PDA

View Full Version : جلوگیری از حذف برنامه

omid_student
جمعه 09 اسفند 1392, 14:34 عصر
سلام
خیلی توی اینترنت گشتم ولی چیزی در مورد اینکه از حذف برنامه در اندروید جلوگیری کنه پیدا کنم
شما میدونید چطوری میشی جلوگیری کنم

saeed_g21
جمعه 09 اسفند 1392, 14:40 عصر
منم کلی گشتم ولی به نتیجه نرسیدم فقط تونستم جلوگیری کنم از حذف دیتابیس که وقتی طرف میخواد دیتابیس برنامه رو حذف کنه ازش پسورد میخواد اگه پسورد درست بود حذف میکنه اگه نبود خطا میده و سایر موارد

تا اونجایی که گشتم و فهمیدم بایستی در تنظیمات بخش امنیت در قسمت Device administrators ثبت بشه تا جلوگیری بشه از حذف برنامه

اگه راهی پیدا کردی بگو تا کسی که خواست استفاده کنه مثلا خود من:بامزه:

kavous_kiani
جمعه 09 اسفند 1392, 18:36 عصر
.

به قول حافظ بزرگ : کار بد، مصلحت آن است که مطلق نکنیم!

اگر منظورتان جلوگیری از حذف برنامه توسط کاربر است، که با حق آزادی و اختیار کاربر در تضاد است.

امیدوارم مطلب‌تان را بد فهمیده باشم.

saeed_g21
جمعه 09 اسفند 1392, 18:44 عصر
.

به قول حافظ بزرگ : کار بد، مصلحت آن است که مطلق نکنیم!

اگر منظورتان جلوگیری از حذف برنامه توسط کاربر است، که با حق آزادی و اختیار کاربر در تضاد است.

امیدوارم مطلب‌تان را بد فهمیده باشم.

دوست گلم من فقط با شرکتهای بزرگ و کوچک کار می کنم نه با افراد عادی برا همین شرکت ها نمیخوان برنامه از رو تلبت هاشون حذف بشه و نهایت امنیت رو داشته باشن و ... .
من نرم افزار حسابداری می نویسم نه نرم افزار های عادی همینطور برنامه های من کاملا اختصاصی ( مختص به شرکت درخواست کننده ) هست و افراد عادی نمی توانند ازش استفاده کنند یعنی به کارشان نمیاد که بخوان هم استفاده کنند
و با حرف شما کاملا موافق هستم

Hadi.Me
یک شنبه 11 اسفند 1392, 16:12 عصر
دوست گلم من فقط با شرکتهای بزرگ و کوچک کار می کنم نه با افراد عادی برا همین شرکت ها نمیخوان برنامه از رو تلبت هاشون حذف بشه و نهایت امنیت رو داشته باشن و ... .
من نرم افزار حسابداری می نویسم نه نرم افزار های عادی همینطور برنامه های من کاملا اختصاصی ( مختص به شرکت درخواست کننده ) هست و افراد عادی نمی توانند ازش استفاده کنند یعنی به کارشان نمیاد که بخوان هم استفاده کنند
و با حرف شما کاملا موافق هستم

برای اینکار میتونید برنامتون رو به برنامه سیستمی تبدیل کنید؛ در این صورت برنامه به طور مستقیم قابل حذف نیست و فقط میشه غیر فعالش کرد
البته درصورتی که گوشی روت باشه با برنامه هایی مثل root uninstaller میشه برنامه های سیستمی رو حذفشون کرد

برای تبدیل برنامه به برنامه سیستمی کدی پیدا نکردم ولی یه برنامه هست که اینکارو براتون انجام میده

روش کار به این صورته:
1- گوشی رو موقتا روت میکنید (روت موقت قابلیت آنروت داره)
2- برنامه تیتانیوم بک آپ (Titanium Backup) رو نصب میکنید
3- داخل تیتانیوم بکاپ برنامتون رو انتخاب و گزینه «convert to system app» رو انتخاب میکنید
4- حالا گوشی رو آنروت میکنید تا برنامه های سیستمی قابل حذف شدن نباشن

بهترین روش نیست ولی میتونه کمک کنه

rubiks.kde
یک شنبه 11 اسفند 1392, 16:24 عصر
منم کلی گشتم ولی به نتیجه نرسیدم فقط تونستم جلوگیری کنم از حذف دیتابیس که وقتی طرف میخواد دیتابیس برنامه رو حذف کنه ازش پسورد میخواد اگه پسورد درست بود حذف میکنه اگه نبود خطا میده و سایر موارد

تا اونجایی که گشتم و فهمیدم بایستی در تنظیمات بخش امنیت در قسمت Device administrators ثبت بشه تا جلوگیری بشه از حذف برنامه

اگه راهی پیدا کردی بگو تا کسی که خواست استفاده کنه مثلا خود من:بامزه:

توی API Demo خود sdk یه مثال
Device administrators وجود داره