PDA

View Full Version : سوال: هاست رایگان خوب

ravand
شنبه 10 اسفند 1392, 16:15 عصر
سلام
من چون نیاز به امکانات زیادی ندارم میخوام از هاست رایگان استفاده کنم.
کسی یه هاست رایگان سراغ نداره که خوب باشه یعنی قطعیش کمتر باشه.
خواهشاً کسی برای تبلیغات چیزی بهم معرفی نکنه. اگه واقعاً یه هاستی رو باهاش کار کردید و مشکلی نداشته و قطعیش کمتر بوده بهم معرفی کنی. میدونم هیچ هاستی نیست که قطعی نداشته باشه.
متشکرم.

abolfazl-z
شنبه 10 اسفند 1392, 16:22 عصر
xzn.ir ایرانی - خوب هست ولی در بعضی مواقع سرور اش از کار می افته + پشتیبانی خوب
nazuka.net خارجی بد نیست اپتایم بالا + تبلیغات

ravand
شنبه 10 اسفند 1392, 17:17 عصر
xzn.ir ایرانی - خوب هست ولی در بعضی مواقع سرور اش از کار می افته + پشتیبانی خوب
nazuka.net خارجی بد نیست اپتایم بالا + تبلیغات
این ایرانیه قطعیش زیاده؟ خارجیه چطور؟

beh3000
شنبه 10 اسفند 1392, 17:20 عصر
parspack.com باید عضو بشید و توی قسمت پنل ابری میتونید هاست رایگان درخواست بدید خودم دارم استفاده میکنم هم رایگان هم پولی

beh3000
شنبه 10 اسفند 1392, 17:30 عصر
پارس پک من که قطعی نداشته فک کنم یا حداقل من که کار میکردم قطع نشده کلا خوبه

ravand
شنبه 10 اسفند 1392, 20:00 عصر
پارس پک من که قطعی نداشته فک کنم یا حداقل من که کار میکردم قطع نشده کلا خوبه
باشه من این هاست رو امتحان میکنم و اگه مشکل قطعی داشت در همین تاپیک گزارش میدم.

esteftaats
شنبه 10 اسفند 1392, 23:55 عصر
اصولا هاست های پولی مشکل دارن وای به حال مجانیاش!

beh3000
یک شنبه 11 اسفند 1392, 08:36 صبح
همه جا درصد خطا هست نمیگم نیست که ... من تجربه خودمو گفتم .. من تمام کارامو روی پارس پک انجام میدم تا به حال هم مشکلی نداشته با من ... شاید من پسر خوبی بودم :بامزه:

ravand
یک شنبه 11 اسفند 1392, 09:07 صبح
همه جا درصد خطا هست نمیگم نیست که ... من تجربه خودمو گفتم .. من تمام کارامو روی پارس پک انجام میدم تا به حال هم مشکلی نداشته با من ... شاید من پسر خوبی بودم :بامزه:
عزیز من رفتم ثبت نام کنم نوشته بود فقط 24 ساعت رایگان هست!!!!!!!!!!
شما کدوم قسمتش ثبت نام کردید؟

beh3000
یک شنبه 11 اسفند 1392, 10:08 صبح
اول برید ثبت نام کنید بعد تو قسمت هاست رایگان ( سرور رایگان نه )میتونید هاست رایگان بسازید . بعد از ثبت نام وارد آدرس زیر بشید

http://parspack.com/cloud-hosting

و ادامه کار در عکس

http://upload7.ir/imgs/2014-03/62682288522704390715.jpg

ravand
یک شنبه 11 اسفند 1392, 13:18 عصر
اول برید ثبت نام کنید بعد تو قسمت هاست رایگان ( سرور رایگان نه )میتونید هاست رایگان بسازید . بعد از ثبت نام وارد آدرس زیر بشید

http://parspack.com/cloud-hosting

و ادامه کار در عکس

http://upload7.ir/imgs/2014-03/62682288522704390715.jpg

همه ی هاست های رایگان امکان ثبت دامنه رو دارن چرا این نداره؟رفتم دامنه ی خودم رو ثبت بکنم گفت این هاست رایگان هست و نمیشه !

shahryari
یک شنبه 11 اسفند 1392, 16:19 عصر
سلام
http://hostraygan.com/

MMSHFE
یک شنبه 11 اسفند 1392, 21:50 عصر
توی دوره و زمونه ای که هیچکس یکی دیگه رو مجانی کتک هم نمیزنه، هاست اگه خوب باشه، رایگان نمیدن!

