PDA

View Full Version : استفاده از فایلهای BPL در دلفی

HosseinSaberi
سه شنبه 20 اسفند 1392, 17:28 عصر
با عرض سلام خدمت کاربران و مدیران سایت.
میدونم که برای کم کردن حجم فایلهای Exe میشه از فایلهای BPL استفاده کرد (که البته مزایای دیگه ای هم داره)
اما من برای استفاده از فایلهای bpl در دلفی (XE2) یه مشکلی دارم.
وقتی یک پروژه رو انتخاب میکنم و از قسمت Projects-> Options->Packages تیک گزینه Link to runtime packages رو میزنم حجم فایل من به شدت کاهش پیدا میکنه (که کاملاً طبیعیه). اما مشکل اینجاست که فایلهای BPL مورد نیاز رو کنار فایل اگزه قرار نمیده که از اون به بعد بتونم برنامه رو به سیستم کاربر منتقل کنم.
یادمه توی ورژنهای قبلی دلفی با زدن تیک مشابهی هم حجم برنامه اجرایی کم میشد و هم فایلهای bpl مورد نیاز رو کنار برنامه اگزه قرار میداد.
حالا سوال من اینه که آیا همچین گزینه ای توی دلفی XE2 وجود داره که من ازش قافلم ؟
و اگر این گزینه نیست چطور باید بفهمم که چه فایلهای bpl ی به برنامه من مربوط میشه و اونها رو کنار برنامه خودم بذارم

HosseinSaberi
جمعه 23 اسفند 1392, 01:21 صبح
یعنی هیچ کس نیست جواب منو بده؟
بابا دم همه اساتید گرم

Valadi
جمعه 23 اسفند 1392, 17:32 عصر
اين نو ببين (http://edn.embarcadero.com/article/27178)

HosseinSaberi
شنبه 24 اسفند 1392, 12:48 عصر
اين نو ببين (http://edn.embarcadero.com/article/27178)
سلام
از اینکه جواب دادی ممنون ولی این مربوط به مزایا و روش ساخت package هست و مشکل منو جواب نداده.

HosseinSaberi
سه شنبه 27 اسفند 1392, 20:38 عصر
بعضی از این کاربران وقتی مدیر بخش میشن فکر میکنن رییس جمهور شدند.
ما مدرسه ابتدایی هم که میرفتیم وقتی یکی از بچه ها رو مبصر میکردند طرف همین حس بهش دست میداد.
بابا You-See جان سوال رو جواب نمیدی اشکالی نداره. ولی دیگه چرا درخواست پاسخ رو حذف میکنی. حالا اگر حرف بدی زده بودم یه چیزی.
ای خدا ....
من از دست این آدمای بیجنبه چکار کنم.

یوسف زالی
سه شنبه 27 اسفند 1392, 20:58 عصر
پست های شما به دلیل بی محتوا بودن حذف شد.
دلیلی هم نمی بینم به شما جواب پس بدم.
شمایی که کلا 6 تا پست زدی اما از 85 فعالیت میکنی. اگر به دو نفر یک جواب می دادی باز می شد اغماض کرد.
واقعا که خیلی پر رو هستند بعضی ها.
همین کار ها رو کردید کسی نمیاد.
پست شما رو هم باقی می گذارم شاید کمی..