PDA

View Full Version : سوال: جلوگیری از اعتبار سنجی صفحه در هر رفرش

Behnam6670
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 11:25 صبح
با سلام خدمت دوستان
من دارم رو یه فرم برا ثبت نام کار میکنم چند تا فیلد دارم که اونارو با ابزارهای خود Asp.net اعتبار سنجیش رو انجام دادم و کاربر بعد از فشردن دکمه ثبت اعتبار سنجیار انجام میشه
حالا سوال اینجاست که چجوری من میتونم اعتبار سنجی رو فقط برای یه دکمه مثلا همون دکمه ثبت نام انجام بدم ؟یعنی اعتبار سنجی فقط وقتی انجام بشه که کاربر دکمه ثبت رو میزنه نه هر دکمه ای
الان من چند تا Button گذاشتم رو صفحه که هرکدومو که کاربر میزنه خطای اعتبار سنجی رو میده
لطفا راهنمایی کنید

kamranetemadi
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 12:44 عصر
با سلام خدمت دوستان
من دارم رو یه فرم برا ثبت نام کار میکنم چند تا فیلد دارم که اونارو با ابزارهای خود Asp.net اعتبار سنجیش رو انجام دادم و کاربر بعد از فشردن دکمه ثبت اعتبار سنجیار انجام میشه
حالا سوال اینجاست که چجوری من میتونم اعتبار سنجی رو فقط برای یه دکمه مثلا همون دکمه ثبت نام انجام بدم ؟یعنی اعتبار سنجی فقط وقتی انجام بشه که کاربر دکمه ثبت رو میزنه نه هر دکمه ای
الان من چند تا Button گذاشتم رو صفحه که هرکدومو که کاربر میزنه خطای اعتبار سنجی رو میده
لطفا راهنمایی کنید

به سادگی با validationGroup
مقدارشو برای فیلد ها و دکمه ای که میخواید یکی قرار بدید

setareh2013
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 12:46 عصر
داخل properties دکمه ها برید و اونها یی که نمی خواین اعتبار سنجی روی اونها انجام بشه ، cause Valideation اونها رو false کنید