PDA

View Full Version : آقای کرامتی تورو خدا رسیدگی کنید . . .

ilia.rezaee
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 12:57 عصر
سلام
آقای کرامتی من از شما تقاضا میکنم شخصا به این موضوع رسیدگی کنید
یه مدتی هست که آقای حمیدرضا صادقیان دارن خیلی نسبت به کاربران سخت میگیرن و این هم از نارضایتی کاربران مشخص هست و میدونم خود شما هم این رو فهمیدید
من خودم قبلا یک اکانت دائمی با 1000 تا تشکر داشتم که 2 سال بود با اون اکانت داخل سایت بودم
اما آقای صادقیان به یک سری دلایل مثل این که چرا چیزهایی که نمیدونی پست میدی (من هم در حدی که میدونستم پست میدادم) و چیزهای دیگه به طور خیلی ناگهانی این اکانت منو بستن
من هم هیچ چی نگفتم و حتی مثل بعضی از کاربران تو سایت سر و صدا و فحش کاری راه ننداختم
وقتی با اون اکانت وارد میشدم نوشته بود:
موقتا تحریمت میکنم تا فلان . . .
وبعد هم نوشته بود تا تاریخ : 28 بهمن 1392
اولا:الان 30 بهمن هست و اکانت من هنوز بسته است .
چرا رسیدگی نمیکنید؟
دوما:این نحوه ی صحبت کردن معنا نداره
تحریم؟؟
یعنی چی؟
ما کاربرای سایت هستیم که سایت شما رو انقدر معروف و پرطرفدار کردیم
من هیچ وقت زحمات شما مدیران رو انکار نمیکنم اما این نحوه ی برخورد به هیچ وجه درست نیست
سوما:
مگه من فحش دادم که باید محروم بشم؟؟
خلاصه آقای کرامتی من از شما بدی ندیدم والان هم میدونم امکان داره این تایپیک رو پاک کنید
اما این کار بی انصافیه و من ازتون خواهش میکنم رسیدگی کنید
احتمالا دوستانی هم هستن که با من هم درد هستن
بیاید و اعلام کنید و از چیزی نترسید چون انتقاد حق مسلم ماست
ممنون

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 13:34 عصر
سلام.
این پست حذف نخواهد شد و من هم جوابگو خواهم بود و اگر بی منطق بود عذرخواهی خواهم کرد.
دسترسی شما بابت ارسالهای فاقد محتوا و جواب دادن در جاهایی که کوچکترین اطلاعاتی ندارید و براساس اینکه حداقل 4-5 مدیر از رفتار شما ناراضی هستند و بارها خود من به شما تذکر دادم و گفتید رعایت میکنید و نکردید.
با این کاربر جدید اومدین و باز هم همون رفتاررو تکرار دارید میکنید.
در زیر پستهای شمارو میذارم .
پست شماره 1 (http://barnamenevis.org/showthread.php?441912-چگونگی-بستن-یک-Process-که-با-خود-برنامه-اجرا-شده-است؟&p=1977019#post1977019) که ارسالهای فاقد محتواست.
پست شماره 2 (http://barnamenevis.org/showthread.php?442054-نظرتون&p=1977716#post1977716) ارسالهای فاقد محتوا.
پست شماره 3 (http://barnamenevis.org/showthread.php?441680-آیا-میتوان-آی-پی-را-تغییر-داد؟؟&p=1976342#post1976342) عدم استفاده از دکمه تشکر و ارسالهای فاقد محتوا.
پست شماره 4 (http://barnamenevis.org/showthread.php?441459-فروش-سورس-کد-کتابساز-اندروید&p=1975500#post1975500) که در این تاپیک پستهای شما اکثرش فاقد محتوا و جنجال برانگیز و توهین آمیزه.
و ..... این داستان ادامه دارد.
مشکل از مدیریت من نیست. مشکل از شماست و سنتون که نه قوانین رو مطالعه میکنید نه به خودتون اجازه میدین رعایت کنید و هر کاری دلتون میخواد میکنید.
وجود افرادی مثل شما که 90 درصد پستهای اونها بی محتوا و چالش برانگیز و فاقد ارزش علمی هست هیچ تاثیری در روند رشد سایت نخواهد داشت و سایت رو به یک زباله دانی تبدیل می کند.
اگر محروم کردن یک کاربر توسط من باعث میشه بیاد به من فحش بده مشکلش من نیستم. مشکل از خود اون کاربره که خطا میکنه تحمل جریمه نداره.
مگر شما خلاف میکنید و پلیس جریمتون میکنه میرید پلیس رو میزنید؟؟ که با افتخار میاید میگین اینکارو نکردین.....!!!!!!!!!
امیدوارم که قانع کننده بوده باشه و اگر قانع نشدین بگین من تمام پستهای شمارو اینجا بذارم تا خود کاربران نظر بدن.
اینجا یک چیزی وجود داره به اسم قانون و من هم مجری اون هستم.

