PDA

View Full Version : شکستن حلقه ی foreach ادامه دادن ان

masiha68
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 20:57 عصر
سلام
امکانش هست یک حلقه رو به صورت موقت متوقف کنیم و بعد دوباره ادامه ی اون رو اجرا کنیم .
توی ویژوال بیسک یادمه یکی از حلقه ها همچین ساختاری داشت و با break و continue همچین کاری می کردیم . ایا توی پی اچ پی همیچن چیزی داریم !!!؟

tux-world
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 21:12 عصر
خوب از return میتونین استفاده کنید. بیسیک؟؟؟ آشغال ترین زبان برنامه نویسی که دیدم

hamedarian2009
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 21:15 عصر
بله تو PHP هم واسه خارج شدن کامل از حلقه از break و رفتن کنترل اجرای حلقه به ابتدای حلقه از continue استفاده کنید

masiha68
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 21:15 عصر
خوب از return میتونین استفاده کنید. بیسیک؟؟؟ آشغال ترین زبان برنامه نویسی که دیدم
توهین نکین ... بیسیک هم واسه تازه کارایی که میخوان توی ویندوز کد بزنن خوبه :) ... میشه یه مثال بزنید
رو چه حسابی گفتین از return استفاده کن ... من که استفاده کردم کلا بقیه ی کدها اجرا نشدن . من میخام فقط یک وقفه ای توی حلقه بیفته و این بین چند کد رو اجرا کنم و بعد دوباره ادامه ی حلقه

masiha68
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 21:17 عصر
بله تو PHP هم واسه خارج شدن کامل از حلقه از break و رفتن کنترل اجرای حلقه به ابتدای حلقه از continue استفاده کنید

والا من دستوری که توی بریک به کار بردم دیگه کلا از حلقه خارج می شه و بعدش هرچی continue می زنی بقیه شو اجرا نمی کنه .... البته من توی foreach این کارو کردم

desatir7316
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 21:36 عصر
والا من دستوری که توی بریک به کار بردم دیگه کلا از حلقه خارج می شه و بعدش هرچی continue می زنی بقیه شو اجرا نمی کنه .... البته من توی foreach این کارو کردم
break کلا خارجت میکنه از حلقه ولی continue یکی به شمارنده حلقه اضافه می کنه و بعد میارت ابتدای حلقه

***BiDaK***
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 21:36 عصر
خوب break از حلقه میاد بیرون دیگه:متفکر: continue هم پرش به ابتدای حلقه داره.مشکلش چیه

masiha68
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 21:40 عصر
خوب break از حلقه میاد بیرون دیگه:متفکر: continue هم پرش به ابتدای حلقه داره.مشکلش چیه
من نمیخوام کلا از حلقه خارج شم یا اینکه به ابتداش برم ...می خوام بقیه ی حلقه رو ادامه بدم
کد رو نگاه کنین :

<?php $visit->do_show('visit',array('date'=>$shnabe,'day'=>0)); foreach($visit->result as $row1){echo $row1['time']; ?>||<a href="?action&add_time=<?php echo $row1['id'];?>"> select</a><?php return ; ?></td>
<td> <?php continue; echo $row1['location'] ; break ; ?></td> <td><?php continue; echo $row1['numvisit'] ; break; ?></td> <td><?php continue; echo $row1['numvisit'] ; break ; ?></td> <?php continue; } ?>

desatir7316
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 21:42 عصر

مشکلش اینه که شما پست قبل از من رو نخوندید
یکی از بچه ها احساس کردم توی کار break,continue مشکل داره توضیح دادم
البته پست قبلیمم با quote ویرایش کردم

***BiDaK***
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 22:03 عصر
من نمیخوام کلا از حلقه خارج شم یا اینکه به ابتداش برم ...می خوام بقیه ی حلقه رو ادامه بدم
کد رو نگاه کنین :

<?php $visit->do_show('visit',array('date'=>$shnabe,'day'=>0)); foreach($visit->result as $row1){echo $row1['time']; ?>||<a href="?action&add_time=<?php echo $row1['id'];?>"> select</a><?php return ; ?></td>
<td> <?php continue; echo $row1['location'] ; break ; ?></td> <td><?php continue; echo $row1['numvisit'] ; break; ?></td> <td><?php continue; echo $row1['numvisit'] ; break ; ?></td> <?php continue; } ?>
چقد تمیز نشون میده کدارووووو:قهقهه:
شما واسه استفاده از break و continue باید از شرط استفاده کنید.چون مثلا اگه به اولین break برسه کامل از حلقه خارج میشه یا مثلا continue بدون شرط فایده ای نداره همینجوریشم خود حلقه بعد از تموم شدن میره اول سطر.یا مثلا return کلا از برنامه خارج میشه و کدهای بعد از حلقه هم دیگه اجرا نمیشه.

مشکلش اینه که شما پست قبل از من رو نخوندید
یکی از بچه ها احساس کردم توی کار break,continue مشکل داره توضیح دادم
البته پست قبلیمم با quote ویرایش کردم
به تایم پستامون نگاه کن.همزمان فرستادیم.

masiha68
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 22:11 عصر
هیچ شرطی نمیشه گذاشت . به نظرت راهی دیگه ای وجود نداره که عمل توقف حلقه رو انجام داد
در مورد کدها هم از وقتی سیستم برنامه نویس رو اپدیت کردن اینجوری شده .. هر کدی که بین تگ های پی اچ پی می زارم اینجوری بهم میریزه

***BiDaK***
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 22:16 عصر
کدت رو داخل تگ c++ بزار و align left کن.قراره چه کاری می خوای انجام بشه؟ تا دوستان بهتر بتونن کمک کنن.

masiha68
چهارشنبه 07 اسفند 1392, 22:32 عصر
مجبورم چندتا فیلد از اطلاعات رو خارج کنم و هر کدوم رو توی یه ستون جدول نشون بدم (توی بعضی از این جدول ها گاها چندتا فیل نمایش داده میشه ) . اگه کل اطلاعات رو داخل حلقه بزارم جدول بهم میرزیه و مجبور جاهایی رو که td داره حلقه رو متوقف کنم