PDA

View Full Version : نرم افرار، قالب، و... برای طراحی اچ تی ام ال برای موبایل

kavous_kiani
دوشنبه 05 اسفند 1392, 16:53 عصر
دوستان!

فرض کنید که من تصمیم بگیرم صد مقاله را به جای اینکه کاربران آنلاین باشند و مقالات را از روی سایت بخوانند، آن هم با محدودیت های نسخه های موبایل سایت ها، به صورت فایل "اچ تی ام ال" روی خود اپ قرار بدم ، تا کاربر آفلاین مقاله رو بخونه، و محدودیتی هم از نظر طراحی وجود نداشته باشه، آیا نرم افزار یا قالب هایی مخصوص موبایل وجود داره برای این کار؟

منظورم دریم‌ویور و اکسپرشن وب نیست. چون نمی‌خوام از پایه طراحی کنم. یا حداقل قالب‌هایی مخصوص موبایل وجود داشته باشه تا پایه‌ی کار طراحی طبق سلیقه‌ی خودمان فراهم بشه.

در این صورت، می توان هم فایل را در هاست قرار داد، و هم همراه اپ بر روی سیستم کاربر نصب کرد.

خواهشمندم هر اطلاعاتی، مقالاتی، (فارسی / انگلیسی) را در اختیار دارید دریغ نکنید.

س‍‍پاسگذارم و سخت تشنه و منتظر

perkas
سه شنبه 06 اسفند 1392, 02:22 صبح
طراحی قالب برای سایتتون رو میتونین از برنامه آرتیستر استفاده کنین و یه نسخه موبایل براش بنویسین

برا روش اولتون هم که یه شرط بذار اگه فایل xml مورد نظر وجود نداشت دانلودش کنه

tarenoco
شنبه 10 اسفند 1392, 14:40 عصر
برای ساخت از نرم افزار ساخت و طراحی وبسایت Web Acapella v4.3.18 هم میتونید استفاده کنید

kavous_kiani
شنبه 10 اسفند 1392, 19:36 عصر
با تشکر از راهنمائی دوستان.

من یک نرم افرار می خوام که به طور تخصصی رو طراحی صفحات اچ تی ام ال برای موبایل کار کنه. تمپلیت هایی داشته باشه تا بشه از اون استفاده کرد.

فکر می کنم که با استفاده از اچ تی ام ال و ذخیره متون در این گونه صفحات و قرار دادن آنها در خود برنامه، کار با متن راحتر باشه. و امکان طراحی زیباتری ممکن باشه.

من این نرم افزار رو برای طراحی صفحات وب نمی خوام. قصدم طراحی فایل های اچ تی ام ال، با اندازه های مناسب موبایل، و به کارگیری آنها به طور آفلاین، و در خود موبایل است.

ممنون