PDA

View Full Version : سوال: باز کردن یک لینک با یک مرورگر خاص

samsami
شنبه 10 اسفند 1392, 18:53 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی...

من یک سایت طراحی کردم و توی این سایت به یک سایت دیگه لینک دادم که این سایت فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر باز میشه

که البته این مرورگر روی کامپیوتر طرف حتما نصب است ...

خوب چیکار کنم که این لینک با مرورگری که من میخوام باز بشه ...

ممنون میشم از پاسخ شما ...

samsami
شنبه 10 اسفند 1392, 19:51 عصر
کسی نیست جواب بده

samsami
یک شنبه 11 اسفند 1392, 19:54 عصر
چرا کسی نیست

us1234
دوشنبه 12 اسفند 1392, 00:20 صبح
چطوری لینک دادی که فقط با اسپلورر باز میشه . حتما پاپ آپه توی بقیه مرورگرها بلوک میشه ؟
میتونی کد ها اینجا بذاری ( فقط قسمت لینک را )

samsami
دوشنبه 12 اسفند 1392, 14:42 عصر
منظورم این است که اون سایت فقط با اکسپلورر کار میکنه می خوام وقتی که کاربر روی لینک کلیک کرد با اکسپلورر باز بشه نه firfox
کاربر داره از firfox استفاده میکنه... ولی می خوام که لینک با اکسپلورر باز بشه...

فرزند کوروش
دوشنبه 12 اسفند 1392, 19:19 عصر
خب این کار اصولی نیست! از اون مهم تر مرورگر اینترنت اکسپلوئر(مرورگر جهنمی!) هم استاندارد نیست، شما چطور سایتتون روی اون کار میکنه؟ ینی برا استفاده خاصی طراحی شده که مثلا فایرفاکس ساپورت نمیکنش؟

tux-world
دوشنبه 12 اسفند 1392, 21:07 عصر
چنین کاری بعید میدونم بشه.چون مرورگر پیش فرض اجرا میشه مگر اینکه وقتی لینک رو کاربر باز کرد با مرورگرش چک کنه مرورگر رو ببینه اگه چیزی به غیر از IE بود پیغام بهش بده که لطفا از مرورگر IE استفاده کنید.

us1234
دوشنبه 12 اسفند 1392, 21:59 عصر
شدن میشه
فقط باید مرورگر را شناسایی کنی اگه ie بود لینک را با جاوا اسکریپت باز کنی . دقیقا کاری که اینtux-world دوستمان گفتند

tux-world
دوشنبه 12 اسفند 1392, 23:25 عصر
چطوری میشه؟ به غیر از کاری که من گفتم. میشه گفت هیچ راهی نداره. حداقلش اینو مطمئن هستم.

mehdiomnia
سه شنبه 29 اردیبهشت 1394, 20:57 عصر
سلام
منم مشکل دارم یک سایتی داریم که فقط با اکسپلرور باز میشه اونم نسخه 8 فقط
حالا سایت اصلی با بوت استرپ طراحی شده و بسیار زیبا بخاطر این محدودیت نمیتونیم لود کنیمش مگر اینکه سایت جدید رو بالا بیاریم و کاری کنیم اون بخش خاص سایت فقط با مرورگر اینترنت اکپسلرور باز بشه
به این ترتیب روی سیستم کاربرا فایرفاکس یا کروم میریزیم و موقعی که اون بخش خاص رو میخان باز کنن خود به خود اینترنت اکسپلرور باز میشه و اون بخش رو بالا میاره
منم کمک میخام شدید

arta.nasiri
سه شنبه 29 اردیبهشت 1394, 22:07 عصر
به خاطر مسائل امنیتی شما نمیتونید این کارو انجام بدید یعنی شما به process های بیرون از browser دسترسی ندارید و این امکان رو هم ندارید یه process به دلخواه خودتون تو client ایجاد کنید مگه اینکه رو سیستم کاربر یه برنامه نصب کنید یا با استفاده از java applet اینکارو بکنید. کلا اگه قصدتون اینه که از طریق javascript اینکارو بکنید نمیشه تا اونجای که من اطلاع دارم.

babakramezani
دوشنبه 14 اسفند 1396, 11:26 صبح
سلام دوستان
قبل از هر چیز بگم من اطلاعاتم زیاد نیست ولی وقتی یه جوابی بشنوم مطمئنا تا بررسی نکنم و به نتیجه نرسم دست بردار نیستم /
مطلبی که عرض میکنم مربوط به asp.net هست .
من یه نرم افزار اتوماسیون دارم که روی سرور نصب میشه و کلاینت ها در شبکه به اون متصل میشن .
سرور نرم افزارم ویندوزش عوض شده و من اون رو روی یه سرور دیگه نصب کردم .
قبلا از ما هیچ کدی نمیخواست یا لااقل موقع نصب من نبودم که ببینم پشتیبان چیکار میکنه .
اما حالا بعد نصب شناسه سیستم من رو میزنه و میگه به علت عدم فعال سازی امکان دسترسی نیست
حتما مییگین پشتیبانی ! اما اون شرکت وجود خارجی نداره که من تماس بتونم بگیرم .
با توجه به اینکه خوب همه اینا کده و برنامه ! به نظرتون راهی داره ؟
باید مثلا آدرس زیر رو بازکنه :
192.168.1.1:92 که در اصل میره به /ادمین / هوم / ایندکس
ولی ظاهرا یه حالت فوروارد داره به آدرس زیر :
192.168.1.1:9 / هوم/ access denied