PDA

View Full Version : حرفه ای: ایجاد دیتابیس با تمام امکانات با سی شارپ

davidrobert
یک شنبه 18 اسفند 1392, 11:46 صبح
سلام و خسته نباشید
میخوام کدی که از دیتابیس منگمنت یا همون اسکریپیتی که از اسکیول میگریم به صورت گنریت رو به سی شارپ بدم و سی شارپ هم جدول رو برای من بسازی و کامل از نوع ممنون میشم که بهم بگید چور یه دیتابیس کامل با تمام ویو ، جدول ، کوئری و دیاگرام ها بسازیم به وسیله اسکریپت اسکیول.

ممنون میشم کمک کنید من رو خیلی نیاز دارم.

NasimBamdad
یک شنبه 18 اسفند 1392, 14:35 عصر
سوال منم هست ! :D

blackwidow64
یک شنبه 18 اسفند 1392, 17:54 عصر
سوال منم هست ! :D

هدفتون از انجام این کار چیه؟
اینطوری بهتر میتونم راهنمائیتون کنم

davidrobert
یک شنبه 18 اسفند 1392, 18:28 عصر
هدفم از انجام این کار این می باشد که اول دیتابیس خام به مشتری تحویل بدم و دوم اینکه وقتی من برنامه رو ایجاد میکنم یا همون شروع به نوشتم برنامه میکنم و وقتی جدول مورد نظرم رو ایجاد میکنم به صورت دفعات من مجبور میشم فیلد یا خصوصیت فیلدم رو عوض کنم که این باعث میشه دیتابیسم بهم بری ضد کامل و مجبور میشم از اول دیتابیسم رو بسازم و برای من خیلی سخت و دشوار میشه بخاطر همین وقتی هر نوع امکانات جدول رو که میسازم به صورت اسکریپت به برنامه تکمیل بدم و وقتی دیتابیس آسیب دید به وسیله اسکریپت جدید بتونم دیتابیس رو از بین و از نوع بسازم و این عمل باعث میشه تا دیتابیس بهم نریزد و وقتی هم خواستم آپدیت کنم بعد ها دیتابیس رو . بتونم اطلاعات دیتابیس رو نگهدارم و هم بتونم فیلد جدید یا جدول و غیره جدید به برنامه اضافه کنم و باعث بیشه برنامه آسیب نبینی یعنی طوری باشه که اول از برنامه یک اسکریپت جداگانه بگریم و به هش امکانات بدم با تمام داده خودش . و یکی از دلایلم این هستش که وقتی طرف برنامه رو نصب میکنه و شروع به کار با برنامه میکنه دیتابیس از بین رفته و دیتابیس جدید با همون ارتباط ایجاد بشه با تمام امکانت جدول نه به همراه داده ها موقع شروع یک دیتابیس خام ایجاد بشه و مشتری شروع کنه با برنامه کار کنه. بخاطر همین میخوام دیتابیس رو از اول به وسیله خود برنامه ایجاد کنم.

NasimBamdad
یک شنبه 18 اسفند 1392, 22:00 عصر
هدفتون از انجام این کار چیه؟
اینطوری بهتر میتونم راهنمائیتون کنم

قفل نرم افزاری ایجاد کنم و بر اساس سریال سخت افزار ها باشه .

بعد بر اساس سریال ها یک کد به دست بیارم و با اون کد یک کد فعال ساز بسازم .

همچین چیزی

davidrobert
دوشنبه 19 اسفند 1392, 06:19 صبح
دلیل این هستش که سریال نرم افزار هم قرار بدم برای اینکه معلوم کنم چند نفر از برنامه من دارن استفاده میکنن بخاطر همین از سریال نامبر میخوام استفاده کنم یک سایت بسازم برای دریافت سریال فعال سازی که سیستم میده رو بهش بدم و بدون به هر مشتری چه برنامه فروختم و چند تا مشتری دارن از برنامه من استفاده میکنن.

NasimBamdad
دوشنبه 19 اسفند 1392, 10:07 صبح
دلیل این هستش که سریال نرم افزار هم قرار بدم برای اینکه معلوم کنم چند نفر از برنامه من دارن استفاده میکنن بخاطر همین از سریال نامبر میخوام استفاده کنم یک سایت بسازم برای دریافت سریال فعال سازی که سیستم میده رو بهش بدم و بدون به هر مشتری چه برنامه فروختم و چند تا مشتری دارن از برنامه من استفاده میکنن.

دقیقا منم همچین چیزی لازم دارم

davidrobert
دوشنبه 19 اسفند 1392, 19:26 عصر
همچنین خود من هم نیاز دارم یک فایل گیر آوردم یعنی از استادم امروز گرفتم برای خودم پیاده کردم به صورت ایمین برای شما هم قرار میدم. ولی اولش خودم امتحان کنم و بعد قرار بدم هم دیتابیس میسازم و هم و هم سریال نامبر

davidrobert
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 12:22 عصر
سلام دوستان من کدی گیر آوردم و نوشتم برای ایجاد دیتابیس به وسیله اسکریپت که از اسکیوال منگمینت گرفتن که این کد این هستش.
private void button2_Click(object sender, EventArgs e)
{
string scriptDirectory = @"C:\WindowsFormsApplication1\WindowsFormsApplicatio n1\bin\Debug\";
string sqlconnection =
@"Data Source=SAYYEHBAN-PC\SQLEXPRESS;Initial Catalog=master;Integrated Security=True";
DirectoryInfo directory = new DirectoryInfo(scriptDirectory);
FileInfo[] file = directory.GetFiles("*.sql");
foreach (FileInfo fi in file)
{
FileInfo fileInfo = new FileInfo(fi.FullName);
string script = fileInfo.OpenText().ReadToEnd();
SqlConnection con = new SqlConnection(sqlconnection);
Server server = new Server(new ServerConnection(con));
server.ConnectionContext.ExecuteNonQuery(script);
}
این کد رو شناخته و مسیر فایل اسکریپت وجود داره رو قبول کرده برای ایجاد دیتابیس ولی موقع که میخواد دیتابیس رو به وسیله اسکریپت ایجاد کند خطا میدهد و این خطا هم این می باشد.
Mixed mode assembly is built against version 'v2.0.50727' of the runtime and cannot be loaded in the 4.0 runtime without additional configuration information.
با فریم ورک 4 هم کار میکنم برای ایجاد دیتابیس و dll های مربوط به اسکیول سرور رو هم بهش دادم ولی دلیل این خطا چی هستش که دیتابیس رو نمیسازه با خود منگمینت که کد های اسکپریت رو دادم دیتابیس رو ساخت ولی به وسیله خود برنامه میخوام اسکریپت رو بسازم ممنون میشم بهم بگید چطور باید دیتابیس رو بسازم به وسیله اسکریپت که برنامه هیچ خطای ندهد ممنون میشم بهم بگید با تشکر خیلی لازم دارم.