PDA

View Full Version : چطور میشه بازگشتی HTML یک صفحه اینترنتی رو با VB6 یا VB.NET (بطور کامل) دریافت کرد ؟

mkbo_webmaster
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1385, 09:57 صبح
چطور میشه بازگشتی HTML یک صفحه اینترنتی رو با VB6 یا VB.NET بطور کامل دریافت کرد ؟
--------------------------------------------------------------------------
البته من این کد رو با استفاده از توابع API و با تابع INTERNET READ FILE نوشته بودم به زبان VB6 که کاملا هم کار میکرد و هنوز هم کار میکنه. این کد میتونه بصورت آنلاین با دریافت آدرس اینترنتی مورد نظر کاربر مثلا : www.mkbo.com/index.asp بازگشتی html اون رو برگردونه.

ولی یه مشکل هست !!! که منو دیوونه کرده و اون هم به شرح زیره :

وقتی آدرس سایتی رو میدیم که تعداد کاراکترهای داخل html برگشتی اون بیشتر از 65535 باشه ، بقیه این کاراکترها رو که بعد از این عدد هستند بر نمیگردونه. و در واقع این برگشت رو نصفه کاره انجام میده.

البته در VB6 این مشکل بوجود میاد. و دلیلش هم کاملا مشخصه ، اینکه VB6 حداکثر کاراکترهائی رو که در یک متغیر با اندازه محدود قبول میکنه 65535 هستش. دقت کنید اینجا منظور من متغیرهای رشته ای اختیاری با هر طولی نیست یه مثال میزنم تا بهتر بفهمید.

مثال :

برید داخل VB6 و تایپ کنید کد زیر رو ، اگه جواب داد من اسمم رو عوض میکنم !!!

Dim a as string * 65536

میبینید که پشتیبانی نمیکنه.

ولی اگه شما راهی رو پیدا کردید که در VB6 بشه این برنامه ای رو که گفتم با این مشکلات رفع مشکل کنه. و یا اینکه تونستید اونو به زبان VB.NET بنویسید. ما رو هم فراموش نکنید.

(ضمنا کد API ایی که من نوشتم رو میتونید داخل تاپیکهای قبلی من پیدا کنید.)

گرچه میدونم و مطمئنم که طبق روالهای قبل هیچ کس نیز پاسخ درست به ما بده ولی ما این کارو کردیم تا خالی از عریضه نباشد !!!

موفق و پیروز

/