PDA

View Full Version : برای خرید و راه اندازی سرور مشاوره بدید

white tower
چهارشنبه 21 اسفند 1392, 09:07 صبح
من می خوام یه سرور راه اندازی کنم.یعنی یه سرور بخرم با یه ups و یه خط تلفن و اشتراک اینترنت با سرعت بالا.رک لازم ندارم.
غیر از اینا چی لازمه؟یه سرور کار راه بنداز نه خیلی قوی که فعلا قراره فقط یه سایت رو میزبانی کنه چقدر هزینه داره یعنی چنده؟حجم هاردش کم باشه مساله ای نیست.فقط باید پردازشش خوب باشه.یعنی رم و سی پی یو معمولی باشه:خجالت:.
دوستانی که تجربه دارن مدل هم معرفی کنن خیلی ممنون میشم.

masiha68
چهارشنبه 21 اسفند 1392, 11:07 صبح
یه سر برو پارس پیک ... سرویس های ابریشون عالیه ....
همونجا هم می تونه همه چی رو خودت تعیین کنی ... و در اخر هم بهت قیمت رو میده
قیمت هاشون هم خوبه و اینکه پاسخ گوییشون هم عاله

ali2k5
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 01:19 صبح
به صرفه نیست + کیفیت نداره با همین هزینه میتونید یه سرور مجازی از یکی از شرکت های ایرانی یا خارجی تهیه کنید مطمئن و بی دردسر

mehdiomnia
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 01:27 صبح
خرید سرور برای سایت اشتباه محضه ولی اگر کلاینت داری واسه مثلا یه شرکت کوچیک با حداکثر 15 تا یوزر
آره بخر

white tower
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 14:28 عصر
آقا من بعد 5 ماه کار یه سایت درست کردم با خون دل و رنج و مشقت:افسرده: که نمونه اش تو سایتهای ایرانی نیست(جدی عرض می کنم).مایل نیستم سورس کدم رو روی یه سرور دیگه کپی کنم.به قول خودمون که (در دیزی بازه گربه هم بی حیاست).خواستم از سرورهای یاهو بخرم که از بابتش مطمئن باشم میگن ممکنه بابت ایرانی بودن سایت چوب لای چرخم کنن و اون طرفی هم که قرار بود برام هاست از یاهو بگیره میگه اینا خودشون آخر نامردن.تنها راه میمونه خرید و راه اندازی سرور یا پیدا کردن یه هاست با حیا یا اینکه آتیش بزنم به مالم.واسه همین دنبال یه برآورد هزینه ام که برای راه اندازی هاست چقدر باید خرج کنم.حالا شما می گید اصلا به صرفه نیست.میشه بیشتر راهنمایی کنید که چرا به صرفه نیست یا اشتباه محضه؟

beh3000
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 17:33 عصر
به نظرتون این سایتهای تاپ ایرانی که کاربراشون زیاده ( بیشتر منظورم ایناست : میهن بلاگ کلوب و آپارات ) سرور خودشون خریدن ؟ یا اجاره کردن ؟ این سایتهایی که گفنم توی دیتاسنتر هاست ایران هستن حالا نمیدونم اجاره ایه یا مال خودشونه سرورا

نظرتون درمورد دیتاسنترهای افرانت و پارس آنلاین چیه ؟ اگه هاست سایتمون از اونا باشه بازم امکان دزدی سورس هست ؟؟؟؟؟؟

siavashsay
جمعه 23 اسفند 1392, 05:03 صبح
بعد از گشتن و سابقه 5 ماه به صورت هر روز برای گشتن یک سرور مناسب تو اینترنت و داشتن همه قیمت های انواع ( ویندوز سرور - لینوکس سرور - سرور اختصاصی - سرور مجازی - هاست اشتراکی و ... ) اینطوری بهت میگم که زیاد وقت خودت رو هدر ندی !
اگه کارت خیلی خیلی مهمه بهترین سرورهای ویندوزی دیتاسنتر Hetzner آلمان داره که از ماهی 40 - 50 یورو شروع میشه که من خودم یکی شو دارم البته استفاده بنده فرق داره - اگر شما فقط جهت سایت نیاز داری توصیه نمیشه !
اگر یک سرور مناسب میخوای که محافظت بشه از سورست یک سرور مجازی لینوکسی واست کافیه اونم با رم 256 مگ که معمولا از ماهی 10 دلار شروع میشه ! نمونش رو هم سایت www.monovm.com داره با سرور های مختلف تو کشورهای مختلف !
خلاصه در کل سرت رو درد نیارم !
هاست اشتراکی از ماهی 1.5 تا 2 دلار ( که شما ظاهرا دلت نمیخواد )
سرور مجازی لینوکسی از ماهی 10 دلار
سرور مجازی ویندوزی از ماهی 10 تا 15 دلار ( تو این حالت باید برنامه Wamp یا Xamp چیزی بریزی رو ویندوز سرورت تا بتونی سایت PHP رو بالا بیاری )
سرور اختصاصی لینوکسی از ماهی 20 تا 30 دلار
سرور اختصاصی ویندوزی از ماهی 50 دلار ( نمونه سایت www.datasoft.ws )
موفق باشی