PDA

View Full Version : نمایش Panel

mehdi58
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 19:44 عصر
سلام
من در یک فرم سه تا Panel دارم که در یک جدول یک سطر و سه ستونه قرار گرفتن. اما من می خوام در هر لحظه با توجه به اتفاقاتی که می افته ( مثلا کلیک روی یه لینک یا دکمه خاص) فقط یکی از اون Panel ها نمایش داده بشه با این شرط که Panel ای که قراره نمایش داده بشه دقیقا جای Panel قبلی رو بگیره.
شما چه راهی رو پیشنهاد می دین؟

mamadgmail
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 20:49 عصر
شما باید 3 پنل خودتون رو دقیقا در یک جا قرار بدید و با استفاده از خاصیت visible پنلها اونا رو مخفی کنید یا نمایش بدید. در کتاب جعفر نژاد مثال کاملی در این مورد وجود داره

mehdi58
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1385, 06:48 صبح
دوست عزیز اگه سه تا پنل رو در یه جا قرار بدم که همه چی میشه شله قلم کار!
میشه بیشتر توضیخ بدی؟

mehdi58
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1385, 17:30 عصر
شما باید 3 پنل خودتون رو دقیقا در یک جا قرار بدید و با استفاده از خاصیت visible پنلها اونا رو مخفی کنید یا نمایش بدید. در کتاب جعفر نژاد مثال کاملی در این مورد وجود داره

و اینکه مورد شما رو دقیقا من خودم قبلا انجام دادم
منتهی من میخوام هر کدوم از این پنلها که نشون داده میشه مثلا دقیقا در کادری که وسط فرمم و توی یه Table هست نشون داده بشه!!

mehdi58
شنبه 09 اردیبهشت 1385, 13:29 عصر
سلام
کسی از دوستان راهنمایی نمی کنه؟!

iekrang
شنبه 09 اردیبهشت 1385, 16:59 عصر
من متوجه نمیشم!شما هر کدوم از پنلهاتون رو توی یک ستون قرار دادید و میخواهید پنل ها در یکجا یا به قول خودتون در جای پنل قبلی نمایش داده بشه؟!!!
برای اینکار شما باید پنلها رو توی یک ستون قرار بدید نه چند ستون.زیر هم قرار بدید و دقیقاً اون نتیجه ای رو که میخواهید میبینید.
موفق باشید.

reza_rad
شنبه 09 اردیبهشت 1385, 17:03 عصر

این راه عملیه.
دقیقا سه تا panel رو پشت سر هم بذار و visible ها رو دستکاری کن.

ولی پیشنهاد می کنم کارهایی که می خوای توی panel هات بکنی رو ببری و توی یک user control انجام بدی.

mamadgmail
شنبه 09 اردیبهشت 1385, 18:30 عصر
من جواب شما رو دادم تنها راهی که به نظرم می ریسه در مورد اینکه نخواین پنل ها در موقع طراحی صفحه روی هم قرار بگیرند اینه که موقعی که می خوان یک panel رو نمایش بدید بهش یک خصوصیت از نوع style بدید و جاش رو توی صفحه مشخص کنید البته من خودم تا حالا این کار رو نکردم شما تست کنید اگر دوست داشتید و نتیجه رو به ما هم بگید.
ممنون