PDA

View Full Version : چه کسی پاسخگوست؟؟؟

maedeh-t
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 17:57 عصر
سلام

اینجا اگه کسی مشکل یا درخواستی داشته باشه با کی باید مطرح کنه؟
مدیران محترم که اصلا به روی خودشون نمیارن بهشون پیام دادیم!

قبلا میشد پست خودمون رو حذف کنیم چرا جدیدا نمیشه؟
اگه بخوام پستی حذف بشه از چه کسی باید بخوام این کارو بکنه؟

کامروا
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 19:29 عصر
سلام
قبلا میشد پست خودمون رو حذف کنیم چرا جدیدا نمیشه؟
اگه بخوام پستی حذف بشه از چه کسی باید بخوام این کارو بکنه؟
سلام

- پایین پستت روی "ویرایش پست" کلیک کن
- بعدش روی دکمه "ویرایگشر کلاسیک" کلیک کن
- بعدش دکمه "حذف کردن این پیام" بزن

موفق باشید

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 21:29 عصر
سلام.
شما اگر مشکلی دارید میتونید با مدیران کل سایت مطرح کنید.

maedeh-t
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 23:03 عصر
سلام

- پایین پستت روی "ویرایش پست" کلیک کن
- بعدش روی دکمه "ویرایگشر کلاسیک" کلیک کن
- بعدش دکمه "حذف کردن این پیام" بزن

موفق باشید

قبلا همین کار رو می کردم
اما الان دیگه دکمه حذف پیام رو نمی بینم!!!

مهدی کرامتی
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 23:08 عصر
امکان حذف پیام برای همه بخش ها غیرفعال شده است. فقط مدیران می توانند تاپیکی را حذف کنند.

SlowCode
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 10:57 صبح
امکان حذف پیام برای همه بخش ها غیرفعال شده است. فقط مدیران می توانند تاپیکی را حذف کنند.

این کار از یه جهت خوبه ولی از یه جهت بده!
گاهی اوقات مثلا یه جوابی میدیم ولی بعد که نگاه میکنیم میبینم اشتباه بوده! و به خاطر گمراه نکردن سوال کننده اون پست رو پاک میکنیم.

مهدی کرامتی
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 11:39 صبح
خوب می توانید تحقیق کنید برای پاسخ صحیح، سپس ویرایش کنید و پاسخ صحیح را درج کنید.

veniz2008
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 12:28 عصر
سلام.
میشه بگید چه تفکری پشت این محدودیت وجود داره؟ و اینکه یه کاربر خودش اگر اقدام به حذف پستش کنه چه ایرادی داره؟

خوب می توانید تحقیق کنید برای پاسخ صحیح، سپس ویرایش کنید و پاسخ صحیح را درج کنید.
فرض کنید اصلا منصرف بشم و به دلیلی نخوام یا نتونم تحقیق کنم.
برداشت من اینه که این کار در شان یک مدیر نیست. فرض کنید روزی 20 نفر به آقای "بهروز راد" یا جناب "کشاورز" یا مهندس "شهرکی" و ... پیغام بده بگه بیا پست منو حذف کن.
به نظر میاد برای یک مدیر باید مسئولیت های مهمتری در نظر گرفته بشه.

***BiDaK***
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 12:33 عصر
پستو ویرایش میکنیم.مینویسیم مدیر بی زحمت حذفش کن:لبخند: و یک زحمت دیگر بر روی دوش مدیران:لبخند:
(قسمم بخور که اسپم نیست):لبخند: البته این خودش زمان میبره تا اثبات بشه:اشتباه:

habibb
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 12:44 عصر
با سلام

اینجا مدیرانی که انتخاب میشن همشون رفقای آقای صادقیان و کرامتی یا ارتباطی نزدیک باهاشون دارن.در کل شرکا هستند.

حالا این وسط اگر شما یک سایت شخصی داشته باشید و در اون یک انجمن هم داشته باشید چه بهتر. هزار برابر بهتر پست دادن در اینجاست.