والسلام./

ilia.rezaee
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 13:38 عصر
سلام.
این پست حذف نخواهد شد و من هم جوابگو خواهم بود و اگر بی منطق بود عذرخواهی خواهم کرد.
دسترسی شما بابت ارسالهای فاقد محتوا و جواب دادن در جاهایی که کوچکترین اطلاعاتی ندارید و براساس اینکه حداقل 4-5 مدیر از رفتار شما ناراضی هستند و بارها خود من به شما تذکر دادم و گفتید رعایت میکنید و نکردید.
با این کاربر جدید اومدین و باز هم همون رفتاررو تکرار دارید میکنید.
در زیر پستهای شمارو میذارم .
پست شماره 1 (http://barnamenevis.org/showthread.php?441912-چگونگی-بستن-یک-Process-که-با-خود-برنامه-اجرا-شده-است؟&p=1977019#post1977019) که ارسالهای فاقد محتواست.
پست شماره 2 (http://barnamenevis.org/showthread.php?442054-نظرتون&p=1977716#post1977716) ارسالهای فاقد محتوا.
پست شماره 3 (http://barnamenevis.org/showthread.php?441680-آیا-میتوان-آی-پی-را-تغییر-داد؟؟&p=1976342#post1976342) عدم استفاده از دکمه تشکر و ارسالهای فاقد محتوا.
پست شماره 4 (http://barnamenevis.org/showthread.php?441459-فروش-سورس-کد-کتابساز-اندروید&p=1975500#post1975500) که در این تاپیک پستهای شما اکثرش فاقد محتوا و جنجال برانگیز و توهین آمیزه.
و ..... این داستان ادامه دارد.
مشکل از مدیریت من نیست. مشکل از شماست و سنتون که نه قوانین رو مطالعه میکنید نه به خودتون اجازه میدین رعایت کنید و هر کاری دلتون میخواد میکنید.
وجود افرادی مثل شما که 90 درصد پستهای اونها بی محتوا و چالش برانگیز و فاقد ارزش علمی هست هیچ تاثیری در روند رشد سایت نخواهد داشت و سایت رو به یک زباله دانی تبدیل می کند.
اگر محروم کردن یک کاربر توسط من باعث میشه بیاد به من فحش بده مشکلش من نیستم. مشکل از خود اون کاربره که خطا میکنه تحمل جریمه نداره.
مگر شما خلاف میکنید و پلیس جریمتون میکنه میرید پلیس رو میزنید؟؟ که با افتخار میاید میگین اینکارو نکردین.....!!!!!!!!!
امیدوارم که قانع کننده بوده باشه و اگر قانع نشدین بگین من تمام پستهای شمارو اینجا بذارم تا خود کاربران نظر بدن.
اینجا یک چیزی وجود داره به اسم قانون و من هم مجری اون هستم.
والسلام./
بله
شما میگید من مجری قانون هستم
اما این پست هایی هم که دیدید اگر دقت کنید نشان دهنده ی اینه که من چه قدر از این مدیریت دل پری دارم
شما نباید به خاطر همچین چیزهایی کاربران رو محروم کنید
چرا باید به خاطر یک تشکر لفظی یا مثلا یک پست که حتما توش تکه کد وجود نداره ای دی من بسته بشه؟؟
در پست شماره دو ایشون سوال کردن قالب چطوره؟؟
من هم گفتم خوشگله و خوبه!
چی باید میگفتم؟؟
در پست آخر هم همونطور که گفتم بی انصافی هایی دیدم که این رو میگم
مگه اون تایپیک تبلیغات نبووود؟؟؟؟
چرا پاک نشد؟؟
این ها بی منطقی نیست؟؟؟
پست شماره ی 1 هم من دیدم تایپیک به پایین رفته و اومدم با این پست این رو به بالا بیارم تا جواب بگیرم!
چرا بهانه میگیرید؟
من نمیدونم شاید قوانین رو بد پیاده میکنید
چون نباید انقدر سخت گیری باشه
من که نیومدم حرف زشتی بزنم یا اینکه به کسی توهین کنم . . .
ضمنا با اون اکانت که بودم شما اینجور پست ها رو گیر نمیدادید
مثلا من در مورد یه موضوعی صحبت میکرم که اشتباه بود حرفم . . .
و این موضوع تکرار میشد و شما اکانت منو حذف کردید
یعنی واقعا من وقتی یه نفر بهم لطف کرده نباید ازش لفضا تشکر کنم؟؟
آیا اگر تشکر کنم باید به خاطر یه همچین چیزی آی دی من قفل بشه؟!:متعجب:
غیر از این بود؟

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 13:41 عصر
خوب حالا با این نام کاربری دیگه فعالیت کن
اسمش به آقای صادقیان بگو برات عوض کنه بگزاره همونSajjad
خب ی بابتم راست می گه داشتی خیلی سریع ستاره درست می کردی من ی دفعه دیدم همه ی ستاره هات زرد شد

ilia.rezaee
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:00 عصر
خوب حالا با این نام کاربری دیگه فعالیت کن اسمش به آقای صادقیان بگو برات عوض کنه بگزاره همون Sajjad
دوست عزیز شما متوجه نمشی من چه قدر با اون نام کاربری زحمت کشیدم؟؟
هیچ کس حرف منو نمی فهمه :عصبانی:

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:05 عصر
دوست عزیز شما متوجه نمشی من چه قدر با اون نام کاربری زحمت کشیدم؟؟
هیچ کس حرف منو نمی فهمه :عصبانی:
خب قانونا تاریخ محرومیتت گذشته و عادلانه نیست یعنی مجرم زندان رو گذرانده و حالا آزادی طلب می کنه پس باید بهش آزادی رو هدیه کرد
اگر دوباره مجرم شد دوباره به زندان میره:چشمک:

ilia.rezaee
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:13 عصر
خب قانونا تاریخ محرومیتت گذشته و عادلانه نیست یعنی مجرم زندان رو گذرانده و حالا آزادی طلب می کنه پس باید بهش آزادی رو هدیه کرد
اگر دوباره مجرم شد دوباره به زندان میره:چشمک:
بحث من همین جاست که یه کار کوچیک رو جرم محسوب میکنند

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:28 عصر
بحث من همین جاست که یه کار کوچیک رو جرم محسوب میکنند

کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــمـــ ـــــــــــــــــــــــک :گریه:
ارسال فاقد محتوا یعنی اون کلمه کمک رو باید پاکش می کردی وقتی جوابتو گرفتی یعنی باید اصلا اون کلمه کمک رو نمی نوشتی بجاش سوالت رو بازتر و مفهومی تر بیان می کردی یعنی برای بالا بردن تاپیکت باید مطالب علمی ارائه بدی شده بیشتر توضیح بده یا حتی می تونستی عین همون پست قبلیت رو کپی می کردی وقتی تاپیکت بالا آمد اون پست قبلیترت رو پاک می کردی یعنی اینم ی راهه برای بالا بردن تاپیکت

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:38 عصر
دوست عزیز با الفاظ بازی نکن.
اینها جز قوانین سایت هست.
دکمه تشکر رو برای همین گذاشتن که پستهای بی محتوا نباشه.
وقتی خود من چندبار تذکر از طریق پیام خصوصی دادم و میبینم گوش شما بدهکار نیست مجبور میشم دسترسی شمارو قطع کنم.
اینجا یک سایت فنی هست نه یک محیط چت.
شما اینجا رو با چت اشتباه گرفتین.
اگر اینجوری میخواهید به فعالیت ادامه بدین شخصا ازتون میخوام اینکارو نکنید و از سایت برید بذارید سایت برنامه نویس بخوابه و تعطیل بشه!!!!
تمام این مواردی که من روش حساس هستم و تذکر میدم و به شما صد بار تذکر دادم و اخراجت کردم و دوباره داری همین رفتارو با یک کاربر دیگه ادامه میدی جز قوانین سایت هست و دقیقا در قوانین نمونه های مشابه همین دقیقا دقیقا دقیقا قید شده که این کارها صورت نگیره.
بازهم میگم اگر همین رفتار ادامه پیدا کنه این دفعه کلا دسترسی شما قطع میشه.
چون معمولا با یکبار تذکر باید مشکل حل بشه نه اینکه شما بیای رفتار غیر قانونی خودت رو توجیه کنی و بخوای منو قانع کنی که من اشتباه میکنم.

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:38 عصر
خیلی هم خوشگله . . .
مبارک باشه
اینی که گفتی هیچ کمکی به هیچ کسی نمی کنه . فقط باعث میشه ی لایک گیرت بیات.
هیچی به علم نه من .نه اون . نه بقیه اضاف نمیشه.

ilia.rezaee
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:43 عصر
دوست عزیز با الفاظ بازی نکن.
اینها جز قوانین سایت هست.
دکمه تشکر رو برای همین گذاشتن که پستهای بی محتوا نباشه.
وقتی خود من چندبار تذکر از طریق پیام خصوصی دادم و میبینم گوش شما بدهکار نیست مجبور میشم دسترسی شمارو قطع کنم.
اینجا یک سایت فنی هست نه یک محیط چت.
شما اینجا رو با چت اشتباه گرفتین.
اگر اینجوری میخواهید به فعالیت ادامه بدین شخصا ازتون میخوام اینکارو نکنید و از سایت برید بذارید سایت برنامه نویس بخوابه و تعطیل بشه!!!!
تمام این مواردی که من روش حساس هستم و تذکر میدم و به شما صد بار تذکر دادم و اخراجت کردم و دوباره داری همین رفتارو با یک کاربر دیگه ادامه میدی جز قوانین سایت هست و دقیقا در قوانین نمونه های مشابه همین دقیقا دقیقا دقیقا قید شده که این کارها صورت نگیره.
بازهم میگم اگر همین رفتار ادامه پیدا کنه این دفعه کلا دسترسی شما قطع میشه.
چون معمولا با یکبار تذکر باید مشکل حل بشه نه اینکه شما بیای رفتار غیر قانونی خودت رو توجیه کنی و بخوای منو قانع کنی که من اشتباه میکنم.
خب یعنی اعتقاد ندارید که شما هم ممکنه اشتباه کنید
اما من میگم این که ما یه تشکر لفظی بعد از اتمام تایپیک و گرفتن جواب بکنیم آیا مشکلی پیش میاد؟
ضمنا از همه این ها اگر بگذریم شما بدقولی هم کردید
28 بهمن مگه نباید آی دی من باز میشد؟؟
الان چندم هستش؟

ilia.rezaee
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:44 عصر
اینی که گفتی هیچ کمکی به هیچ کسی نمی کنه . فقط باعث میشه ی لایک گیرت بیات.
هیچی به علم نه من .نه اون . نه بقیه اضاف نمیشه.
سوال هم یک سوال علمی نبود
پرسیده بودن خوبه یا نه؟

ilia.rezaee
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:46 عصر
ارسال فاقد محتوا یعنی اون کلمه کمک رو باید پاکش می کردی وقتی جوابتو گرفتی یعنی باید اصلا اون کلمه کمک رو نمی نوشتی بجاش سوالت رو بازتر و مفهومی تر بیان می کردی یعنی برای بالا بردن تاپیکت باید مطالب علمی ارائه بدی شده بیشتر توضیح بده یا حتی می تونستی عین همون پست قبلیت رو کپی می کردی وقتی تاپیکت بالا آمد اون پست قبلیترت رو پاک می کردی یعنی اینم ی راهه برای بالا بردن تاپیکت
عذر میخوام اما من مگه خل شدم؟؟
سوالم رو خیلی واضح مطرح کردم
حالا چه فرقی داره بگم کمک یا دوباره سوال کنم؟؟

