PDA

View Full Version : انتخاب پایگاه داده مناسب برای سایت

salmah
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 21:14 عصر
با سلام

برای طراحی سایت من ,از خودویژوال SQL serverdata base را addمی کنم و بعد همtable ایجاد می کنم
آیا این روش یک ضعف محسوب میشه

اگر SQL serverجدا نصب کنم آیاکار کردن باهاش به همین راحتی روش بالاست :ناراحت:
اگرمطلب آموزشی داریدممنون میشم اگر برام بذارید

parvizwpf
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 23:06 عصر
شما باید ببینید مقصد و دیتای آخر کار ، چی براتون مهمه . بعضی ها هستن کل بازی رو دیتاشون میخوان انجام بدن. بعضی ها نه کار خاصی ندارن یعنی مدیریتی آنچنانی ندارند. شما هم باید ببینی چطور با دیتا راحت تر و طبق خواسته ات عمل میکنی.

javad13
جمعه 02 اسفند 1392, 12:43 عصر
خوب بهتره که جدا نصب کنی ، چون شما داری از نسخه exprees استفاده میکنی و من پیشنهاد میکنم enterprise رو سیستمت نصب کنی تا بتونی با بقیه قسمتهای اس کیو ال هم کار کنی .
البته بهتون بگم که اول باید اس کیو ال رو نصب کنی بعد ویژوال استودیو رو .
برای ارتباط با ویژوال استودیو هم از منوی بالای اون ، از tools استفاده کن و ارتباط با اس کیو ال و دیتابیس رو برقرار کن.
خیلی راحته.

salmah
جمعه 02 اسفند 1392, 13:13 عصر
اول باید اس کیو ال رو نصب کنی بعد ویژوال استودیو رو .

از توضیح مفیدتون ممنون
حالا باید ویژوال را حذف کنم ؟
اینجورییه یه کم دردسر داره چون فک کنم اگ ویژوال را حذف کنم باید ویندوز را عوض کنم
وببخشیدیه سوال دیگه فرق نمیکنه 2008 یا2010نصب کنم

javad13
جمعه 02 اسفند 1392, 13:38 عصر
ببینید وقتی اول ویژوال استودیو رو نصب میکنی بعد اس کیوال رو نصب میکنی ، management studio مربوط به اس کیو ال نصب نمیشه ، میتونی امتحان کنی و بعد از نصب اس کیو ال ببین میتونی database engin رو نصب کنی یا نه.
من خودم با اس کیوال 2008 نسخه r2 و ویژوال استودیو 2010 کار میکنم ، فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد اگه اس کیو ال 2010 نصب کنی و ویژوال استودیو 2012 (من تست نکردم).
مهم اینه که بتونی کار کنی.

fati71
جمعه 28 آذر 1393, 23:16 عصر
با سلام
منم تقریبا با این مشکل مواجه شدم sql2008 وc#2010 ولی موقع attach کردن فایل اس کیو ال به سی شارپ ارور میده که ورژن یکی 661 و ورژن یکی دیگه 665 هستش و با هم ناسازگارن
اگه میشه راهنمایی کنید
با تشکر