PDA

View Full Version : مشکل در اجرای پروژه های دانلود شده و اتچ دیتابیس

HOSSEINONLINE7
جمعه 09 اسفند 1392, 12:15 عصر
سلام من پروژ های asp را از همین سایت و سایتهای مختلف دانلود کردم ولی هیچ کدوم دیتابیسشون اتچ نمیشه و ارور میده .

من از sql server 2012 و visual studio 2012 استفاده میکنم و اون پروژه ها در ورژن های پایین تر مانند sql server 2005 یا 2008 ساخته شدن . مشکل از اینه که ورژن من بالاتره ؟

چکار کنم ؟ هیچ کدوم را نمیتونم اجرا کنم لطفا راهنمایی کنید .

fakhravari
جمعه 09 اسفند 1392, 12:36 عصر
باید اسکریپت دیتابیس داشته باشید.

HOSSEINONLINE7
جمعه 09 اسفند 1392, 16:11 عصر
باید اسکریپت دیتابیس داشته باشید.

اسکریپت دیتابیس هم دارم وقتی اجرا میکنم کلی ارور میده . نه فایل mdf اتچ میشه و نه فایل اسکریپت صحیح اجرا میشه .

الان یک پروژه را به زور اجرا کردم ولی بعد از کلی دردسر بعد از اجرا توی مرورگر این ارور را میده :

Server Error in '/Final Forum Project' Application.

Configuration Error

Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: The entry '-----' has already been added.

Source Error:

Line 21: <clear/>
Line 22: <add name="----" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETdb.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
Line 23: <add name="-----" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETdb.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
Line 24: </connectionStrings>
Line 25: <system.web>

Source File: C:\Users\------\Desktop\1\Final Forum Project\Final Forum Project\Final Forum Project\web.config Line: 23

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.7905; ASP.NET Version:2.0.50727.7905

fakhravari
جمعه 09 اسفند 1392, 18:05 عصر
کانکشن استرینگ اصلاح نکردین

HOSSEINONLINE7
شنبه 10 اسفند 1392, 10:32 صبح
کانکشن استرینگ اصلاح نکردین

از کجا باید اصلاح کنم ؟

من خیلی برای دانلود پروژه و سورس سرچ کردم ولی اکثر پروژه ها قدیمی مال 2 - 3 سال پیش و با sql 2005 و vs 2005 هست .

از کجا میتونم پروژه های جدید تر و بروزتر دانلود کنم .

HOSSEINONLINE7
یک شنبه 11 اسفند 1392, 13:15 عصر
دوستان لطفا راهنمایی کنید .