PDA

View Full Version : ارسال ایمیل با php

ashokri.nll
شنبه 03 اسفند 1392, 17:55 عصر
سلام
یه بانک اطلاعاتی دارم که تو یکی از خونه هاش 50 تا ایمیل بیشتر هم میشه بعد میخام به همشون به صورت همزمان یه ایمیل رو بدم فرمشو درست کردم ولی نمیفرسته ببینید مشکلش چیه اگه خرابه کاملشو بهم بدید .
تغریبا شبیه ارسال ایمیل همگانیه .

if(isset($_POST['subject']) && isset($_POST['text'])){
SESSION_START();
$db = mysql_connect("localhost","root","");
mysql_select_db("email",$db);
$work = "SELECT * FROM dbmail";
$ss = mysql_query($work);
while($row = mysql_fetch_array($ss)){
$to = "test@test.ir"; //$row['emailname'];
$subject = $_POST['subject'];
$body = $_POST['text'];
$headers = "test@test.ir";
if (mail($to, $subject, $body, $headers)) {
if(isset($_SESSION['sendmany'])){
$a = $_SESSION['sendmany'];
$a += 1;
$_SESSION['sendmany'] = $a;
}
if(!isset($_SESSION['sendmany'])){
$_SESSION['sendmany'] =1;
}
}
}
}

masiha68
شنبه 03 اسفند 1392, 19:05 عصر
ظاهرا همه چی درسته
چ خطایی میده و اینکه تنظیمات ایمیل روی لوکال رو انجام دادی درست انجام دادی ....؟
اون سشن رو واسه چی می سازی؟
سشن ستارت رو هم باید بالای همه ی کد هات باشه

ashokri.nll
دوشنبه 05 اسفند 1392, 18:13 عصر
تو هاست هم تست کردم ارور خاصی نداد فقط ارسال نشد اون سیشن رو هم به خاطر نمایش اینکه ایمیل ها با موفقیت ارسال شد یا خیر ایجاد کردم که تو یک صفحه دیگه باهاش کار دارم .

entergroup
سه شنبه 06 اسفند 1392, 12:07 عصر
با سلام درخواست کمک داشتم
من یه فرم ثبت نام ساختم
میخوام اطلاعات این فرم به ایمیل ارسال بشه
فرم و براتون پیوست میکنم لطفا کمک کنید
http://uplod.ir/8ppq3gdrwzt0/Project.rar.htm

ashokri.nll
سه شنبه 06 اسفند 1392, 16:47 عصر
دوست عزیز اگر بخش رو توجه کنی میفهمی جوابتون نامربوط بوده اینجا سوال php نه html که شما فرم html واسه من میفرستید

refugee
سه شنبه 06 اسفند 1392, 18:13 عصر
دوست عزیز اگر بخش رو توجه کنی میفهمی جوابتون نامربوط بوده اینجا سوال php نه html که شما فرم html واسه من میفرستید

ولش بنده خدا تازه وارده . حالا خودتو ناراحت نکن ( اگه نامربوط بود چرا تشکر زدی براش ؟ :D )

من براش درست میکنم . (پ.خ میکنم)

ashokri.nll
سه شنبه 06 اسفند 1392, 21:26 عصر
من هر کی بهم جواب بده بهش تشکر میدم فرقی نداره جواب بده یا نه بعدش هم این سوال خیلی طول کشید کارم لنگ هیمنه

masiha68
سه شنبه 06 اسفند 1392, 21:57 عصر
تشکر !!! اینجا فک نکنم کسی واسه تشکر شما کاری انجام بده .... ما فقط دین داریم به اونایی که ازشون یادگرفتیم تا به بقیه یاد بدیم .
در مورد کد شما هم باید روی هاست تست بشه که اونم واقعا حوصله میخاد و کمتر کسی اینقد بیکاره
به احتمال خیلی زیاد مشکل از اون تابع ایمیله که توی if قرار گرفته و فک کنم تابع ایمیل مقدار بازگشتی نداره تا اونو چک کنه ...
دارم دنبال یه هاست رایگان می گردم تا کدتون رو تست کنم

masiha68
سه شنبه 06 اسفند 1392, 22:07 عصر
بررسی شد .
کدت مشکل نداره . احتمالا مشکل از دیتابیست باشه . یا شایدم هاستت اجازه ی ارسال ایمیل بهت نمیده

tux-world
سه شنبه 06 اسفند 1392, 22:38 عصر
مشکل از هاستشونه. بهتره از PHPMailer استفاده کنن. یه ایمیل تو جیمیل درست کنن با اتصال با اون ایمیل ها رو ارسال کنن. ولی یه خورده صبر کنن بدبخت نفسی تازه کنه برای ارسال

refugee
سه شنبه 06 اسفند 1392, 23:39 عصر
مشکل از هاستشونه. بهتره از PHPMailer استفاده کنن. یه ایمیل تو جیمیل درست کنن با اتصال با اون ایمیل ها رو ارسال کنن. ولی یه خورده صبر کنن بدبخت نفسی تازه کنه برای ارسال

میتونی روش کاریشو بگی چطوری است ؟ یا اگه نمونه داری بذاری

سپاس

ashokri.nll
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 05:57 صبح
روش کارش اینه که یه ایمیل رو به چندنفر بفرسته ، من از همون اول دیدم منطقش که درسته دیگه مشکل از کجاس نمیدونم

tux-world
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 15:31 عصر
این مشکل از سرور هستش. البته مشکل که نه به خاطر امنیت و بقیه چیزها فقط SMTP رو باز نگه میدارن که از طریق یه واسط دیگه ایمیل ارسال کنه و سرور رو اسپم نشناسن که بدبخت میشن

ashokri.nll
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 18:44 عصر
هاست رایگانا که مشکلی نداره

refugee
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 19:22 عصر
هاست رایگانا که مشکلی نداره

هاست های رایگان اجازه استفاده بیش از حد از منابع رو نمیدن .

امید شیرازی کار خوبی نکردی ..

ashokri.nll
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 12:05 عصر
من مدیر یه هاست رایگانم 600 تا مشکل داره تا 350 ماهانه میشه فرستاد اینجوری بسته میشه ولی من فقط میخام 200 تا بفرستم

ashokri.nll
دوشنبه 12 اسفند 1392, 20:25 عصر
خدا کسی نبود کمک کنه این کد رو تست کنه ببینه درسته یا نه ؟
اصلا ولش کن تنظیمات smtp واسه لوکال هاست رو بهم بدید

tux-world
دوشنبه 12 اسفند 1392, 21:05 عصر
smtp فرقی نمیکنه برای کجا استفاده بشه. برای اینکه بتونین از لوکال بفرستید باید میل سرور نصب کنید روی سیستمتون. من چون ویندوز ندارم نمیدونم چطوریه. سرچ بزنین پیدا میکنید

ashokri.nll
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 13:41 عصر
آقا ویندوز ندارم یعنی چی مگه اینکه مایه دار باشی اپل داشته باشی چون ایرانی ها زیاد دنبال لینوکس نیستن .
تنظیمات میل سرور رو شما جستجو کن بده من ، من گشتم نبود شما هر چی داشته باشی گوگل سرچ که میتونی بکنی ؟