اینجا هر چی بنویسی تمام منافعش برای آقای کرامتی هست. این سایت متاسفانه یک استخر داده هست که به قول خودشون باید توش شنا کنی.

بعد از 4 سال فعالیت اینجا به این نتیجه رسیدم که از سایت های کفار استفاده کنم هزار برابر بهتر از اینجاست.چون اون کافره واقعا مسلمونه.

اگر Inprise مرحوم سایت شخصی داشتند و مطالبشون رو توی سایت خودشون نوشته یودند هزار برابر بهتر از اینجا بود که نوشته هاش گم بشه توی این همه تاپیک اینجا.هر کس که فکر کنه مدیریت اینجا افتخاره باید خودش رو به دکتر روانی نشون بده. واقعا به این موضوع فکر کنید.

اینجا خود مدیریت باهزارتا کاربر جعلی فعالیت می کنه و من الان نمی دونم کدوم یکیشون مدیره.این که می گن انتقاد پذیریم و در پیام خصوصی مطرح کنید همش دروغه.در کل استفاده از منابع خارجی بهتر از اینجاست.اینجا بعد از سال ها نویسنده های خوبشو نتونست نگه داره و الان متاسفانه شاهد اینم که اون نویسندگان خوب دیگه فعالیت ندارن.نویسنده هایی که امید داشتن مدیر میشن ولی هیچ وقت نشدن.خلاصه اینجا از هر کی خوششون بیات مدیر می کنن کاری به سواد ندارن.استفاده از CodeProject هزاران برابر بهتر از اینجاست . داشتن سایت شخصی بهتر از اینجا نوشتن است.

فکر و ایدت برای خودت باشه تا آقای کرامتی بهتر از همه چیه.منافع نوشته هات برای خودت باشه خیلی بهتره.

joker
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 12:58 عصر
سلام.
میشه بگید چه تفکری پشت این محدودیت وجود داره؟ و اینکه یه کاربر خودش اگر اقدام به حذف پستش کنه چه ایرادی داره؟

بعضیا وقتی به جواب میرسند، پیش خودشون فکر میکنن که خب دیلیت کنم که نفر بعدی نتونه بیاد بشه رقیب کاری من
از این مدل آدمها هم زیادن
( این بحث جدای این موضوعه که بعضیا ی مطلب مزخرف یا حتی فحش مینویسن و بعد دیلیت یا ویرایش میکنند که مثلا مدرک جرم باقی نمونه)

این امکان عدم حذف تاپیک خیلی خیلی خوبه.

اینجا خود مدیریت باهزارتا کاربر جعلی فعالیت می کنه و من الان نمی دونم کدوم یکیشون مدیره.این که می گن انتقاد پذیریم و در پیام خصوصی مطرح کنید همش دروغه.در کل استفاده از منابع خارجی بهتر از اینجاست.اینجا بعد از سال ها نویسنده های خوبشو نتونست نگه داره و الان متاسفانه شاهد اینم که اون نویسندگان خوب دیگه فعالیت ندارن.نویسنده هایی که امید داشتن مدیر میشن ولی هیچ وقت نشدن.خلاصه اینجا از هر کی خوششون بیات مدیر می کنن کاری به سواد ندارن.استفاده از CodeProject هزاران برابر بهتر از اینجاست . داشتن سایت شخصی بهتر از اینجا نوشتن است.

اگه کسی عشق مدیریت داره بهتره بره ی دوره MBA بگذرونه ، یکی ندونه فکر میکنه مدیرهای انجمنهای اینترنتی پول پارو میکنن بابت مدیریت :))
والا به غرآن....

***BiDaK***
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 13:01 عصر
بعضیا وقتی به جواب میرسند، پیش خودشون فکر میکنن که خب دیلیت کنم که نفر بعدی نتونه بیاد بشه رقیب کاری من

به نظرت این حرف منطقیه؟؟

veniz2008
پنج شنبه 15 اسفند 1392, 13:12 عصر
( این بحث جدای این موضوعه که بعضیا ی مطلب مزخرف یا حتی فحش مینویسن و بعد دیلیت یا ویرایش میکنند که مثلا مدرک جرم باقی نمونه)

این امکان عدم حذف تاپیک خیلی خیلی خوبه.

