بهمن 1392, 19:06 عصر
من سایتو ندیدم (چون لینکش نیست) ولی انصافا ندیدن این قیمتارو زیره 1 م اصلا طراحی نکنید :ناراحت:

kamranetemadi
دوشنبه 28 بهمن 1392, 20:57 عصر
برنامه نوشتیم
یک سال روش وقت گذاشتیم
بهترین امکانات رو میدیدم
طرف طی 10 ثانیه به هدفش میرسه
برنامه ای که کم کم قیمتش 1 میلیونه نصف قیمت هم بخوای بدی
موقع فروش همه امکانات رو که برا طرف لیست میکنی طرفمیگه:
"فلانی میده 100 تومن.همشهریمونم هست"
راحت میگم
هرکی میخواد ناراحت بشه
متنفرم از کسایی که برای فروش کار بنجولشون بازار و نابود میکنن
خدا ... کنه همشونو
در ضمن
ارزش برنامه نویسی و رشته فنی پایین نیست
همه میدونن که حق امضای یک معمار چقدره
پس خودمونیم که داریم خودمون و کارمونو کم ارزش میکنیم

کسایی که ارزش کارشونو نمیدونن لطفا بکشن کنار
ما میخوایم زندگی کنیم

Mohammad_dn
دوشنبه 28 بهمن 1392, 21:16 عصر
برنامه نوشتیم
یک سال روش وقت گذاشتیم
بهترین امکانات رو میدیدم
طرف طی 10 ثانیه به هدفش میرسه
برنامه ای که کم کم قیمتش 1 میلیونه نصف قیمت هم بخوای بدی
موقع فروش همه امکانات رو که برا طرف لیست میکنی طرفمیگه:
"فلانی میده 100 تومن.همشهریمونم هست"
راحت میگم
هرکی میخواد ناراحت بشه
متنفرم از کسایی که برای فروش کار بنجولشون بازار و نابود میکنن
خدا ... کنه همشونو
در ضمن
همه میدونن که حق امضای یک معمار چقدره
پس خودمونیم که داریم خودمون و کارمونو کم ارزش میکنیم

کسایی که ارزش کارشونو نمیدونن لطفا بکشن کنار
ما میخوایم زندگی کنیم

مرحبا دوست عزیز رک و پوست کنده

من نگفتم در اصل پایینه...یعنی منظورم این نبود...اما قبول کنیم بعضی از مردم..(که کمم نیستن) دید بدی نسبت به رشته های فنی و به خصوص کارو دانش دارن...(من دیدم که میگم)

مثل رشته ی انسانی میمونه که قبلا(الآنو نمیدونم) میگفتن بچه تنبلا میرن این رشته و همیشه به بچه زرنگا توصیه میکردن که نرید این رشته(اینم به چشم دیدم که میگم)