PDA

View Full Version : دو ردیف و یک تگ Ul

heavenbird
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 22:20 عصر
سلام
قالب سایت من به اینصورته که هشت تا عکس رو به صورت دو ردیف چهارتایی توش نشون میدم.
این هشت تا عکس هشت بار کدش تکرار شده و برای هر سطر هم یک تگ ul داره. یعنی در کل دو تا!
حالا من فقط یکی از کدها رو نگه داشتم و داخل تگ ul یک لیست ویو گذاشتم که هشت تا عکس رو از بانک می خونه و نمایش میده (select top 8) ولی این الان فقط چهارتا عکس رو نشون میده. یعنی یک ردیف رو!
چطور باید بدون تکرار شدن این کد دو ردیف رو نشون بدم؟

parvizwpf
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 22:26 عصر
میشه کد بزارید کمی گنگه

heavenbird
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 23:02 عصر
<div id="mahsolat">
<asp:SqlDataSource ID="SqlDataSource2" runat="server" ConnectionString="<%$ ConnectionStrings:DBConnectionString %>" SelectCommand="SELECT TOP (8) …"></asp:SqlDataSource>
<ul>
<telerik:RadListView ID="RadListView2" runat="server" ItemPlaceholderID="ProductsHolder" DataKeyNames="code" DataSourceID="SqlDataSource2">
<ItemTemplate>
<li>
<telerik:RadBinaryImage runat="server" ID="RadBinaryImage1" DataValue='<%#Eval("image")%>'
Width="100%" Height="100%" AutoAdjustImageControlSize="false"></telerik:RadBinaryImage>
</li>
</ItemTemplate>
</telerik:RadListView>
</ul>
</div>

در واقع اون باینری ایمیج 8 بار تکرار شده بود که من فقط یکیشو گذاشتم داخل لیست ویو و بقیه رو حذف کردم
اما قبلا دو تا تگ ul داشتم الان یکی شده

parvizwpf
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 23:18 عصر
من نمیدونم اون کنترل باینری چطور عکس میاره ولی بنظرم باید خودتون توی کد بیهاند این دو تا ردیف رو بسازید

heavenbird
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 23:30 عصر
اون کنترل مهم نیست! قبلا تگ img بوده به جاش کنترل تلریک گذاشتم
چطوری توی کدبیهایند دو ردیف رو بسازم؟؟؟؟ میشه توضیح بدید؟

parvizwpf
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 23:33 عصر
خب ببینید با روش اول شما فرقی نداره یعنی همونه منتها داینامیک سمت کد برنامه کنترلها رو میسازید.

heavenbird
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 11:18 صبح
یعنی چی؟ :اشتباه:
من کد رو inline نوشتم. حالا فقط می خوام دو ردیف رو نشون بدم

heavenbird
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 19:54 عصر
دوستان کسی نیست کمک کنه؟ فوریه :((

heavenbird
جمعه 02 اسفند 1392, 23:10 عصر
داخل لیست ویو دو تا تگ ul میذارم دوبار هر عکس رو نشون میده
از alternatingItem Template هم استفاده کردم بی فایده بود.
کسی راهی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