PDA

View Full Version : کلیک بر روی گزینه ورود در فایرفاکس

aleas2
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 10:44 صبح
سلام خسته نباشید دوستان بنده نیاز دارم توسط vb6 سایت http://www.mitrarank.ir در مرورگر فایرفاکس باز کنم و نام کاربری و پسورد وارد کنم و در اخر بر روی ورود کلیک کنم

توسط

ShellExecute Me.hwnd, "open", "firefox.exe", "http://www.mitrarank.ir", vbNullString, 1

سایت باز میکنم

و با کد زیر پنجره فایرفاکس فعال میکنم

AppActivate ("firefox")

و توسط دستور

SendKeys ("{tab}")

به تکست یوزیر و پسورد رسیده و دوباره توسط SendKeys یوزیر پسورد وارد میکنم

حالا مشکلم اینجاست گزینه ورود بصورت یه Command نیست که با tab بهش برسم گزینه ورود بصورت عکس طراحی شده چطور میتونم روش کلیک کنم؟

vbhamed
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 10:09 صبح
سلام
البته دكمه ورود به صورت لينك هست كه با css به شكل دكمه در اومده و در زير كدش اومده ولي بهرحال با فايرفاكس به اين شكل كه بخوان اجزاي صفحه رو كنترل كنيد فكر نكنم راهي باشه
<a onclick="document.getElementById('loginform').submit()" style="background-image:url(images/icon-exit.png);" class="boxbutton"> ورود به سایت </a>

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 12:52 عصر
سلام علیکم
با ارسال کلید tab برای وارد کردن یوزر و پسورد به مشکل بر میخورید عزیز!
مثلا اگر کاربر افزونه ای روی فایرفکس نصب کرده باشه اون وقت اختلال بوجود میاد و کلید tab بیشتری باید بزنید.
موفق باشید.

یا علی (ع)

aleas2
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 13:26 عصر
سلام علیکم
با ارسال کلید tab برای وارد کردن یوزر و پسورد به مشکل بر میخورید عزیز!
مثلا اگر کاربر افزونه ای روی فایرفکس نصب کرده باشه اون وقت اختلال بوجود میاد و کلید tab بیشتری باید بزنید.
موفق باشید.

یا علی (ع)
چون رو سیستم خودم قرار اجرا بشه به مشکل بر نمیخوره

فقط با کلیک کردن روی گزینه ورود مشکل دارم شما راه حلی به ذهنتان نمیرسه؟

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 13:38 عصر
اگر سایت مثل سایر سایتهای رنک باشه هنگام بازدید و افزایش رنک لازم به ورود به سیستم نداره اصلا و فقط لینک افزایش رنک باز کنید کافیه
یا از وب بروزر خود وی بی استفاده کنید.
موفق باشید.

یا علی (ع)

aleas2
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 15:49 عصر
اگر سایت مثل ثایر سایتهای رنک باشه هنگام بازدید و افزایش رنک لازم به ورود به سیستم نداره اصلا و فقط لینک افزایش رنک باز کنید کافیه
یا از وب بروزر خود وی بی استفاده کنید.
موفق باشید.

یا علی (ع)

ممنون ولی مثل باقی سایت ها نیست

فقط بگین کاری من میخوام شدنی؟
فقط با کلیک کردن روی گزینه ورود مشکل دارم شما راه حلی به ذهنتان نمیرسه؟

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 16:48 عصر
من سایت رو تست کردم، یک راه هست که وقتی وارد سایت بشید دیگه از اون سایت بیرون نمیاد مگر خودتون خروج بزنید
ورژن 26 یا 27 فایرفکس نصب کنید، هنگام ورود به سایت تیک من را به خاطر بسپار بزنید و یوزر پسورد در مرورگر ذخیره کنید.
با این روش از سایت خارج نمیشه و فقط لینک بازدید با برنامتون باز میکنید.
موفق باشید.

یا علی (ع)

aleas2
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 18:18 عصر
نمیدونم منم تست کردم هر یک دو روز یکبار خارج میشه مشکل اینجاست امکان داره من یک ماه پشت سیستم نباشم !

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 18:29 عصر
اگر این کارو رو فایرفکس 26 یا 27 انجام بدید هرگز خارج نمیشه حتی اگر آی پی تغییر کنه
اگر یک ماه پشت سیستم نباشید ممکنه تو یک ماه چندین بار برق بره و ...
در کل این راه هست فقط، مگر اینکه از وب بروزر خود وی بی استفاده کنید.
موفق باشید.

یا علی (ع)