PDA

View Full Version : سوال: بحث سر قیمت یه نرم افزار زمان بندی (فروشگاه تصفیه آب)

MiladParvane
دوشنبه 05 اسفند 1392, 22:15 عصر
با سلام من یه نرم افزار دارم که البته چند جا فروختم هر جا سفارشی خودشو میخواست العان میخوام این نرم افزارو با امتیازش به یه شرکت بفروشم ینی توسعه و فروشش و تبلیغاتش و مراحل گرفتن مجوز هم با خودشون باشه من کلا کنار بکشم
در ظمن اینم بگم که هر نسخه رو 150 تومن فروختم و ساکن رشت هستم

توضیحات فنی نرم افزار

این نرم افزار برای فروشگاههای دستگاه تصفیه آب کاربرد داره کارش به این صورت هست که البته هسته سیستم رو اول میگم زمان تعویض شدن هر کدوم از فیلترها رو به مدیر فروشگاه گزارش میده برای مثال وقتی برنامه رو اجرا میکنه بدون اینکه کاری کاربر دستوری بده بهش گزارش میده که امروز چه مشتریانی فیلترشون باید تعویض بشه این کاری هست که واسشون خیلی با ارزش هست
خوب ...
اطلاعات پایه سیستم مثل اطلاعات مشتری و معرفی فیلترها و انبار که اصلا جنبه حسابداری نداره این برنامه و معرفی فیلتر و دستگاه به انبار مثلا دستگاه x و فیلتر y مطعلق به انبار z هستش فقط جنبه آماری داره
وقتی دستگاهی فروخته میشه در یک جدولی لیست فیلتراش قرار داده میشه که در واقع جدول زمانبندی شده اون دستگاه هستش که سر تموم شدن عمر فیلتر آلارم میده وقتی دستگاهی فروخته میشه از انبار موجودی اون دستگاه کم میشه اگه موجودی اون دستگاه در انبار صفر بشه نمیشه فروخت چون موجودی انبار تموم شده در ضمن فاکتور خرید و فروش صادر نمیشه

دارای امکاناتی چون

لاگین و سطوح دسترسی برای هر کاربر admin و guest و امکان بازیابی پسورد در زمان فراموشی پسورد
معرفی گارانتی دستگاه :
برای مثال تمام دستگاههایی که مدت گارانتی شون مثلا 18 ماه هست رو 18 ماه پس از زمان فروش در گزارشگیری نمایش میده
امکان معرفی تکنسین نصاب برای فروشگاه وجود دارد بدین معنی که در زمان تعویض شدن فیلتر توسط تکنسین فروشگاه امکان وجود داره که داخل برنامه معرفی کنیم که کدام تکنسین که به سیستم معرفی شدن به مثلا فلان جا رفتن واسه تعویض فیلتر این برای گزارشگیری اهمیت داره شاید برای من و شمای برنامه نویس مهم نباشه اینکه کدوم تکنسین در چه تاریخ چه فیلتری عوض کرد ولی برای فروشگاه بسیار مهمه!!!

برنامه دارای یک بخش تنظیمات هستش شامل اینکه

تیک اول در زمان اجرای برنامه گزارش بده (هم به صورت معمولی هم به صورت چاپی) که نمایش فیلتر هایی که فقط امروز باید تعویض شوند
تیک دوم گزارش تمام فیلتر های که از عدد تعیین شده کمتر باشند
تیک سوم تعیین اینکه دستگاهها در زمان فروش با گارانتی باشند یا بدون گارانتی
تیک چهارم نمایش پشتیبان در زمان خروج

بخش آخر گزارشات سیستم

گزارشات تعویض فیلتر (یک بازه زمانی به صورت هجری شمسی از کاربر دریافت و در بازه زمانی چه دستگاههایی فیلترشون نیاز به تعویض داره )

گزارشات گاراتنی دستگاه

یک بازه زمانی شمسی دریافت و پاسخ میدهد که در این زمان چه دستگاههایی گارانتی شون تموم میشه

گزارشات بر حسب اینکه در فلان شهر فروشگاه چه مشتریانی داشته تمام گزارشات هم به صورت نمایش معمولی هم نمایش چاپی
مثلا لیست تمام مشتریانی که در شهر رشت هستند رو نمایش و چاپ میکنه

گزارشات دستگاه و فیلتر

تمام دستگاه ها و فیلتر هایی که از حد تعیین شده در انبار کمتر هستند رو نمایش میده

MiladParvane
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 18:46 عصر
کارم گیره مهندسان عزیز کسی نیست جواب بده بابا کمتر از 5دقیقه وقتتونو میگیره

Mousavmousab
جمعه 09 اسفند 1392, 12:12 عصر
انگلیسی ها می گن گاهی اوقات یک تصویر بیشتر از هزاران خط توضیح می ارزه.
شما چند تا تصویر از برنامه ات بزار. ببینیم چیه؟ دوست داری مثل بعضی از پزشک ها ندیده نسخه بپیچیم؟

MiladParvane
جمعه 09 اسفند 1392, 15:48 عصر
یه نکته رو یادآوری کنم که این برنامه حسابداری نیست اصلا کارهای حسابداری مثل صدور فاکتور و ... رو انجام نمیده