PDA

View Full Version : حرفه ای: همکاری برای ساخت سیستم تست آنلاین عینک بر روی سایت

thinkdiff
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 00:30 صبح
با سلام
یک سایتی هست در زمینه فروشگاه آنلاین عینک و با وردپرس ساخته شده
یک سیستمی میخوایم براش قرار بدیم که مشتری بتونه عینک هامون رو آنلاین رو صورت خودش یا صورت هایی که ما تعیین می کنیم تست کنه مثل این سایت :
http://www.finestglasses.com/tryon/eyetryon.html
دوستان کسی هست که توانایی ساخت یک همچین سیستمی با هزینه مناسب رو برامون داشته باشه؟
اگر هست یا پیام خصوصی دهید و یا به بنده ایمیل و شرایط کامل با قیمتتون رو برام شرح بدین

asp.2073@gmail.com

abolfazl-z
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 00:55 صبح
اون قابلیت سایت با فلش هست حالا می خواهد سایت وردپرس باشه یا یک وبلاگ یا یک صفحه استاتیک!

درضمن این سایت رو میشه با php و جاوا اسکریپت حرفه ای درست کرد.(در تحلیل من شدنی بود ولی در عمل i do know)

thinkdiff
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 08:31 صبح
بله فلش هست و ربطی به cms نداره
خوب شما میتونید انجام بدین؟
اگر بله با چه زمان و قیمتی؟

ravand
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 09:42 صبح
من فکر میکنم نیازی به فلش نیست. من یه پیشنهادی دارم. اول اینکه برای عکس نیازی به دوربین عکاسی نیست با همین دوربین وبکم هم میشه عکس گرفت. میتونی از html5 و php برای گرفتن عکس کمک بگیری . بعد که عکس گرفته شد میدیمش به برنامه . بعد با جاوا اسکریپت برنامه ای می نویسیم که با کلیک فرد روی دو تا چشم مختصات چشم رو بگیره و با کلیک دیگه روی عینک ، اون عینک بر طبق اون مختصات داده شده درست روی چشم فرد قرار بگیره.
تمام.

refugee
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 12:09 عصر
با راوند موافقم .

thinkdiff
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 20:58 عصر
بله این آپشن گرفتن عکس از کاربر با وب کم هم خوبه و پیشرفته تر ولی خوب من مد نظرم این بود که کاربر عکس خودش رو آپلود کنه و بعد رو اون پردازش بشه که این کار شما پیشرفته ترش میکنه
خوب قیمت بگید دوستان