PDA

View Full Version : باز کردن یک برنامه موجود در ورک اسپیس

kavous_kiani
دوشنبه 05 اسفند 1392, 22:52 عصر
دوستان!

برخی از ‍پروژه‌ها در داخل ورک اسپیس هستند اما در اکلیس باز نیستند. با چه گزینه‌ای می توان آنان را در اکلیپس باز کرد.

در منوی فایل، یک گزینه‌ی ایمپورت داریم، و یک گزینه‌ی اوپن فایل.

با هیچ کدام نتوانستم پروژه موجود در اکلیپس را باز کنم.

اجازه ایمپورت دوباره نمی دهد چون پروژه موجود است.

اوپن فایل هم که برای گشودن یک فایل است.

سوال دوم آنکه : آیا با دلیت کردن یا انتقال یک پروژه از پوشه ورک اسپیس می توان دوباره آن را ایمپورت کرد؟

با تشکر

smemamian
دوشنبه 05 اسفند 1392, 23:01 عصر
روی import کلیک کن بعد : Existing Android Code Into Workspace بعد آدرس رو معرفی کن.
اگر پروژه ای با همین نام باشه اجازه import رو نداری. مثلاً خودت واسه تست یه پروژه تعریف کردی به اسم MainActivity،
بعد یه پروژه دانلود کردی با همین نام. اکلیپس اجازه ای import رو بهت نمیده . [1]

سوال دوم آنکه : آیا با دلیت کردن یا انتقال یک پروژه از پوشه ورک اسپیس می توان دوباره آن را ایمپورت کرد؟
پاک کردن پروژه یعنی چی ؟ ولی اگه پروژه رو کپی کنی یه جا دیگه دوباره بدون مشکل import میشه.

1-پروژه رو نیاز نداری از WorkSpace پاک کنی. از قسمت Package Explorer راست کلیک کن و پاکش کن. (تیک Delete project contents on disk(cannot be undone) رو غیرفعال کن.) و بعد به راحتی می تونی import کنی.

kavous_kiani
سه شنبه 06 اسفند 1392, 01:21 صبح
با تشکر از ‍پاسخ

من الان در ورک اسپیس اکلیپس ۲۷ ‍پروژه دارم. اما در پکیج منیجر تنها ۱۶ تا قابل دیدن است.

سوال من اینه که اون ۱۱ تا رو چگونه باز کنم؟ تا در پکیج منیجر دیده بشه و بتونم با آنها کار کنم.

الان هر وقت که بخوام آن شانزده پروژه رو باز و بسته میکنم، اما اون یازده تا رو چگونه وارد پکیج منیجر کنم. از فیلتر هم استفاده نکردم.
ممنون