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 14:51 عصر
بابا الان نگاه انداختم دیدم اکانتت باز شده برو خوش باش و صلوات بفرست و از این به بعد درست رفتار کن:تشویق:

sagggad
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:00 عصر
بابا الان نگاه انداختم دیدم اکانتت باز شده برو خوش باش و صلوات بفرست و از این به بعد درست رفتار کن:تشویق:
اکانتم که خب خودشون گفته بودن باید هم دو روز پیش باز میشد
اما انشاالله از این پس کم تر فعالیت میکنم تا این موضوعات هم کم تر پیش بیاد.
ممنون

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:01 عصر
سوال هم یک سوال علمی نبود
پرسیده بودن خوبه یا نه؟

سوال سوال علمیه یعنی می خوات بدونه نقاط ضعف کجاست نقاط قوت کجاست
اگر خوبه و خوشگله چکار کنه که بهتر از این بشه

عذر میخوام اما من مگه خل شدم؟؟
سوالم رو خیلی واضح مطرح کردم
حالا چه فرقی داره بگم کمک یا دوباره سوال کنم؟؟
آره که فرق می کنه . یکیش اون حجم پستت به اون بزرگی اونم برای ی کلمه ی کمک از صفحه می گیری
بعد اعتبار سایت زیر سوال میره هر کی نگاه کنه می خنده می گه اینا دیگه کین
به نظرت مسخره نیست که همه جای سایت پر بشه از فریاد کمک.

sagggad
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:05 عصر
سوال سوال علمیه یعنی می خوات بدونه نقاط ضعف کجاست نقاط قوت کجاست
اگر خوبه و خوشگله چکار کنه که بهتر از این بشه
آره که فرق می کنه . یکیش اون حجم پستت به اون بزرگی اونم برای ی کلمه ی کمک از صفحه می گیری
بعد اعتبار سایت زیر سوال میره هر کی نگاه کنه می خنده می گه اینا دیگه کین
به نظرت مسخره نیست که همه جای سایت پر بشه از فریاد کمک.
ببین دوست من وقتی یه سوالی میپرسم به نوعی دارم درخواست کمک میکنم
حالا این کمک رو یه جا شاید بخوام به لفظ بگم
چه ایرادی داره؟

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:15 عصر
ببین دوست من وقتی یه سوالی میپرسم به نوعی دارم درخواست کمک میکنم
حالا این کمک رو یه جا شاید بخوام به لفظ بگم
چه ایرادی داره؟
درخواست کمک به حل مسئله با بیان سوالت کردی
حالا این وسط توی تالار می خوای حق بقیه رو ضایع کنی و با ی کلمه اونو بالا ببری. بهای جلو زدن توی ی صف چیه؟
اینجا فقط می تونی علم بدی . علم بده جلو بزن. کلمه ی کمک علم نیست.
حالا به نظرت توی صف نانوایی کسی ازت جلو بزنه خوبه یا بده.
تاوانش اینه که پول نون اونایی که حقشونو خوردی حساب کنی این وسط اگر علم بدی حق داری جلو بزنی وگرنه حق نداری تاپیکتو بالا بیاری.

sagggad
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:18 عصر
درخواست کمک به حل مسئله با بیان سوالت کردی
حالا این وسط توی تالار می خوای حق بقیه رو ضایع کنی و با ی کلمه اونو بالا ببری. بهای جلو زدن توی ی صف چیه؟
اینجا فقط می تونی علم بدی . علم بده جلو بزن. کلمه ی کمک علم نیست.
حالا به نظرت توی صف نانوایی کسی ازت جلو بزنه خوبه یا بده.
تاوانش اینه که پول نون اونایی که حقشونو خوردی حساب کنی این وسط اگر علم بدی حق داری جلو بزنی وگرنه حق نداری تاپیکتو بالا بیاری.
آقای عزیز چرا مغلطه میکنی؟؟
تو این سایت هم نونوایی نیست که صفی باشه
من وقتی جواب نگرفتم باید چه کار کنم؟؟؟
لطفا بیخودی پست ندید

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:22 عصر
آقا واقعا واقعا واقعا ازت ممنونم
کارمو راه انداختی
ایشاالله هرچی میخوای بهش برسی :قلب:
وقتی دکمه تشکر گذاشتن برای این بوده که نظم باشه و خواننده ای که بعدا میات لذت ببره.
شما با گذاشتن این پیام نظم رو به هم می زنی باعث میشه خواننده از خواندن مطالب خسته بشه
به نظرت اگر کتابی توی ی کتابخانه باشه و بند بند بین مطالب نویسنده از خودش هی تشکر کنه شما اون کتاب رو می خری یا میندازیش توی سطل آشغال.

sagggad
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:25 عصر
وقتی دکمه تشکر گذاشتن برای این بوده که نظم باشه و خواننده ای که بعدا میات لذت ببره.
شما با گذاشتن این پیام نظم رو به هم می زنی باعث میشه خواننده از خواندن مطالب خسته بشه
به نظرت اگر کتابی توی ی کتابخانه باشه و بند بند بین مطالب نویسنده از خودش هی تشکر کنه شما اون کتاب رو می خری یا میندازیش توی سطل آشغال.
اولا:
چرا جواب حرف قبلی رو نمیدی؟؟
دوما:
من فقط آخر تایپیک که تموم شد یه تشکر کردم

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:31 عصر
آقای عزیز چرا مغلطه میکنی؟؟
تو این سایت هم نونوایی نیست که صفی باشه
من وقتی جواب نگرفتم باید چه کار کنم؟؟؟
لطفا بیخودی پست ندید
اون بالا گفتم که باید مطلبت رو بهتر و بیشتر توضیح بدی.
بعضی سوال ها بعضی وقت ها کسی بلد نیست و باید خودت جستجو کنی.یا اگر واقعا دوست داری اینجا جواب بگیری باید اون مبحثو توضیح بدی.
جواب نگرفتی گفتم جستجو کن همیشه دنبال لقمه ی آماده نباش.جستجو کن.

