PDA

View Full Version : سوال: نمایش فاکتور بر اساس شماره فاکتور

aghakhas
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 08:53 صبح
با سلام من یک فاکتور در قسمت report ایجاد کرده ام زمانی که ریپورت را اجرا میکنم و شماره فاکتور را جهت نمایش وارد میکنم همان یکه فاکتور را میشه دید (که طبیعی هست بخاطر شرط داخل Query هست که ریپورتو از روش ساختم) اما وقتی که این شرط را حذف میکنم همه فاکتورهارو با یک سربرگ و در زیر همه بدون توجه به شماره فاکتور آن نشان میدهد;جهت رفع این مشکل لطفا راهنمایی نمایید. مرسییییییییییی

aghakhas
جمعه 16 اسفند 1392, 20:19 عصر
بخدا اینقدر هم فک نکنم سخت باشه که کسی نتونه جواب بده لطفا راهنمایی کنید

lorzadehj
چهارشنبه 21 اسفند 1392, 07:40 صبح
سلام
به گمانم مشکل توی اندازه دیتیل ریپورت شماست لطفا یک نمونه بگذار تا اصلاحش کنم
یا علی مدد

Nazir Ahmad
چهارشنبه 21 اسفند 1392, 10:15 صبح
سلام دوست عزیز
سوالت رو درست نگرفتم

وقتی که این شرط را حذف میکنم
شرط رو از کجا حذف میکنی؟ کویری یا زمان باز شدن گزارش؟

جهت رفع این مشکل لطفا راهنمایی نمایید.
مشکلت چیه؟ میخوای یه فاکتور رو نمایش بده یا تمام فاکتورها رو با سربرگ مجزا و در صفحات جداگانه؟
سوال دقیق = جواب دقیق

یا حق

as222222
چهارشنبه 21 اسفند 1392, 20:00 عصر
سلام دوست عزیز
سوالت رو درست نگرفتم

شرط رو از کجا حذف میکنی؟ کویری یا زمان باز شدن گزارش؟

مشکلت چیه؟ میخوای یه فاکتور رو نمایش بده یا تمام فاکتورها رو با سربرگ مجزا و در صفحات جداگانه؟
سوال دقیق = جواب دقیق

یا حق
با سلام
بنده هم همچین مشکلی درام و شرح هم این است که یک فیلد به نام mostand از نوع numberدارم میخواهم هر وقت شماره mostand را وارد میکنم اگر از قبل با همین شماره فاکتوری ثبت شده آن را نمایش دهد البته در فورمی که من استفاده مینمایم یک ساب فورم هم به همین فرم اصلی لینک شده است با تشکر.

aghakhas
چهارشنبه 21 اسفند 1392, 20:20 عصر
میخوام هر فاکتور روی یک سر برگ جدا و صفحه جدا نشون داده بشه
مرسی

lorzadehj
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 01:13 صبح
سلام
کلیه باکسهای جدولت رو از دیتیل ببر توی هدر

Nazir Ahmad
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 08:30 صبح
میخوام هر فاکتور روی یک سر برگ جدا و صفحه جدا نشون داده بشه
مرسی

سلام دوست عزیز
برای اینکه بتونی این کار رو انجام بدی گزارش رو در حالت دیزاین باز کن. بعدا از ریبون Design>>Group & Sort رو انتخاب کن و در قسمت پایین گزارش بر اساس فیلدی که مد نظر هست گزارش رو گروپ کن.
بعد از اینکه گروپ رو بر اساس فیلد مورد نظر انجام دادی، روی نوار افقی که مربوط به گروهی که انتخاب کردی (مثل report header) کلیک کن و در قسمت properties از تب Format گزینه Force New Page رو به Before section تغییر بده . ان‌شاءالله مشکلت حل میشه.
اگر هم مشکل خوردی نمونه بذار تا حل بشه.
عکسشم واست گذاشتم
http://www.uplooder.net/img/image/30/7b534d56d78296bdf83bc05198e1f49b/Force_New_Page.jpg

Nazir Ahmad
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 08:33 صبح
با سلام
بنده هم همچین مشکلی درام و شرح هم این است که یک فیلد به نام mostand از نوع numberدارم میخواهم هر وقت شماره mostand را وارد میکنم اگر از قبل با همین شماره فاکتوری ثبت شده آن را نمایش دهد البته در فورمی که من استفاده مینمایم یک ساب فورم هم به همین فرم اصلی لینک شده است با تشکر.

سلام دوست عزیز
شما هم ، خیلی ساده کویری رو در حالت دیزاین باز کن، در فیلد مورد نظرت در قسمت criteria متن مورد نظرت رو داخل [] بنویس و هر وقت کویری اجرا بشه پیغامی مبنی بر وارد کردن شماره ظاهر میشه که با وارد کردن هر مقدار کویری نظر به همون مقدار فیلتر میشه.

یا حق

aghakhas
جمعه 23 اسفند 1392, 21:39 عصر
[QUOTE=Nazir Ahmad;1989038]سلام دوست عزیز
برای اینکه بتونی این کار رو انجام بدی گزارش رو در حالت دیزاین باز کن. بعدا از ریبون Design>>Group & Sort رو انتخاب کن و در قسمت پایین گزارش بر اساس فیلدی که مد نظر هست گزارش رو گروپ کن.
بعد از اینکه گروپ رو بر اساس فیلد مورد نظر انجام دادی، روی نوار افقی که مربوط به گروهی که انتخاب کردی (مثل report header) کلیک کن و در قسمت properties از تب Format گزینه Force New Page رو به Before section تغییر بده . ان‌شاءالله مشکلت حل میشه.
اگر هم مشکل خوردی نمونه بذار تا حل بشه.
عکسشم واست گذاشتم
http://www.uplooder.net/img/image/30/7b534d56d78296bdf83bc05198e1f49b/Force_New_Page.jpgمرسی برادر حل کردی مشکلمو متشکرممممممممممممممممم:تش یق:

Nazir Ahmad
شنبه 24 اسفند 1392, 08:20 صبح
تشکر کردن (http://barnamenevis.org/post_thanks.php?do=post_thanks_add&p=1989891&securitytoken=1394860354-db42b509fb193d61bef21cd0333e62485bfc7b28) به .....