PDA

View Full Version : سوال: طراحی قالب فیکس صفحه مرورگر

roox_3000
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 13:37 عصر
با سلام

دوستان تمام سایتهای استاندارد که دیدم تمام قالب وسط صفحه مرورگر قرار داره اما همشون از کنار سمت چپ و راست صفحه فاصله دارن که این بخاطره رزولوشنای مختلفی که نمایشگرای متفاوت دارن مثل شکل زیر که حاشیه های قرمز رنگ این فصله رو نشون میده

116914

اما من میخوام قالبی طراحی کنم که در عین استاندارد بودن در تمامه رزولوشنا فیکس صفحه باشه (طراحی رسپونسیوم در این مورد کمکی نمیکنه)

از اساتید خواهش میکنم در این مورد راهنمایی کنن

e_a_23
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 13:42 عصر
اینجوری باید واسه هر رزولوشنی یه استایل جدا بنویسی فکر کنم. همون ریسپانسیو میشه اگه اشتباه نکنم.

cancerr
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 13:47 عصر
یک رپر بسازید و تمام المنت ها در اون باشند
به رون رپر این استایل رو بدید بعد هر چیزی که داشتین تو اون بریزید
width:960px;
margin-right:auto
margin-left:auto;
height:auto;
overflow:hidden;
البته نیازی نیست رپر یا یک المنت پوشش دهنده باشد به هر قسمت می تونید این استایل رو بدید.
960 یک عرض استاندارد هست بهترین گزینه فعلا برای استایل فیکس

e_a_23
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 13:52 عصر
یک رپر بسازید و تمام المنت ها در اون باشند
به رون رپر این استایل رو بدید بعد هر چیزی که داشتین تو اون بریزید
width:960px;
margin-right:auto
margin-left:auto;
height:auto;
overflow:hidden;
البته نیازی نیست رپر یا یک المنت پوشش دهنده باشد به هر قسمت می تونید این استایل رو بدید.
960 یک عرض استاندارد هست بهترین گزینه فعلا برای استایل فیکس

ایشون می گن نمی خوان دو طرف صفحه فضای خالی وجود داشته باشه.

cancerr
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 14:09 عصر
ایشون می گن نمی خوان دو طرف صفحه فضای خالی وجود داشته باشه.
والا منم دقیق متوجه نشدم !

qartalonline
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 14:51 عصر
اما من میخوام قالبی طراحی کنم که در عین استاندارد بودن در تمامه رزولوشنا فیکس صفحه باشه (طراحی رسپونسیوم در این مورد کمکی نمیکنه)

منظورتون از فیکس بودن چیه ؟
منظورتون از طراحی رسپونسیوم چیه؟

refugee
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 16:57 عصر
اینکه صفحه شما فیکس باشه گاهی وقت ها مشکلاتی به وجود میاد مثلا در وبسایت های گرافیکی مشکلی جدی است و شما قادر به ساخت همه تصاویر در رزلوشن های تمام صفحه نیستید .

ولی به هر حال اگه شما میخواهید این کارو بکنید همه المان ها را داخل یک دایو ( کانتاینر )‌بریزید و به دایو عرض 100% بدین و المان های داخلی رو هم قطعا باید به درصد بدین تا در هر دیواس به همان رزلوشن و تمام صفحه نشون داده بشه .

* شخصا این مدل رو پسند نمیکنم . جامع نیست .

موفق باشید

alireza_s_84
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 19:01 عصر
با سلام

دوستان تمام سایتهای استاندارد که دیدم تمام قالب وسط صفحه مرورگر قرار داره اما همشون از کنار سمت چپ و راست صفحه فاصله دارن که این بخاطره رزولوشنای مختلفی که نمایشگرای متفاوت دارن مثل شکل زیر که حاشیه های قرمز رنگ این فصله رو نشون میده

116914

از اساتید خواهش میکنم در این مورد راهنمایی کنن
توی امضای من یک نمونه رو توضیح دادم اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?t=217788)ببنید.

alireza_s_84
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 19:02 عصر
اینکه صفحه شما فیکس باشه گاهی وقت ها مشکلاتی به وجود میاد مثلا در وبسایت های گرافیکی مشکلی جدی است و شما قادر به ساخت همه تصاویر در رزلوشن های تمام صفحه نیستید .

ولی به هر حال اگه شما میخواهید این کارو بکنید همه المان ها را داخل یک دایو ( کانتاینر )‌بریزید و به دایو عرض 100% بدین و المان های داخلی رو هم قطعا باید به درصد بدین تا در هر دیواس به همان رزلوشن و تمام صفحه نشون داده بشه .

* شخصا این مدل رو پسند نمیکنم . جامع نیست .

موفق باشید

کاملا با حرف شما مخالفم و خیلی راحت میشه هر وب سایتی رو طوری طراحی کرد که Full Width باشه و مشکلی پیش نیاد