sagggad
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:33 عصر
اون بالا گفتم که باید مطلبت رو بهتر و بیشتر توضیح بدی.
بعضی سوال ها بعضی وقت ها کسی بلد نیست و باید خودت جستجو کنی.یا اگر واقعا دوست داری اینجا جواب بگیری باید اون مبحثو توضیح بدی.
جواب نگرفتی گفتم جستجو کن همیشه دنبال لقمه ی آماده نباش.جستجو کن.
چه ارتباطی داره؟؟
یه وقت ممکنه کسی بلد نباشه تا وقتی که یه نفر که بلده بیاد تو سایت و بخونه
کما اینکه همینطور هم شد
دوست عزیز قبول کن داری از روی لج بازی حرف میزنی

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 15:41 عصر
اما به ما میگن باید فقط مجانی بذراید برای استفاده
این تاپیکی که توش پست گذاشتی باید حذف میشد و باید دکمه ی اخطار رو می زدی
این تاپیک ها تبلیغات هست اینجا یعنی توی این سایت ما اومدیم چی یاد بگیریم نه جنس بخریم
شما یادمه علت حذف این کاربر MortezaGity (http://barnamenevis.org/member.php?92611-MortezaGity) شما بودید توی آخرین پست هاش پستی دادید که این داره تبلیغات پولی می کنه
شما کلا این مسائلو میدونید لازم نیست من براتون بگم خودتو به اون راه نزن.
اگر واقعا متوجه نمی شی بالاخره ی بزرگتری توی اون خونتون پیدا کن بهش بگو بیات این تاپیک رو برات توضیح بده .
من الان باید اینترنتم رو بدم دست یکی دیگه . دیگه نمی تونم جوابت بدم تا شب .پس فعلا خداحافظ:خجالت::بامزه:

sagggad
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 16:03 عصر
این تاپیکی که توش پست گذاشتی باید حذف میشد و باید دکمه ی اخطار رو می زدی
این تاپیک ها تبلیغات هست اینجا یعنی توی این سایت ما اومدیم چی یاد بگیریم نه جنس بخریم
شما یادمه علت حذف این کاربر MortezaGity (http://barnamenevis.org/member.php?92611-MortezaGity) شما بودید توی آخرین پست هاش پستی دادید که این داره تبلیغات پولی می کنه
شما کلا این مسائلو میدونید لازم نیست من براتون بگم خودتو به اون راه نزن.
اگر واقعا متوجه نمی شی بالاخره ی بزرگتری توی اون خونتون پیدا کن بهش بگو بیات این تاپیک رو برات توضیح بده .
من الان باید اینترنتم رو بدم دست یکی دیگه . دیگه نمی تونم جوابت بدم تا شب .پس فعلا خداحافظ:خجالت::بامزه:
من تو دوتا پست بالا جواب بهت دادم تو هم هی یکی دیگه رو میگی
شاید هم برای شما توضیح لازم باشه
فک کنم بهتره تایپیک رو پاک کنم

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 18:26 عصر
من نمیدونم شاید من فارسی حرف نمیزنم یا شما فارسی متوجه نمیشی.
این آخرین کلامه بعدش تاپیک قفل میشه.

بابت تشکر هایی که گفتی مگه اشکال داره کلامی هم تشکر کنی.
این قانونشه.

قانون شماره 17
برای تشکر از دیگر کاربران روی تصویر تشکر زیر مطلب فرد مورد نظر کلیک کنید. ارسال متونی که صرفا برای تشکر و احوال پرسی نوشته می شوند، ممنوع است.

این قانون دومی که نقض کردی.

قانون شماره 2
از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.

این قانون سوم که نقض کردی

قانون شماره 14
از ارسال مطالب بی ارتباط به گفتگوی مطرح شده توسط دیگر کاربران خودداری فرمایید.

این قانون چهارم که چندبار نقض کردی

قانون شماره 16
تبدیل محیط علمی انجمن ها به محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی ممنوع است.

اینم یک قانون دیگه که بارها اونو نقض کردی و در مسائلی که به شما ارتباطی نداره با وجود تذکرات من دخالت کردی.

قانون شماره 24
کاربران عادی سایت حق دخالت در مسائل مدیریتی سایت را ندارند و در صورت مشاهده تخلف از سوی دیگر کاربران، موضوع را از طریق پیغام خصوصی با مدیران سایت درمیان گذاشته و یا با کلیک بر روی تصویر زیر مطلب نوشته شده توسط فرد متخلف، مسئولین سایت را آگاه سازید.
* در صورتی که از حذف و یا ویرایش پست خود توسط یکی از مدیران سایت گله‌مند هستید ، موضوع را از طریق پیام خصوصی ( و نه تاپیکی جداگانه در انجمن‌ها ) با یکی از مدیران ارشد و یا مدیران کل سایت در میان بگذارید تا رسیدگی شود .

اینم قانون دیگه که همین تاپیک شما اوو نقض میکنه.

قانون شماره 25
مدیران سایت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در گفتگوها را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.

اینهمه قانون رو نقض کردی بازهم اومدی اینجا داری به عکس العمل ما خرده میگیری بعد میگی من اشتباه میکنم!!!
خیلی شفاف توضیح دادم.

امیدوارم رفتارت رو اصلاح کنی.
وگرنه مجبور میشم به شدت روی اعمالت دقیق بشم.
به جرات میتونم بگم خیلی از پستهایی که دادی فاقد محتواست و نصف تشکراتی که ازت کردن کاملا بیخودی هست.
انشالله در اولین فرصت همه اونها رو بازنگری خواهم کرد.

