PDA

View Full Version : سوال در مورد یادگیری asp.net

HOSSEINONLINE7
جمعه 02 اسفند 1392, 02:23 صبح
سلام من توی کلاسهای سی شارپ پیشرفته آموزشگاه برنامه نویس شرکت کردم و سی شارپ را در حد متوسط بلدم و html و css 3 را در حد معمولی بلدم ولی مسلط نیستم . من بیشتر مواقع از وقت های خالی برای یادگیری استفاده میکنم میخوام بدونم با توجه به پیش زمینه ایی که دارم برای من حدودا چقدر طول میکشه تا asp.net را با فیلمهای آموزشی و جزوه در جد متوسط یاد بگیرم ؟

asp.net mvc چقدر طول میکشه ؟ ( البته برای mvc که احتمالا کلاس برم )

برای حرفه ایی شدن برای من حدودا چه مدت طول میکشه و وقت لازمه تا بشه جایی استخدام شد ؟

AmirRezanezhad
جمعه 02 اسفند 1392, 10:20 صبح
سلام دوست عزیز /// تو برنامه نویسی هیچ وقت نمیشه گفت حرفه ای حرفه ای شدم ..چون هرچی بیشتر یاد میگیری انگار هنوز هیچی یاد نگرفتی ... اما اگه بخوای یه برنامه نویس خوب بشی باید خیلی وقت بزاری ، همه چی با تلاش قابل حله ...تلاش تلاش تلاش

HOSSEINONLINE7
جمعه 02 اسفند 1392, 13:34 عصر
سلام دوست عزیز /// تو برنامه نویسی هیچ وقت نمیشه گفت حرفه ای حرفه ای شدم ..چون هرچی بیشتر یاد میگیری انگار هنوز هیچی یاد نگرفتی ... اما اگه بخوای یه برنامه نویس خوب بشی باید خیلی وقت بزاری ، همه چی با تلاش قابل حله ...تلاش تلاش تلاش

دوست عزیز این را که میدونم . من الان دانشجوی ترم 2 کارشناسی نرم افزار هستم و خیلی هم علاقه مند هستم و برای یادگیری خیلی تلاش میکنم و بیشتر وقتم را صرف این مباحث میکنم .

من سی شارپ و ... کار کردم ولی چیز زیادی از ASP نمیدونم و فقط میخوام بدونم که با این زمینه ایی که من دارم چقدر حدودا طول میکشه در حد متوسط و نیمه حرفه ایی بتونم وبسایت طراحی کنم ؟

AmirRezanezhad
جمعه 02 اسفند 1392, 13:43 عصر
اگه c# متوسط بلد باشی برای یادگیری متوسط asp.net یه 2 ماهی طول میکشه تا تو غلطک بیافتی ... برای یادگیری سریع فیلم های آقای کیانیان رو به شما توصیه میکنم... ایشالا هر چه زود تر یه طراح سایت حرفه ای بشین.:لبخندساده: