PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن لینک یک طرفه در سئو سایت تاثیر مثبتی دارد ؟!!

Amir_f
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 12:14 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی برای من پیش اومده که اگر توی سایتی یک قسمت به نام لینک دونی داشته باشیم ، و این لینک ها فقط یک طرفه باشد
منظورم از یک طرفه اینه که سایت بیاد و سایت های دیگه رو لینک کنه ولی سایت های دیگه اون رو لینک نکنند.
مثل همین کاری که برنامه نویس کرده ( که اعضا توی امضاشون میتونن لینک قرار دهند ) آیا برای برنامه نویس هم توی سئو تاثیر + داره یا فقط برای سایت هایی که توسط اعضا معرفی شدند مفید است.
ممنون

Amir_f
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 21:58 عصر
از دوستان کسی جواب سوال منو نمیده ؟:لبخندساده:

دانیال دزفولی
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 22:32 عصر
فکر نکنم برای برنامه نویس تاثیر داشته باشه
پاسخ = تاثیری نداره

white tower
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 23:11 عصر
سایتهای دیگه شما رو لینک کنن مهمه.
شما اگر لینک گوگل رو تو سایتت بذاری یعنی سایت مهمی داری؟
به نظر من سابقه کار سایت تو سئو تاثیر بیشتری داره یعنی چند وقته داری کار می کنی.بعد محتوای سایتت چی باشه و چقدر محتوی داری یعنی تو مدت کارت چقد محتوای سایتت رو اضافه کردی.اینا بالا باشه لینک هم باهاش میاد.دیگران اگر با اخلاق باشن به شما ارجاع میدن اگه بااخلاق نباشن محتوی شما رو کپی می کنن و اسمی هم از شما نمی برن.
اینکه صفحاتت تگ h1 داشته یاشه و title ها رو خوب درست کنی و .. اینا مسایلیه که باید سایتت داشته باشه.اینا اصول بدیهی ساخت یه صفحه است.
اینا نظر من بود.دوستان دیگه هم نظر بدن.

دانیال دزفولی
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 23:26 عصر
یه سایت هایی هست که معرفی به موتوز های جستجو مثلا در 150 سایت- خیلی تاثیر دارن

نمونه (https://www.google.co.uk/search?q=%D8%A8%D9%87+%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8% B2+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9% 88&oq=%D8%A8%D9%87+%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B2+%D9 %87%D8%A7%DB%8C+%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88&aqs=chrome..69i57j0l5.516j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8)

Amir_f
جمعه 23 اسفند 1392, 00:09 صبح
برای من جالبه که سایتی با سابقه مثل برنامه نویس این امکان رو به کاربراش رایگان میده تا رتبه خودشون رو بالا ببرند اونم بدون هزینه .
درسته لینک شدن ما توی سایت های پر بازدید خیلی برای ما تاثیر مثبت داره ، ولی عاقلانه نیست که برای اون سایت ها هم بی تاثیر باشه . ( حتی یک تاثیر کوچولو . نظر شخصی بنده )
از دوستان بابت جواب هایی که دادن ممنونم

omidabedi
جمعه 23 اسفند 1392, 12:53 عصر
درج لینک در لینکدونی بصورتی که یکطرفه باشه و تعداد لینک ها بالا باشه نه تنها تاثیر منفی داره بلکه ممکن هست تو بلک لیست گوگل برید

اما تعداد متوسط و کم تاثیری انچنانی ندارند

برنامه نویس هم سایتی هست با رنک بالا و بازدید زیاد و نوع کاربری سایت مشخص شده به همین خاطر درج لینک یکطرفه تاثیر منفی نداره روی سایت

thinkdiff
جمعه 23 اسفند 1392, 16:39 عصر
حرق دوستمون "
white tower (http://barnamenevis.org/member.php?123029-white-tower)" کاملا درسته
اگر شما لینک بگیری از سایت های پر بازدید(کم بایدید ها هیچ تاثیری نداره ها) خیلی خیلی برای گوگل مهمه ولی شرایط هم داره.گوگل عرم دامین شما رو در نظر می گیری و با اون سایتی که درش لینک شدین می سنجه و اگر عمرتون کم باشه احتمال می ده که این لینک رو خریدین و بسیار بد میشه.
این رو هم بگم اگر در یک سایت خیلی پر بازدید یک لینک داشته باشین خیلی خیلی بهتره تا در 100 تا سایت معمولی لینک داشته باشین
بهینه بودن خود سایت هم مهمه که مفصل