اما انشاالله از این پس کم تر فعالیت میکنم تا این موضوعات هم کم تر پیش بیاد.

اگر با این رفتاری که در بالا توضیح دادم میخوای رفتار و کارت رو در تالار ادامه بدی من هم باهات برخورد خواهم کرد هم اجازه فعالیت بهت نخواهم داد.
پس سعی کن برای یک بارهم که شده قوانین رو مطالعه کنی تا بتونی اینجا درست فعالیت کنی.

شب خوش.//

forodo
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 22:48 عصر
سلام
در مورد تشکر منم در بعضی مواقع که کارم خیلی گیر بوده و درست شده واقعاً از خوشحالی در همون تاپیک پست زدم و تشکر کردم و از فرد با پیام خصوصی هم تشکر کردم و دکمه تشکر هم زدم ولی در بعضی مواقع که حواسم بوده با پیام خصوصی تشکر کردم.

در مورد اینکه تاپیک بالا بیاد من هم با خطر اخراج شدن از سایت قرار گرفتم ولی بعدش فهمیدم که تاپیک فرده دیگه ای که ممکنه نیاز شدیدی به رسیدن به جواب داشته باشه به صفحات بعدی بره و الان صبر می کنم اگر تاپیک به صفحه 2 ( اگر نیاز شدید داشته باشم ) یا صفحه 3 ( عجله ای ندارم ) رفت با توضیح بیشتر بیارمش به صدر جدول ولی واقعاً وقتی کسی جواب نمیده و من هم دیگه چیزی برای توضیح بیشتر ندارم دیگه پست فاقد محتوا می دم ولی خیلی سعی می کنم که پست فاقد محتوا ندم ولی خوب واقعاً نمی شه ( بنده در مورد این مورد قبلاً هم بحث کردم و باید این قانون اصلاح شود و هنوز هم روی حرفم هستم که مدیران روشی پیدا کنند که تاپیک هایی که به جواب نرسیده شده رو با روشی، چیزی به بالا آورده بشه )

تا الان خیلی از تاپیک های من بدون جواب مونده و اگر بخوام پست فاقد محتوا بزنم نابودم می کنند :لبخند: و اگر هم بشینم تا کسی جواب بده که می دونید که جواب بی جواب

مدیران لطفاً بگید که چیکار باید کرد.

موفق باشید

sagggad
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 22:49 عصر
من نمیدونم شاید من فارسی حرف نمیزنم یا شما فارسی متوجه نمیشی.
این آخرین کلامه بعدش تاپیک قفل میشه.

بابت تشکر هایی که گفتی مگه اشکال داره کلامی هم تشکر کنی.
این قانونشه.

این قانون دومی که نقض کردی.

این قانون سوم که نقض کردی

این قانون چهارم که چندبار نقض کردی

اینم یک قانون دیگه که بارها اونو نقض کردی و در مسائلی که به شما ارتباطی نداره با وجود تذکرات من دخالت کردی.

اینم قانون دیگه که همین تاپیک شما اوو نقض میکنه.

اینهمه قانون رو نقض کردی بازهم اومدی اینجا داری به عکس العمل ما خرده میگیری بعد میگی من اشتباه میکنم!!!
خیلی شفاف توضیح دادم.

امیدوارم رفتارت رو اصلاح کنی.
وگرنه مجبور میشم به شدت روی اعمالت دقیق بشم.
به جرات میتونم بگم خیلی از پستهایی که دادی فاقد محتواست و نصف تشکراتی که ازت کردن کاملا بیخودی هست.
انشالله در اولین فرصت همه اونها رو بازنگری خواهم کرد.

اگر با این رفتاری که در بالا توضیح دادم میخوای رفتار و کارت رو در تالار ادامه بدی من هم باهات برخورد خواهم کرد هم اجازه فعالیت بهت نخواهم داد.
پس سعی کن برای یک بارهم که شده قوانین رو مطالعه کنی تا بتونی اینجا درست فعالیت کنی.

شب خوش.//
من هم عرض کردم :
برای این که این موضوعات کم تر پیش بیاد و انقدر شما بهم ایراد نگیرید بهتره از دادن جواب به تایپیک ها به صورت کلی خودداری کنم
خود شما هم همین رو میگید دیگه
درسته؟!

sagggad
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 22:51 عصر
سلام
در مورد تشکر منم در بعضی مواقع که کارم خیلی گیر بوده و درست شده واقعاً از خوشحالی در همون تاپیک پست زدم و تشکر کردم و از فرد با پیام خصوصی هم تشکر کردم و دکمه تشکر هم زدم ولی در بعضی مواقع که حواسم بوده با پیام خصوصی تشکر کردم.

