PDA

View Full Version : سوال: لاگ این

hmgjob
پنج شنبه 08 اسفند 1392, 09:13 صبح
سلام
من نیاز به یک فرم در ویژوال فاکس دارم که لاگین و پسوورد باشه برای ورود به یک فرم دوم و همونجا قابلیت تغییر رمز هم داشته باشه. کسی از دوستان می تونه زحمت بکشه یک نمونه برنامه کوچک به من بده

abdorreza
جمعه 09 اسفند 1392, 10:06 صبح
سلام دوست عزیز
بهتره اول شما وقت بگذاری و خوب ویژوال فاکس رو بخونی تا روی مسائل کوچک و ساده مجبور نشید بیاین و سوال کنید
با این روشی که شما پیش گرفتید هیچ وقت یک برنامه نویس حرفه ای نمیشید

البته با عرض معذرت من برای خودتون گفتم

موفق باشید

hmgjob
یک شنبه 11 اسفند 1392, 13:55 عصر
با عرض سلام خدمت همه بزرگوارانی که در این انجمن فعالیت می کنند
زکات علم آموختن آن است و آموختن از صفر شروع و تا صد ادامه می یابد. بنابر این هیچ دلیلی ندارد کسی که بسیار کم می داند بجای پرسش از عزیزانی که بسیار عالم تر و دانا تر از او هستند اول برود و در آن مورد خاص از منابع دیگری تحقیق و مطالعه کند. کما اینکه پرسش از بزرگوارانی که در مورد پرسش شده تخصص هم دارند بسیار بهتر به پرسش کننده کمک می کند تا بیاموزد. همینجا از همه دوستانی که پرسش های بسیار ساده و ابتدایی بنده موجبات ناراحتیشان را فراهم نموده عذر خواهی می نمایم. اما خواهش می کنم این تفکر که پرسش کننده می بایست مسائل متوسط به بالا را بپرسد و نباید مطالب بسیار ابتدایی را بپرسد را کنار گذاشته و همه عزیزان تلاش کنند به هر پرسش کننده ای حتی کسی که مثل بنده سوالات بسیار ابتدایی می پرسد کمک برسانند.
با تشکر از زحمات همه بزرگوارانی که هدفشان کمک و راه افتادن کار پرسش کننده می باشد بدون در نظر گرفتن میزان سادگی نوع پرسش
------------------------
امیدوارم دوستان از صحبتهای بنده رنجیده خاطر نشوند.

abdorreza
یک شنبه 11 اسفند 1392, 22:28 عصر
سلام دوست عزیز
سایت هایی مانند این سایت و سایر سایت های برنامه نویسی منبعی و محلی هستند برای رفع نیازهایی که برنامه نویسان در سطح بالا پیدا میکنند و یا قسمت هایی که احتیاج به ابتکار عمل خاص و یا پیشرفته ای دارد.
در پستهایی که شما قبلا زدید معلوم بود که در دستوراتی مانند strو sum مشکل دارید و وقتی شما در این موارد مشکل دارید و از راهنمای خود فاکس هم استفاده نمیکنید خیلی بعید میدونم بتونید برنامه نویس حرفه بشید.
شما در خیلی موارد از راهنمای فاکس میتونید استفاده کنید و یا خودتون کمی تلاش کنید و یا میتونید با جستجو در google پیدا کنید سوالتون رو

دوست عزیز این موارد رو که گفتم فقط برای خودتون هست
اینا رو هم بدلیل تجربه ی برنامه نویسی از سال 73 تا الان گفتم بهتون به عنوان یک دوست.

موفق باشید.

binyaz2003
دوشنبه 12 اسفند 1392, 09:02 صبح
سلام
اینجا کسی از زکات علمش دریغ نمیکنه درصورتیکه سئوال درست و معقول پرسیده بشه
شما اصلا کاری نداری برنامه نویسی یک فرم چطور انجام میشه و اومدی درخواست یک فرم لوگین رو دادی که آماده بدن تحویل
این روش درست نیست
شما باید برای خودتون در مورد هر برنامه یا تیکه برنامه اول یک تحلیل داشته باشی از اینکه
چه اطلاعاتی مورد نیاز هست؟ چه عملیاتی باید روی اونها انجام بشه؟ فرم چطوری طراحی بشه؟ و در نهایت برید سراغ کد نویسی که لازمه اون هم داشتن دانش اولیه و در تلاش بودن برای کسب دانش بیشتر هست.
در مرحله کد نویسی اگر مشکلی پیدا کردید، اول جستجو و بعد سئوال کنید.
این روش صحیح هست
مثلا شما نیاز دارید تا پسورد رو کد کنید اما نمیدونید چه روشی بهتره
ویژوال فاکس پرو علاوه بر داشتن راهنمای خوب، در قسمت Solution Samples مثال های بسیار زیادی همراه با توضیحات داره که میتوانید استفاده کنید.