دوست عزیز، به نظرم این موارد، دلایل خوب و قانع کننده ای نباشن.
در مورد حسادت انسان ها در حذف تاپیکی که به نتیجه رسیده گرچه چنین آدم هایی ممکنه وجود داشته باشند ولی در این مورد (حذف تاپیک) انگشت شمار هستن.(حداقل من موارد قابل توجهی رو در این چند سال ندیدم). اینم مد نظر داشته باشید که کلا قابلیت حذف پست هم برداشته شده نه فقط حذف تاپیک.
در مورد اون بحث فحش هم که فرمودید، اگر نخواد مدرک جرم بذاره خوب راحت پست رو ویرایش میکنه (قابلیت ویرایش که همچنان پابرجاست).

SEZAR.CO
جمعه 16 اسفند 1392, 17:21 عصر
با عرض سلام

اینجا مدیرانی که انتخاب میشن همشون رفقای آقای صادقیان و کرامتی یا ارتباطی نزدیک باهاشون دارن.در کل شرکا هستند.
فکر نکنم ارتباط بین چند همکار و دوستیشون چیز عجیب باشه

حالا این وسط اگر شما یک سایت شخصی داشته باشید و در اون یک انجمن هم داشته باشید چه بهتر. هزار برابر بهتر پست دادن در اینجاست.

اینجا هر چی بنویسی تمام منافعش برای آقای کرامتی هست. این سایت متاسفانه یک استخر داده هست که به قول خودشون باید توش شنا کنی.

بعد از 4 سال فعالیت اینجا به این نتیجه رسیدم که از سایت های کفار استفاده کنم هزار برابر بهتر از اینجاست.چون اون کافره واقعا مسلمونه.

اگر Inprise مرحوم سایت شخصی داشتند و مطالبشون رو توی سایت خودشون نوشته یودند هزار برابر بهتر از اینجا بود که نوشته هاش گم بشه توی این همه تاپیک اینجا.هر کس که فکر کنه مدیریت اینجا افتخاره باید خودش رو به دکتر روانی نشون بده. واقعا به این موضوع فکر کنید.

من هم اوایل که عضو سایت شدم همین حرفارو می زدم و همش دنباله حاشیه بودم:|
فکر کنم آقای صدیان یادش میاد:)
ولی حالا فقط دنبال جمع آوری اطلاعاتم
من فقط توی این سایت فعالیت نمی کنم
برای اینکه زودتر به جواب برسم
توی چند سایتم
شما هم زیاد ناراحت نکن خودت
ولی واقعا ای کاش ویژگی حذف سایت وجود داشته باشه و امکان حذف تا\یک هایی وجو داشته باشد که توسط مدیری فعال بشه
؛)

joker
جمعه 16 اسفند 1392, 19:44 عصر
توی همین سایت دیدم که میگم
حتی برعکسش هم دیدم ، دنبال مطلبی بودم و نویسنده مطالب ( پاسخهایی که داده بود ) را حذف کرده بود.!!!

حتی یکیشون خودم :)

SEZAR.CO
جمعه 16 اسفند 1392, 19:59 عصر
با عرض سلام

توی همین سایت دیدم که میگم
حتی برعکسش هم دیدم ، دنبال مطلبی بودم و نویسنده مطالب ( پاسخهایی که داده بود ) را حذف کرده بود.!!!

حتی یکیشون خودم :)
۱)دیدن یک یا دو نفر دال بر انجام این کار نیست
۲)شاید جواب مورد داشته
;))

***BiDaK***
جمعه 16 اسفند 1392, 20:21 عصر
با عرض سلام

۱)دیدن یک یا دو نفر دال بر انجام این کار نیست
۲)شاید جواب مورد داشته
;))
3. ارتباطی به نظم نداره
4. همه گیر نیست