در مورد اینکه تاپیک بالا بیاد من هم با خطر اخراج شدن از سایت قرار گرفتم ولی بعدش فهمیدم که تاپیک فرده دیگه ای که ممکنه نیاز شدیدی به رسیدن به جواب داشته باشه به صفحات بعدی بره و الان صبر می کنم اگر تاپیک به صفحه 2 ( اگر نیاز شدید داشته باشم ) یا صفحه 3 ( عجله ای ندارم ) رفت با توضیح بیشتر بیارمش به صدر جدول ولی واقعاً وقتی کسی جواب نمیده و من هم دیگه چیزی برای توضیح بیشتر ندارم دیگه پست فاقد محتوا می دم ولی خیلی سعی می کنم که پست فاقد محتوا ندم ولی خوب واقعاً نمی شه ( بنده در مورد این مورد قبلاً هم بحث کردم و باید این قانون اصلاح شود و هنوز هم روی حرفم هستم که مدیران روشی پیدا کنند که تاپیک هایی که به جواب نرسیده شده رو با روشی، چیزی به بالا آورده بشه )

تا الان خیلی از تاپیک های من بدون جواب مونده و اگر بخوام پست فاقد محتوا بزنم نابودم می کنند :لبخند: و اگر هم بشینم تا کسی جواب بده که می دونید که جواب بی جواب

موفق باشید
شما هم حرف دل منو زدی
شاید بگید پررویی باشه اما یه سری قوانین سایت به طور اشتباه قرار گرفتن
ماکه فحش یا توهین نکردیم
برای این که به پاسخ برسیم یه پست دادیم
وقتی ما به جواب نمیرسیم باید چه کار کنیم؟؟
اصلا یه چیز دیگه:
آیا اون تشکراتی که از من شده تقصیر خودم هست؟؟
نه واقعا من مقصرم؟؟
راستی آقای صادقیان من ببخشید رک حرف میزنم اما کاری به مدیر بخش ها ندارم حتی ممکنه از روی حسادت یا لجبازی یه حرفی بزنن ،اگه میگید تشکر ها الکیه از کاربرای سایت راجع به من نظر سنجی کنید بعد ببینید کی ها با من دشمن و کی ها باهام دوستن و از من طرفداری میکنن؟!

habibb
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 23:38 عصر
شما هم حرف دل منو زدی
شاید بگید پررویی باشه اما یه سری قوانین سایت به طور اشتباه قرار گرفتن
ماکه فحش یا توهین نکردیم
برای این که به پاسخ برسیم یه پست دادیم
وقتی ما به جواب نمیرسیم باید چه کار کنیم؟؟
اصلا یه چیز دیگه:
آیا اون تشکراتی که از من شده تقصیر خودم هست؟؟
نه واقعا من مقصرم؟؟
راستی آقای صادقیان من ببخشید رک حرف میزنم اما کاری به مدیر بخش ها ندارم حتی ممکنه از روی حسادت یا لجبازی یه حرفی بزنن ،اگه میگید تشکر ها الکیه از کاربرای سایت راجع به من نظر سنجی کنید بعد ببینید کی ها با من دشمن و کی ها باهام دوستن و از من طرفداری میکنن؟!

اون نام کاربری که 700تا تشکر کرده پاک شده و امکانش نیست که تشکر هاشو پس بگیره و گرنه مطمئنم برمی گشت تشکر هاشو بر می داشت.
شما عضو اون انجمن شده بودید محض همین 700 تا تشکر خوردی.اینو اون کاربری که حذف شد برام ایمیل کرد من از ماجرا خبر نداشتم.

habibb
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 00:00 صبح
سلام

موفق باشید

اصلا لازم نیست که شما تاپیکتون رو بالا بیارین.
فقط باید اطلاع رسانی بشه که از لینک نوشته های جدید بالای صفحه کاربران استفاده کنند.
لینک نوشته های جدید . تمام نوشته های اون روز رو می آورد.

بهزاد علی محمدزاده
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 00:09 صبح
سلام . راستش آنلاین شدم و این تاپیک و دیدم . اول از بالا شمردم دیدم دوستمون آقا habib خودش حدود یه 10 ... 11 تایی پست زده ! یعنی شما خیال می کنید وقتی میگن پست بی محتوی نزنید و در بحثی که مربوط به شما نیست و یا اطلاعاتی درش ندارید اینقدر حرف نزنید . این و فقط منظور با کسی هست که بالاخره جریمه شده ؟

یه مدتی هست دوستان نوجوان ما زیادی فعالند ! علتش اینه که بزرگترها نیستند و کوچیکتر ها مثل من به خودشون اجازه میدن مدام اظهار نظر بکنند . چرا اینقدر پست میزنید ؟ این بخش گفتگو با مسولین هست یا گفتگو با بهزاد ؟ این همه موضوع برای یادگیری هست و ما باید اینجوری وقت هدر بدیم ؟ تا تاپیکی ایجاد شد بریم شروع کنیم به گپ زدن اونم گپی که نه درست میزنیم نه بلدیم نه مثل اینجا به ما مربوطه ...

من در طول روز بین کارهام خستگی در می کنم و سری به اینجا هم میزنم . در تالارهایی که در اون زمینه ها کار می کنم کلی تاپیک ممکنه ببینم . اما سعی می کنم به اونی که می تونم سر بزنم . هرچقدر که کار می کنم , سعی ام این هست که محدودتر و متمرکز تر کار کنم ولی بازهم به عنوان هایی که کنار گذاشتم برای یادگیری و کتابهایی که توی نوبت خوندن دارم نمیرسم ! اونوقت در یه صورت می تونم اینقدر در این فروم و ... فعال باشم (فعالیت بی هیچ ثمری) که در واقع هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشم !!!

فعالیت بیهوده . مدام آنلاین بودن . شرکت در همه بحثی! نشان دهنده اینه که من از یه چیزه دیگه زدم تا به این ها پردازم و احتمالا اون همون برنامه نویسی هست !!! که ازش میزنم تا اینجا چت کرده باشم !!!

یه زمانی وقتی اتاق های گفتگو یاهو مسنجر اومده بود . خیلی ها عمرشون و گذاشتن روش و جز پشیمانی روزهای از دست رفته هیچ چیزی عایدشون نشد . الان ببینم به نام برنامه نویسی همون راه ادامه میدین یا به جاش سراغ چیزهایی میرید که باید برید ...

