PDA

View Full Version : اجرا نشدن C++ در ویندوز 8.1

kavy666
جمعه 23 اسفند 1392, 22:28 عصر
من یه مشکل عجیبی دارم...
میخوام تو ویژوال استدیو یه پروژه C++ ایجاد کنم نوع پروژه رو مشخص می کنم تایید میکنم پنجره بسته میشه ولی دوباره همون پنجره باز میشه و میخواد که یه پروژه تعریف کنم :|
visual studio 2012 هست با ویندوز 8.1
به صورت کامل هم ویندوزم هم ویژوال رو با آخرین آپدیت ها آپدیت کردم

motherboard
جمعه 23 اسفند 1392, 23:10 عصر
من یه مشکل عجیبی دارم...
میخوام تو ویژوال استدیو یه پروژه C++‎ ایجاد کنم نوع پروژه رو مشخص می کنم تایید میکنم پنجره بسته میشه ولی دوباره همون پنجره باز میشه و میخواد که یه پروژه تعریف کنم :|
visual studio 2012 هست با ویندوز 8.1
به صورت کامل هم ویندوزم هم ویژوال رو با آخرین آپدیت ها آپدیت کردم
از اونجا که میگید هم ویژوال و هم ویندوز رو اپدیت کردید به نظر میرسه مشکل از نسخه ویندوزه.من خودم نسخه 2013 ویژوال استودیو رو در نسخه 8 (اون نسخه اولی که استارت نداره) نصب کردم مشکل شما رو پیدا نکردم.و چون سرعت ویژوال تو سیستمم کند بود از dev c استفاده می کنم.کلا این ویندوز 8 بد قلقه.از نظر من شما ویندوزت رو 7 بکنی خیلی خوبه.مگر اینکه بخواهید از ماشین های مجازی و نسخه های سازگار استفاده کنید و مدام در گوگل دنبال راه حل باشید!باز ویندوزتون رو چک بکنید شاید ویروسی شده!ویندوز 7 استفاده کن وخیالت رو راحت کن.

motherboard
جمعه 23 اسفند 1392, 23:15 عصر
به نظر میرسه تازه برنامه نویسی رو شروع کردید به نظرم شما برای شروع از dev c استفاده کنید.چون محیط ساده ای داره.شما ویندوزتون رو دوباره چک کنید و اگر حوصله دارید دوباره اون رو نصب کنید.اگر درست نشد از ویندوز 7 استفاده کن.اگر خیلی اصرار به استفاده از ویندوز 8.1 ندارید ویندوزتون رو سون کنید.اما اگر در هر حال خواستید از ویندوز 8.1 اسفاده کنید و برنامه هاتون رو تو محیط dev c اجرا کنید نسخه 5.6 یا همون اخرین نسخه dev c رو دانلود کنید تا با ویندوز 8 سازگاری داشته باشه.اما اگر یک زمانی بخواهید که تو همون محیط dev c در ویندوز 8 برنامه گرافیکی بسازید علی رغم اضافه کردن کتابخانه گرافیک که با جست و جو در گوگل می تونید طرز راه انداری گرافیک در dev c رو یاد بگیرید با این حال هنگام کامپایل برنامه با ارور مواجه میشید. زمانی برای من همین موضوع پیش امده بود و در نهایت با تغییر ویندوز8 به ویندوز7 برنامه گرافیکی اجرا شد.یادتان باشد که نسخه dev c 4.9 در ویندوز 8 اجرا نمیشود و فقط در ویندوز 7 اجرا می شود.شما ویندوزتون رو عوض کنید به نظرم خیلی بهتره.

kavy666
شنبه 24 اسفند 1392, 00:20 صبح
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
من C# کار هستم پروژه های دیگه رو مشکل نداره میسازه و باز میکنه فقط مشکلش با C++ هست
ویندوز عوض کردن برام کار وقت گیری هست چون کلی برنامه نصب دارم و کلی تنظیمات من ترجیح میدم هر طوری شده رو همین ویندوز هر کاری بتونم انجام بدم
C++ کار نکردم خیلی کم الانم برای یادگیری openGL لازمش دارم
من اگه اطمینان داشته باشم که مثلا با VS 2013 کار میکنه مشکلی نیست اونم دانلود میکنم