SilverLearn
یک شنبه 11 اسفند 1392, 23:41 عصر
دقیقا هاست برای چه منظوری نیاز دارید ؟

mehdiomnia
دوشنبه 12 اسفند 1392, 01:40 صبح
هاست رایگان ویندوز
somee.com

SilverLearn
دوشنبه 12 اسفند 1392, 02:30 صبح
هاست رایگان ویندوز
somee.com

دوست عزیز اینجا تالار php هست و به طبع نیاز به هاست ویندوز وجود ندارد

با تشکر

ravand
سه شنبه 13 اسفند 1392, 17:23 عصر
توی دوره و زمونه ای که هیچکس یکی دیگه رو مجانی کتک هم نمیزنه، هاست اگه خوب باشه، رایگان نمیدن!
مهندس جان الان این هاست های رایگانی که دوستان معرفی کردن . برای این رایگان ارائه شده که برای این شرکت ها یه نوع تبلیغ باشه. ولی متاسفانه این شرکت ها بیشتر برای اینکه خودشون رو نشون بدن دارن به ملت دروغ میگن! و هاست هایی که ارائه میدن بیشتر مواقع قطعی داره. به نظر شما با این اوضاع و احوال چرا من باید پولم رو حروم کنم به ادم هایی بدم که ذره ای برای مردمشون ارزش قائل نیستن؟ شاید شما براتون مهم نباشه و پولتون رو هر طوری که خواستید خرج کنید ولی والله ما مشتی گدا گشتنه ایم و نمی تونیم بی خودی پولمون رو خرج کنیم. الان اگه یکی از این هاست ها رو بخرم بعد مشکل داشته باشه واقعا اینا جوابگو هستن؟ واقعا حاضر میشن به بنده حداقل خسارت بدن؟

سلام
http://hostraygan.com/
هاستی که شما معرفی کردید هر دو ثانیه ای یکبار قطع میشه.
دوستان من خودم هاست های رایگان زیادی میشناسم. شما فکر نکنید من هاست رایگان نمیشناسم:
http://pachenar.ir/index.php?query=host
مشکل اینه که من دنبال هاستی هستم که مشکل قطعی زیادی نداشته باشه.
متشکرم.

SilverLearn
سه شنبه 13 اسفند 1392, 18:03 عصر
اگر برای مباحث و موضوع آموزشی باشه بنده حاضر هستم یک ماه هاست رایگان به شما بدم

M0TR!X
سه شنبه 13 اسفند 1392, 20:41 عصر
سلام.

تاپیک یه مقدار قدیمی هست ولی شاید به درد کس دیگه ای بخوره.

من سایتهای زیادی رو امتحان کردم همشون یه جور مشکلی دارن.ولی از بین رایگانها بایت هاست بهتریه :

byethost.com

خیلی وقته استفاده میکنم خودم.خیلی جالبه حتما تست کن.فقط موقع ریجستر جیمیل بده با یاهو کار نمیکنه

ravand
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 13:20 عصر
سلام.

من سایتهای زیادی رو امتحان کردم همشون یه جور مشکلی دارن.ولی از بین رایگانها بایت هاست بهتریه :

byethost.com

خیلی وقته استفاده میکنم خودم.خیلی جالبه حتما تست کن.فقط موقع ریجستر جیمیل بده با یاهو کار نمیکنه

gigfa و pergig هم برای ثبت نام جیمیل میخواست. این سایت که به اون سایت ها ربطی نداره که؟ اونا سرورشون انگلیسی بود و یادمه زیاد قطعی داشت.

shahriyar3
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 13:44 عصر
آمازون یه سری پلن های رایگان داره میتونی از اونا استفاده کنی
aws.amazon.com
cloudflare هم پلن رایگان داره میتونی استفاده کنی
cloudflare.com
فقط کار کردن با اینا بوسیله وب سرویسه شاید یکم برات مشکل باشه

