PDA

View Full Version : اینترنت شیرینگ

Samira Azad
جمعه 05 دی 1382, 19:41 عصر
برای اینترنت شیرینگ win route مناسبتره یا wingate؟؟
می شه راجع به این دو برنامه توضیح بدید؟؟
راستی رو سرور میل سرور هم نصب است.

Gladiator
جمعه 05 دی 1382, 21:43 عصر
سمیرا جان ICS بهتره .

اون 2 تا هیچ کدوم فول پروتوکول نیستند البته ورژنهای جدیدشون رو نمیدونم .

Samira Azad
جمعه 05 دی 1382, 22:33 عصر
ICS
چجور نرم افزاریه و از کجا گیرش بیارم؟

Gladiator
شنبه 06 دی 1382, 09:37 صبح
سمیرا جان ICS نرم افزار نیست بلکه یکی از ابزارهایست که مایکرسافت بروی ویندوز 2000 و اکس پی قرار داده . به این ترتیب که شما میتونید یک کانکشن اینترنت رو فقط با زدن یک تیک ساده به اشتراک بذارید .

موفق باشید .
گلادیاتور .

Samira Azad
شنبه 06 دی 1382, 22:16 عصر
حالا منظورت رو فهمیدم
من از همین روش استفاده کردم ولی امکان این رو نداره که زمانبندی بشه و گروههای خاص در ساعاتی خاص از اینترنت استفاده کنند.
یه نرم افزار می خواستم که این کار رو انجام بده
پروکسی داشته باشه

Gladiator
شنبه 06 دی 1382, 23:36 عصر
خوب این که برنامه نمیخواد .

شما میتونید Auto Dialer رو فعال کنید و به USER های مختلف زمان دسترسی بدید . ( توی ویندوز امکانش هست . اگر پیدا نکردی بگو تا کامل توضیح بدم ) . در این حالت هر وقت کاربری که موقع استفاده کردنش برسه یه Request به اینترنت بفرسته کامپیوتر شما بصورت خودکار به اینترنت متصل میشه و کاربر میتونه خیلی راحت کارش رو انجام بده . و از طرفی هر وقت کارش تموم شد و دیگه به اینترنت Request نفرستاد خود ویندوز مشخص طی تنظیماتی که شما انجام دادید ( مدتی که شما میتونید تنظیم کنید ) کانکشن شما رو از اینترنت قطع میکنه .

به هیچ برنامه جانبی احتیاج نداری سمیرا جان .
موفق باشی .
گلادیاتور .

Mahdavi
یک شنبه 07 دی 1382, 14:55 عصر
با سلام
قبلا هم گفتم که wingate امکانات بسیاری داره . از جمله کش کردن که سرعت رو بالا میبره
پروکسی و فیلتر که میتونید بعضی از سایتها رو از دید کاربراتون مخفی کنید . میزان استفاده کاربران هم زمانی و هم حجمی و ......

Gladiator
یک شنبه 07 دی 1382, 20:58 عصر
تمام این کارها رو میتونید توی ویندوز و بدون استفاده از هیچ گونه نرم افزاری انجام بدید . توی WinGate, WinRoute قبلا باگهایی مشاهده شده . انتخاب با خودتونه :mrgreen:

Samira Azad
سه شنبه 09 دی 1382, 16:03 عصر
گلادیاتور جان
می شه بگی این کار در ویندوز چگونه انجام می شود

Gladiator
سه شنبه 09 دی 1382, 23:34 عصر
چشم سمیرا جون فردا صبح که دوباره اومدم توی سایت برات توضیح میدم .

Samira Azad
شنبه 13 دی 1382, 11:26 صبح
منظورت فردای کدوم روزه؟؟ :)

Gladiator
شنبه 13 دی 1382, 23:23 عصر
یکی از همین روزا که بیام توی سایت و حسش رو داشته باشم . :|

Gladiator
شنبه 13 دی 1382, 23:24 عصر
اگر توجه کرده باشی این روزا فقط پیامهای SMS ی میزارم . همین :roll:

Samira Azad
یک شنبه 14 دی 1382, 16:04 عصر
باشه .من هم عجله ای ندارم .
به هر حال از راهنماییهات ممنونم

Gladiator
یک شنبه 14 دی 1382, 23:35 عصر
سمیرا جون موقعی که کاربری رو توی ویندوز 2000 تعریف میکنی میتونی زمان دسترسی رو هم مشخص کنی . ( یه برنامه خوشگل داره که میتونی ایام هفته و ساعتهای شبانه روز رو ببینی ) اونجا ساعتها رو مشخص کن و توی Routing And Remote Access هم میتونی یک Remote Router بسازی و همه کارها رو به اون بسپاری . من میتونم کاملتر توضیح بدم ولی این روزا حالم خوش نیست و کمتر توی محل کارم هستم به همین دلیل جوابهای من طولانی میشن !

من معضرت میخوام .
اگر کارت درست نشد بگو تا با تصویر توضیح بدم .
گلادیاتور ...

M@hdi
شنبه 11 بهمن 1382, 08:23 صبح
سلام گلادیاتور جان
اره عزیز اگه امکان داره با تصویر و اینکه دقیقا چیکار باید کرد یه توضیحی بدی ممنون میشم . اگه شماره تلفن هم بدی که دیگه خیلی لطف کردی :oops:

Gladiator
یک شنبه 12 بهمن 1382, 13:40 عصر
"دوستانی" که "دشمنی" می‌کنند، هرگز "دوست" نبوده‌اند.
اگر به دوستی "گذشته" خود ایمان دارید به دشمنی‌های "حال" دوستتان به دیده‌ی شفقت بنگرید.

:?

M@hdi
سه شنبه 14 بهمن 1382, 08:07 صبح
چی شد گلادیاتور جان
این حرف من نیست