PDA

View Full Version : این ارور چیست؟

aknj56
دوشنبه 05 اسفند 1392, 06:55 صبح
با سلام خدمت دوستان من بعد از نصب اس کیو ال اکسپرس برنامم این ارور رو میده مشکل از کجاست؟

http://nedaei1356.persiangig.com/image/untitled.GIF

Alirezanet
دوشنبه 05 اسفند 1392, 11:59 صبح
UnhandledExeption به معنای خطاهای مدیریت نشده هستند ... و جزئیات دقیقی از مشکلتون ارائه نمیدن .
در دید اول مشکل اینه که شما در برنامتون ارروری هست که برنامه به درستی کار نمیکنه ...
بهتره از محیط ویژوال استدیو و امکانات Debug اون استفاده کنید تا بتونید اررور رو مشاهده نمایید.
و در صورت امکان از بلاک های Try Catch برای مدیریت اررور ها استفاده کنید.
ویا از UnhandeledException موجود در Application Events.

Private Sub MyApplication_UnhandledException(sender As Object, e As ApplicationServices.UnhandledExceptionEventArgs) Handles Me.UnhandledException
MsgBox(e.Exception.Message)
End Sub

موفق باشید

aknj56
دوشنبه 05 اسفند 1392, 13:37 عصر
UnhandledExeption به معنای خطاهای مدیریت نشده هستند ... و جزئیات دقیقی از مشکلتون ارائه نمیدن .
در دید اول مشکل اینه که شما در برنامتون ارروری هست که برنامه به درستی کار نمیکنه ...
بهتره از محیط ویژوال استدیو و امکانات Debug اون استفاده کنید تا بتونید اررور رو مشاهده نمایید.
و در صورت امکان از بلاک های Try Catch برای مدیریت اررور ها استفاده کنید.
ویا از UnhandeledException موجود در Application Events.

Private Sub MyApplication_UnhandledException(sender As Object, e As ApplicationServices.UnhandledExceptionEventArgs) Handles Me.UnhandledException
MsgBox(e.Exception.Message)
End Sub

موفق باشید
با تشکر ازشما این مشکل من وقتی است که برنامه رو روی سیستم دیگران نصب میکنم ولی در سیستم خودم درست کار میکنه

Naghibi
دوشنبه 05 اسفند 1392, 13:50 عصر
پِیغام خطا داره میگه :The server was not found or was not accessible
نام سروری که توی ConnectionString نوشتین روی سیستم دیگران وجود داره؟ ConnectionString برنامه شما باید حاوی SQLServerName سیستمی باشه که برنامه تون رو روش نصب می کنین.

Alirezanet
دوشنبه 05 اسفند 1392, 17:03 عصر
با تشکر ازشما این مشکل من وقتی است که برنامه رو روی سیستم دیگران نصب میکنم ولی در سیستم خودم درست کار میکنه

پِیغام خطا داره میگه :The server was not found or was not accessible
نام سروری که توی ConnectionString نوشتین روی سیستم دیگران وجود داره؟ ConnectionString برنامه شما باید حاوی SQLServerName سیستمی باشه که برنامه تون رو روش نصب می کنین.
احتمال زیاد مشکل از Connection String هستش همینطور که دوستمون گفتند ولی از طریق روشی که گفتم میتونید از عامل این خطا اطلاعات دقیقی بدست بیارید و رفعش کنید

aknj56
دوشنبه 05 اسفند 1392, 23:41 عصر
با تشکر از شما دوستان
من کانکشن استرینگ به صورت دیتا دایرکتوری هست بانک برنامه کنار فایل اجرایی هست ضمنا به صورت اکسپرس هم هست و سرور نیست
نکته ای که هست اینه که من اکسپرس ر و به صورت سایلنت نصب کردم بعد از نصب فقط این قسمت نصب شدهConfiguration Tools--SQL Server Installation Center
و دیگر قسمتهاش مثلSQL Server Configuration Manager وجود نداره حالا نمی دونم خراب نصب شده یا مشکل ربطی به این نداره

saeed_vb.net
دوشنبه 05 اسفند 1392, 23:56 عصر
سلام
من فکر میکنم مشکل شما اینه که sql رو به صورت ناقص نصب کردید و کامل نشده
به این آدرس برید go.microsoft میتونید راهنمایی ها رو بگیرید