SilverLearn
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 13:59 عصر
تا اونجایی که بنده می دونم سایت cloudflare.com یک پروژه CDN و در کل یک optimizer برای سایت هست و وب هاست ارائه نمی دهد

ولی در کل سایت بسیار جالبی هست و چون در این جا از این پروژه یاد شد خوبه که بدونید :

CloudFlare چیست ؟
CloudFlare سرویسی برای افزایش و بهبود عملکرد و کارائی و ارائه خدمات امنیتی است که ما برای مشتریان خود و نمایندگانمان فراهم کرده ایم .به طور متوسط یک سایت روی CloudFlare که 40% سریعتر بارگذاری می شود، 60% پهنای باند کمتری استفاده می کند و 65% درخواست های کمتری دارد و این سرویس امنیت را برای وب سایت شما بیشتر می کند ، به نوعی سرویس CloudFlare خدمات CDN را با امکانات پیشرفته و بیشتر ، به شما ارئه میدهد.
توضیحی کوتاه از امکانات این سیستم ، از جذابیت های این سیستم برای وب سایت هایی است که نگران هستند بازدیدکنندگان را زمانی که سرورشان از دسترس به هر دلیلی خارج شد از دست بدهند ، این سیستم زمانی که سرور شما از دسترس خارج شده باشد و سایت شما در دسترس نباشد ، به کمک شما می آید و سایت شما را نمایش خواهد داد ! تا زمانیکه سرور شما به حالت عادی بازگردد. همچنین این سیستم از ورود روبات های مخرب و نفوذگر و فعالیت های تهدید آمیز جلوگیری خواهد کرد.

تکنولوژی CloudFlare چگونه کار میکند ؟
CloudFlare شبیه به برنامه واسطه‌ای بین کاربر داخلی شبکه و اینترنت است که قابلیت‌های فراوانی در راستای حفظ امنیت، نظارت مدیریتی، کنترل کاربران و سرویس‌های ذخیره سازی دارد ، به این معنی هست که وب سایت شما یک بخشی از یک جامعه ی CloudFlare است . ترافیک وب سایت شما توسط شبکه های جهانی وب root می شود .
شبکه CloudFlare کپی نزدیک تر از فایلهای استاتیک شما برای بازدید کندگان شما قرار میدهد . پس این به این معنی هست که فایل های شما بسیار سریعتر از قبل به دست بازدید کنندگانتان خواهد رسید .
ما منابع مختلفی همانند CSS ها و JavaScript ها و عکس های شما را cache می کنیم .
شما برای استفاده از این سیستم ، نباید پسوند فایلی را تغییر دهید . تکنولوژی CloudFlare به طور اتوماتیک تصمیم میگیرد که کدام یک از منابع شما بر حسب پسوندشان باید cache شوند .ما مطالب داینامیک شما را cache نمی کنیم .همچنین CloudFlare تمامی درخواست ها را به صورت فشرده درخواهد آورد .
همچنین شبکه CloudFlare از هر نوع تهدیدی جلوگیری میکند و ربات های سواستفاده گر را محدود میکند قبل از این که آنها به سرور شما آسیب برسانند . این به این معنی است که پهنای باند کمتری و همینطور منابع کمتری از سرور شما استفاده خواهد شد .

دیتاسنتر هایCloudFlare در کجا قرار دارند ؟
شبکه CloudFlare در حال حاضر در 10 مکان مختلف San Jose (US) ، Los Angeles (US) ، Chicago (US) ، Washington DC (US) ، New Jersey (US) ، Dollas ، Amesterdam ، Paris ، HongKong و Tokyo قرار دارد .در هر کدام از این نودها ، CloudFlare اعمال جلوگیری از ربات های سو استفاده میکند و تمامی این نودها کش می کنند .ما در حال اضافه کردن دیتاسنتر ها در Frannkfurt ، London ، Miami و Singapore در June 2011 هستیم .

