PDA

View Full Version : سوال: استفاده از کد html یا xml در فیلد بانک و نمایش آن در وب پیج

mahyar501
شنبه 24 اسفند 1392, 15:18 عصر
سلام
من می خواستم یک سری اطلاعات رو به صورت html یا xml توی یکی از فیلدهای جدول ذخیره کنم.
ولی توی دیتاگرید کد میاد و به html تبدیل نمیشه. باید کار خاصی انجام بدم؟ لطفاً کمکم کنید. ممنون.

farhud
شنبه 24 اسفند 1392, 15:26 عصر
منظورتان چیه؟ با مثال مشخص کنید.

mahyar501
شنبه 24 اسفند 1392, 15:44 عصر
مثلا می خوام یه جدول درست کنم که دو فیلد نام و تماس داشته باشه. در قسمت نام که فقط متن نام ذخیره میشه. ولی میخوام در فیلد تماس کد html یا xml بنویسم که با توجه به مقدار موارد پر شده توسط کاربر، یک جدول درست بشه:

117073
اون قسمتی که با رنگ نارنجی گذاشتم همون کد html یا xml رو load کنه که در دیتا بیس نوشتم

anvar
شنبه 24 اسفند 1392, 17:49 عصر
راه بهتر اینه که دو تا جدول داشته باشی - جدول اول آی دی کاربر + نام و جدول دوم ای دی تماس + آی دی کاربر + نوع شماره () + شماره تلفن

در زمان گرفتن اطلاعات با Join اطلاعات دو جدول رو تلفیق کن و در یک جدول نمایش بده .

برای نمایش جدولت بصورت شکل بالا سطرهای مشترک رو merge کن تا شکلش مشابه با بالا بشه

http://www.aspsnippets.com/Articles/Merge-GridView-Cells-or-Columns-in-a-Row-in-ASPNet-using-C-VBNet.aspx

farhud
یک شنبه 25 اسفند 1392, 09:15 صبح
برای این کار باید از کنترل Label اسفتاده کنید. اگر از گرید ویو استفاده می کنید باید از Template استفاده کنید.
ولی به نظر من برای این کار اگر از repeater استفاده کنید خیلی بهتره.