PDA

View Full Version : سوال: تست برنامه با ویندوز XP

forodo
دوشنبه 19 اسفند 1392, 10:46 صبح
سلام
برنامه اتوماسیون اداری نوشتم ولی می خوام روی xp اجراش کنم چون سیستم مشتری xpایه.
می خوام از ایم ویندوز xpهایی استفاده کنم که به صورت مجازی روی ویندوز سون نصب می شه.
آیا میشه با اون تست کرد یا حتماً ویندوز xp رو از ریشه نصب کنم یعنی 2تا ویندوز داشته باشم؟
چه چیزهایی رو باید روی سیستم مشتری ببینم نصب شده تا من هم همونارو نصب کنم؟
برنامه من با #C و ADO هستش.

agent_6332
دوشنبه 19 اسفند 1392, 10:52 صبح
سلام

SQL Server
Crystal Report
در ویندوز XP باید .net framwork و windows installer هم نصب کنید

forodo
دوشنبه 19 اسفند 1392, 11:07 صبح
الان چیارو باید توی ویندوز مشتری ببینم چی هست که من هم همونارو روی ویندوز xp خودم نصب کنم که برنامه رو باهاش تست کنم؟
اینو می خوام بدونم.
SQL Server که روی سرور هستش و ویندوزش گفتم سون باشه. این هیچی
Crystal Report روی ویندوز xp چه ورژنی مناسبه؟
net framwork روی xp باید ببینم چیه.
windows installer رو هم باید ببینم چه ورژنی نصبه.
دیگه چیرو باید نگاه کنم؟

agent_6332
دوشنبه 19 اسفند 1392, 11:16 صبح
دوست عزیزم شما که برنامه رو با vs پک میکنی باید تیک windows installer رو بزنی خودش پک میکنه

forodo
دوشنبه 19 اسفند 1392, 11:18 صبح
دوست عزیزم شما که برنامه رو با vs پک میکنی باید تیک windows installer رو بزنی خودش پک میکنه
من الان که بهشون میدم همینطوری exe رو میدم بهشون با تمام dllهایی که نیازه و فولدرهایی که نیاز هستش.
برنامه نصبی بهشون نمی دم.

agent_6332
دوشنبه 19 اسفند 1392, 11:20 صبح
نه عزیز من اشتباه میکنید برنامه باید نصب شود تا فایل ها رجیستر شوند و فایل های مورد نیاز کامپوننت ها نصب شوند

forodo
دوشنبه 19 اسفند 1392, 13:57 عصر
نه عزیز من اشتباه میکنید برنامه باید نصب شود تا فایل ها رجیستر شوند و فایل های مورد نیاز کامپوننت ها نصب شوند
آخه من همیشه اینجوری میفرستم و مشکلی نداره ولی بعضی مواقع ارور می ده که سوال کردم میگن شبکه که مشکل پیدا می کنه ارتباط با بانکم قاط می زنه.
ولی من چندبار برای تست که براشون فرستادم قشنگ کار کردن و کم و زیادش رو گفتن.
حتی تو این فکر بودم که آخر کار به صورت Portable بهشون بدم.
یعنی شما میگید هربار برنامه نصبی براشون بفرستم؟

agent_6332
دوشنبه 19 اسفند 1392, 14:28 عصر
تا اونجایی که من کارمیکنم همیشه برنامه setupمیدم هم امنیت فایلهات بیشتره و هم کامله