PDA

View Full Version : سوال: نحوه‌ی نمایش چند اسلاید شو در وب سایت

8702073
دوشنبه 19 اسفند 1392, 13:16 عصر
سلام به همه دوستانمن یه سوالی داشتم. من در طراحی یک وب سایت به دو اسلاید شو نیاز دارم که هر دو را با نرم افزار wow design طراحی کردم. من برای جلوگیری از تداخل آن‌ها با هم نام دو فولدر engine1 و data1 برای یک از اسلایدرها را به engin2 و data2 تغییر دادم. این تغییرات را برای در فایل html اسلایدر دوم انجام دادم و تمام فولدرها تغییر نام داده شده اند. اما الان که html هر دو را در برنامه قرار دادم. اسلایدر اول شبیه به ویژگی‌های اسلایدر دوم شده و اسلایدر دوم اصلا هیچ افکتی رو دارا نمی‌باشد. البته این مشکل برای حالتی که کد html اسلایدر دوم رو کامنت می کنم و تنها دو tag link و script آن در قسمت head صفحه‌ی html وجود دارد نیز صادق است و اسلایدر اول را کامل به هم می‌ریزد. می خواستم خواهش کنم اگه کسی راه حلی برای این موضوع داره لطفا ارائه بده. آیا اصلا می توان از دو اسلایدری که با نرم افزار wow design طراحی شده است در یک صفحه از وب سایت استفاده کرد یا نه؟پیشاپیش از سایت فوق العاده خوبتون کمال تشکر و قدردانی را دارمبا احترام

farhud
دوشنبه 19 اسفند 1392, 13:23 عصر
احتمالا به دلیل اینکه نام فایل های مربوط به جاوا اسکریپت و یا جی کوئری و استایل شیت آنها یکی است و تداخل به وجود می آید.

8702073
دوشنبه 19 اسفند 1392, 13:44 عصر
یعنی راه حلی برای آن وجود ندارد؟ حتی با تغییر نام این فایل ها نیز مشکل حل نمی شود:ناراحت:

arashnaderi
دوشنبه 19 اسفند 1392, 16:31 عصر
سلام. از روی کنجکاوی این کاره شما رو کردم. و بعد از دستو پنجه نرم کردن( در حدود 5 دقیقه) هر دواسلایدر درست شد!
این تغییراتو باید اعمال کنید:
1) فایل jquery.js تنها یکبار باید اد بشه
2) engine1 و data1 برای اسلایدر دوم، توی تمام فایل های مربوط به اون تغییر کنه( چون علاوه بر فایل ایندکس، توی css و جاوا هم فکر کنم موجوده)
3) آی دی اسلایدر دوم باید به wowslider-container2 تغییر کنه و مانند مورد دوم توی فایل های css و جاوا هم اصلاح بشه
ان شالله مشکلتون حل بشه