PDA

View Full Version : مشکل با Validator ها

mehdi58
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 18:31 عصر
سلام
من توی فرمم دو تا Panel دارم
Panel اولی Visible=true هست و داخل این Panel یه Textbox و یه Button هست و Textbox هم دارای RequiredFieldValidator هست .
Panel دومی Visible=False هست و دقیقا همون کنترلهای Panel اولی رو داره به همراهRequiredFieldValidator .
حالا مشکل من اینه که وقتی اعتبار سنجی Panel اول به درستی انجام شد قاعدتا باید Panel دوم نمایش داده بشه ( که میشه ) اما ErrorMessage مربوط به RequiredFieldValidator از Panel دومی هم ظاهر میشه در حالیکه هنوز Textbox مقدار دهی نشده .
راه حل این مشکل چیه؟؟؟

iekrang
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 21:46 عصر
شما باید خاصیت CausesValidation اون کلیدی رو که نیازی به اعتبار سنجی براش ندارید false کنید.

elham.net
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1385, 11:35 صبح
این سوال منم بود ممنون!

mehdi58
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1385, 05:42 صبح
من همین کار رو انجام میدم اما وقتی دکمه اول از پنل اول را کلیک می کنم پنل دوم نشون داده میشه و پیغام مربوط به اعتبار سنجی Textbox پنل دوم هم نمایش داده میشه!!!
چرا؟؟؟؟؟؟

mehdi58
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1385, 16:32 عصر
شما باید خاصیت CausesValidation اون کلیدی رو که نیازی به اعتبار سنجی براش ندارید false کنید.

سلام
با عرض معذرت:اشتباه: :اشتباه:
من روشی رو که شما گفتین قبلا انجام داده بودم ( در محل کارم ) اما چند لحظه پیش این بار توی خونه روی کامپیوترم تست کردم و دیدم که جواب میده شاید مشکل از سیستم محل کارم باشه!!!
البته از پس فردا یه سیستم جدید تحویل می گیرم و امیدوارم کارم راه بیفته!:گیج: :متفکر:

iekrang
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1385, 20:53 عصر
سلام،خدا رو شکر که مشکل حل شد.
فکر میکنم این تاپیک برای شما هم مفید باشه:
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=43539
موفق باشید.

mahnavaz
سه شنبه 18 آبان 1389, 17:14 عصر
سلام
قبلا کنترل های vlidator پایان نامه ام کارمیکرد ولی چند روزیه که کار نمیکنه
خواهش میکنم کمکم کنید ممنون میشم

pedram_ns
سه شنبه 18 آبان 1389, 19:48 عصر
فکر کنم validationgroup باید تعریف کنید یعنی برای کنترل های پنل اول یکvalidationgroup یکسان تعریف کنید و برای پنل دوم هم همینطور و این دو باید با هم متفاوت باشند.

Mohandes2009
چهارشنبه 19 آبان 1389, 08:48 صبح
سلام
من توی فرمم دو تا Panel دارم
Panel اولی Visible=true هست و داخل این Panel یه Textbox و یه Button هست و Textbox هم دارای RequiredFieldValidator هست .
Panel دومی Visible=False هست و دقیقا همون کنترلهای Panel اولی رو داره به همراهRequiredFieldValidator .
حالا مشکل من اینه که وقتی اعتبار سنجی Panel اول به درستی انجام شد قاعدتا باید Panel دوم نمایش داده بشه ( که میشه ) اما ErrorMessage مربوط به RequiredFieldValidator از Panel دومی هم ظاهر میشه در حالیکه هنوز Textbox مقدار دهی نشده .
راه حل این مشکل چیه؟؟؟

برای RequiredFieldValidator هر پنل یه نام گروه بزار که باهم قاطی نشه :لبخند: