PDA

View Full Version : حرفه ای: خواندن اطلاعات ست شده با جی کوئری

majid.gymnast
شنبه 03 اسفند 1392, 07:38 صبح
باسلام
بنده در پروژه ام طرف کلاینت با جی کوئری داخل کنترل تکس باکس asp متنی رو درج میکنم ولی وقتی میخوام طرف سرور با دستور txtaddress.text اون متن رو بگیرم و ذخیره کنم مقداری خالی رو به من میده. لطفا اگر بلدین که باید چیکار کنم منو راهنمایی کنید. ضمنا برای کنترل dropdownlist هم همین مشکل رو دارم

mahdidabaghi
شنبه 03 اسفند 1392, 08:25 صبح
سلام
شما باید از صفحه مورد نظرت view source بگیری ... احتمالا ای دی تکست باکست یه چیز دیگه میشه ...
در غیر این صورت کدتو بذار تا بررسی بشه
Good Luck

majid.gymnast
شنبه 03 اسفند 1392, 08:42 صبح
این کد جی کوئری
<script>
function GenerateMojaverState() {
var result;
var curent = $('#<%=txthamjavar_state.ClientID %>').val();
if (curent == "") result = $('#lsthamjavar_state').val();
else result = curent + ',' + $('#lsthamjavar_state').val();

$('#<%=txthamjavar_state.ClientID %>').attr("value", result);
}
</script>
و این هم کد ای اس پی که طرف سرور نوشتم
مدل 1 : ss.WriteToWebConfig("hamjavar_state", this.Request.Form[txthamjavar_state.ClientID]);

مدل 2 : ss.WriteToWebConfig("hamjavar_state", txthamjavar_state.Text);

majid.gymnast
شنبه 03 اسفند 1392, 17:39 عصر
هیچ کس نیست جواب بده. عجله دارم

majid.gymnast
دوشنبه 05 اسفند 1392, 18:28 عصر
از دوستان،اساتید،بزرگواران هیچکی نیست کمک کنه من بخاطر این مشکل پروژم خوابیده؟؟؟

majid.gymnast
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 08:52 صبح
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــک

farhud
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 11:07 صبح
چیزی که در پست 2 گفته شد را انجام بده. اگر از مسترپیچ استفاده می کنی، حتما ID کنترل عوض میشه.

mehrzad_ali
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 12:52 عصر
از input html استفاده کن runat=server نزار

kamranetemadi
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 15:56 عصر
منم هم همین مشکلو خوردم2 تا راه حلاول اینکه از jquery ajax استفاده کنیدوم اینکه داخل رویداد یا فانشنی که مقدار textBox , label , dropdownlist رو عوض میکنی مقدارشو داخل متغیر سمت سرور هم بریز و از اون استفاده کن

majid.gymnast
سه شنبه 20 اسفند 1392, 19:26 عصر
من بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم:
فقط راهی که داره اونه که وقتی مقداری رو میخوای با جی کوئری برای کنترلی ست کنی تا سمت سرور بتونی اون مقدار رو بخونی باید تو صفحه ی aspxتون یه کنترل hiddenfield بزاری و سمت کلاینت خاصیت value این کنترل رو مقداردهی کنی و بعدش هم سمت سرور مقدار value این کنترل رو براحتی بخونی.