چه نوع وب سایت هایی از CloudFlare می توانند استفاده کنند ؟
اکثر سایت ها می توانند از CloudFlare استفاده کنند . CloudFlare برای هر دو نوع سایت ، استاتیک و داینامیک قابل استفاده است .
CloudFlare نمی تواند جانشینی برای سایت هایی که پخش کننده فایل های صوتی و تصویری باشد ، این به این معنی است که ما فایل های صوتی و تصویری شما را پشتیبانی نمی کنیم ولی اگر شما از سایت هایی که فایل های صوتی و تصویری به اشتراک می گذارند ، استفاده کنید آنگاه با سیستم ما هماهنگی دارید و ما پشتیبانی می کنیم .

وب سایت من از SSL استفاده می کند من چه کاری باید انجام دهم ؟
اگر شما بر روی سایتتان SSL دارید ، وب سایت شما می تواند از این سیستم استفاده کند . فقط شما باید چند قدم را اضافه تر طی کنید .
اگر SSl شما روشن است و یک ساب دامنه مخصوص به خودش را دارد ، آنگاه شما اطمینان حاصل کنید که ساب دامنه شما با ابر خاکستری مارک شده است .
اگر SSL شما بر روی ریشه دامنه شما و یا www فعال است ، آنگاه شما می بایستی سرویس خود را به Pro ارتقا دهید .

آیا CloudFlare ریشه دامنه من را تسریع و محافظت میکند ؟
CloudFlare تنها می تواند CNAME ها را تسریع و حفاظت کند ، تا زمانی که ریشه دامنه شما به صورت رکوردA می باشد ما پیشنهاد میکنیم که شما ترافیکتان را به www از طریق htaccess. انتقال دهید

اگر شما ترافیکتان را منتقل نکنید آنگاه هر ترافیک به سمت www سایت شما (www.mydomain.com) توسط CloudFlare تسریع و محافظت می شود و در آمار نمایش داده می شود و هر ترافیکی که به سمت mydomain.com باشد توسط CloudFlare سرو نخواهد شد .

در آنجا ساب دامین هایی وجود دارد و من نمی بایستی انها را با CloudFlare فعال کنم ؟
ساب دامین ها بر روی CloudFlare با ابر نارنجی مارک شدند ، ساب دامنه ها یی که بر روی CloudFlare نباشند با ابر خاکستری مارک می شوند .
شبکه CloudFlare تنها می تواند ترافیک وب را از پورت های 80 و 343 ساپورت کند .
ساب دامنه های زیر می بایستی به ابر خاکستری مارک شده باشند تا از هر گونه مشکلی جلوگیری شود .
cpanel
direct
ftp
ghs.google.com
mail و webmail
mysql
nameservers(ns1 , ns2)
secure* (مگر اینکه شما CloudFlade SSL را فعال کرده باشید) .

نمایش لیست کامل ساب دامین ها :
http://www.CloudFlare.com/wiki/What_subdomains_are_appropriate_for_orange_/_gray_clouds

آیا می توانم CloudFlare را بر روی کلمات (*)ساب دامنه فعال کنم ؟
خیر به دلایل امنیتی امکان پذیر نیست CloudFlare این کار را برای شما انجام نمی دهد شما میبایستی به صراحت لیست تمامی ساب دامنه های خود را به صورت رکورد CNAME در DNS هاتون مشخص کنید تا بتوانند در CloudFlare فعال شوند .

آیا من می توانم CloudFlare را در ریشه دامنه ام (مثال : mywebsite .com) به رکورد A فعال کنم ؟
اگر شما CloudFlare را از طریق شرکت داده پرداز ونداد آریا فعال کنید ،CloudFlare می تواند از CNAME ها و نه رکورد های A تسریع و محافظت کند ، که اغلب شامل ریشه دامین است .
اگر شما ترافیکتان را از ریشه دامنه عبور بدهید و بخواهید ترافیک توسط CloudFlare تسریع و محافظت شود ، شما می توانید اانتقال به www را در فایل .htaccess ضافه کنید شما می بایستی با شرکت داده پرداز ونداد آریا کار کنید .
اما شکل کلی دستور انتقال به مانند زیر است :
RewriteEngine On
# Rewrite added for CloudFlareInstall - mysite.com
# Wednesday 25th of August 2010 04:59:42 AM
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^mysite.com$ [NC]
RewriteCond %{SERVER_PORT} ^80$
RewriteRule ^(.*)$ http://www.mysite.com/$1 [R=301,L]

ravand
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 17:30 عصر
سلام.

byethost.com

رفتم ثبت نام کردم ولی ایمیلی حتی توی پوشه ی اسپم برام نیومد. از جیمیل هم استفاده کردم. رفتم بدون تایید ایمیل هم وارد سایتش بشم نشد!

M0TR!X
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 14:27 عصر
صب کن دیر میاد.

اگه نیومد از وی پی ان استفاده کن

من خیلی وقته دارم قبلا عضو شدم نمیدونم الان چطوری شده.ولی پشیمون نمیشی اگه بگیری

من تقریبا از همه سایتهای که فریی میدن داشتم استفاده کردم.همشون مشکلات عجیب غریبی دارن حالا خیلیاشون بعدا نشون میدن مشکلاتشون رو

ولی سایتی که معرفی کردم خدایی تا الان هیچ مشکلی نداشته.پشتیبانش هم حرف نداره.سه سوته جواب میدن

maysam.m
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 15:20 عصر
من قبلا از یه خارجی استفاده میکردم بدک نبود اسمش فکر کنم awardspace.com بود
گیگفا ثبت نامش رو بسته؟

faslesard
شنبه 23 فروردین 1393, 13:55 عصر
یه سر هم به انجمن دیتاسنتر ایران بزن اونجا هم همه دیتاسنتر های ایرانی را معرفی کرده میتونی سرویس مورد نظرت را گیر بیاری

www.irandcf.com (http://www.irandcf.com)

refugee
شنبه 23 فروردین 1393, 20:35 عصر
سلام ؛

سید جون من خودم فروش هاستینگ دارم .

چقد حجم نیاز داری ؟ ( تا 500 مگابایت میتونم بهت رایگان بدم از اون بیشتر بیا یاهو گپ میزنیم )

refugee91

هاست هم مال خودمه و هیچ قعطی نداره . قول قول

masiha68
یک شنبه 24 فروردین 1393, 10:29 صبح
من با همشون کار کردم و تقریبا همشون قطعی دارن ...
حتی پارس پیک ... البته پارس پیک سوریش پولیش خیلی خوبه و خوب هم جواب میدن ، واقعا ازشون راضی ام ولی الان هاست رایگانشون که یه سیستم واسه تست و دمو گذاشتم رسما قطع شده ... البته اسکریپت منم یه کم سنگیه و بیشتر مقصر منم تا اونا
بایت هاست ، گیگ فا و ... همشون ایراد دارن ولی اگه میخای یکی رو انتخاب کنی همون پارس پیک رو بهت پیشنهاد میدم

refugee
یک شنبه 24 فروردین 1393, 12:32 عصر
ببینید سرور ها هم مثل کامپیوتر من و شما است ولی قدرتمند تر و با امنیت بیشتر .

تا حالا پیش اومده دارین با کامپیوتر کار میکنید یهو خاموش بشه . هنگ کنه . یا ریستارت بشه یا بسوزه و .. خب مسلما طبیعی است . هر لوازمی که با برق کار میکنه و الکترونیکی است یه روزی یه جایی براش مشکل پیش میاد . اما به سرورش هم بستگی داره که در هنگام بروز خطا و مشکلات اینچنینی ایا پشتیبان داره یا خیر ؟ ایا جایگزینی سریع دان یا خیر ؟

در کل هدفم این بود که مشکلات همیشه است و نمیشه دو چیز رو 100٪ گفت .

1. تضمین اپتایم و عدم خطا و مشکلایت اینچنینی برای سرور ( چون از دسترسی خارج است )

2. تضمین 100٪ امنیت برنامه یا سیستم عامل یا ... ( چون همیشه دزد یک قدم جلوتر از پلیس است )

afzali1975
شنبه 10 آبان 1393, 09:21 صبح
راوند هاست با اریه هاست ویندوز و لینوکس بهترین گزینه برای یک وب سایت حرفه ای میباشد. RAVAND HOST is one of host service provider who provide right destination to your website, www.ravandhost.com (http://www.ravandhost.com)