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 06:20 صبح
من هم عرض کردم :
برای این که این موضوعات کم تر پیش بیاد و انقدر شما بهم ایراد نگیرید بهتره از دادن جواب به تایپیک ها به صورت کلی خودداری کنم
خود شما هم همین رو میگید دیگه
درسته؟!
بنده هم گفتم اگر میخوای مثل قبل از هر 10 تا پست نصفش خلاف قوانین سایت باشه بهتره کمتر فعالیت کنی و پستهایی ارسال کنی که واقعا بدرد میخوره.
نمیشه که کاربران بیان به من پیغام بدن شما پستهایی ارسال کردی که نه دانشی ازش داری نه تخصصی داری بعد میای اظهار نظر میکنی.این جور پستها هم میشه فاقد محتوا.
نمونش در مورد تبدیل زبان سی شارپ به زبان سی و بعد به اسمبلی!!!! که اظهارنظر کرده بودی بعد من هم بهت تذکر دادم هم با ذکر منبع متوجه اشتباهت کردم.ت که
دوست عزیز بازم میگم نصف صحبتهای شما منبعش ویکی پدیا هست که اگر بخوایم جز یک منبع حساب کنیم رده های آخر حساب میشه. به خاطر اینکه هرکسی میتونه تغییرش بده پس خیلی نمیشه به صحبتهاش اکتفا کرد.من خودم خیلی از مطالب رو اونجا میخونم ولی همون مطلب رو میرم از سایتهای معتبر نیز میخونم و تا از صحتش مطمئن نشم در موردش صحبت نمیکنم.

در مورد اینکه تاپیک بالا بیاد من.....
در این مورد نیز وقتی تاپیکی میزنید که کسی جواب نمیده حتما یا نمی دونن یا تکراریه.
اگر کسی بخواد تاپیکهای قدیمی رو ببینه با استفاده از لینک نوشته های جدید در صفحه اول سایت میتونه لینک تمام تاپیکهای جدید رو از آخرین ورودش به سایت مشاهده کنه.
در ثانی، برنامه نویس باید توانایی جستجو داشته باشه و نباید منتظر یک فرد یا گروه خاصی باشه بهش جواب بدن.
مسلما مشکلاتی که شما برمیخورید اولین بار نیست که باهاش مواجه میشین و قاعدتا n نفر دیگه در دنیا با این مشکل مواجه شدن.
با یک جستجوی ساده در google میتونید به نتیجه دلخواه برسید و اگر توضیحاتی در اون زمینه پیدا کردید در تاپیک مورد نظر بذارید تا تاپیک نیز بالا بیاد و اگر کسی تمایل داشت بهتون جواب بده.
مطمئن باشید کسانی که مدیر هستند حداقل 10 سال سابقه کار دارند و هرکدوم حداقل 4-5 سال سابقه مدیریت در جاهای بزرگ و پروژه های حساس نرم افزاری رو دارند.
پس اگر احساس کنند قانونی ایراد داره حتما اصلاحش میکنند.
وقتی میگیم پست فاقد محتوا نزنید مانند کمککککککککککککککککک و.... به خاطر این هست که وقتی شخصی تاپیک رو نگاه میکنه که 20 تاپست داره نصفش یا تشکره یا کمک و امثال اینها .
همه این موارد باعث خستگی کاربران و کثیفی تالارو پستها میشه.

امیدوارم با رعایت قوانین به نظم بیشتر تالار کمک کنیم.

از دوستان غیر مدیر خواهش میکنم به این پست پاسخ ندن ، اگر مثل کاربر sagggad اعتراض دارید بیان کنید در غیر اینصورت ما خودمون بلدیم چطور جواب کاربران رو بدیم و مشکل رو حل کنیم.
در مباحثی که به شما ارتباطی نداره دخالت نکنید.

sagggad
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 11:56 صبح
اون نام کاربری که 700تا تشکر کرده پاک شده و امکانش نیست که تشکر هاشو پس بگیره و گرنه مطمئنم برمی گشت تشکر هاشو بر می داشت.
شما عضو اون انجمن شده بودید محض همین 700 تا تشکر خوردی.اینو اون کاربری که حذف شد برام ایمیل کرد من از ماجرا خبر نداشتم.
جناب habib اون کاربر خود شما بودی
یادته چه جنجالی تو سایت به خاطر محروم شدنت با اون اکانت بی نام راه انداخته بودی؟؟
من شب اومدم دیدم با همون اکانت برام 400 تا تشکر زدی...
نمیدونم چرا؟
بعد هم که اون اکانتت محروم شد دیگه نتونستی پاکش کنی
برادر من خیلی عذر میخوام ولی دیگه خر که نیستم
میفهمم این ها رو . . .
فک کردی من که بهم گفتی نمیام بگم؟
آقای صادقیان مگه درست نمیگم؟؟
این Habib همون نیست؟؟؟
پس چرا بیخودی پست میدی
لطفا تو چیزهایی که بهت مربوط نیست شرکت نکن
همون نیست که اومده بود توی تالار سی شارپ به شما هرچی از دهنش در اومد گفت؟؟
اصلا این کاربر رو دیگه نباید راه میدادید
خب من هم از همینجور چیزها ناراحتم دیگه
من که هیچی نگفتم و منتظر نشستم الان بهم کمتر از این آدم که به عبارتی به شما بی ادبی کرد بها داده میشه

barnamenevisjavan
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 13:41 عصر
مسئولین خواهشا این تاپیکو ببندید یه لطفی هم بکنید موقع ثبت نام یه توافق نامه بزارید که افراد بالای 18 سال ثبت نام کنن.انجمن که جای بچه ها شد همین میشه دیگه.