PDA

View Full Version : اینتنت باز کردن صفحه وب

gwtw2013
شنبه 24 اسفند 1392, 19:44 عصر
سلام برای این این که وقتی رو یه دکمه کلیک میشه browser رو باز کنه و به یه آدرس خاصی بره تو onclicklistener چه کدی رو باید نوشت؟

smemamian
یک شنبه 25 اسفند 1392, 11:56 صبح
btn.setOnClickListener(new View.OnClickListener() {

@Override
public void onClick(View v) {
// TODO Auto-generated method stub
Intent browserIntent = new Intent(Intent.ACTION_VIEW, Uri.parse("http://www.yoursite.com"));
startActivity(browserIntent);
}
});

kavous_kiani
دوشنبه 26 اسفند 1392, 16:08 عصر
.

سوال :

۱. اگر من در صفحه صد تکست ویو داشته باشم، آیا می‌شود یک دستور کلیک نوشت، و در داخل آن، با سوئیچ، صد آدرس «یو آر ال» به آن معرفی کرد؟

۲. چگونه می‌توانم در یک تکست ویو یا یک وجت دیگر نام صد مقاله را تایپ کنم، و بعد، به هر نام مقاله، یک «یو آر ال» اضافه کنم، تا با کلیک کاربر بر روی آن، صفحه‌ی مربوطه باز شود؟ اگر به جای تکست ویو از وب ویو هم استفاده شود مهم نیست. هدف من امکان نوشتن نام صد مقاله، و امکان کلیک بر روی آنان، و رفتن به صفحه مورد نظر در اینترنت است. درست مثل صفحات اینترنت که در هر صفحه ما به راحتی هزاران آدرس را با دستور لینک ایجاد می‌کنیم.

۳. آیا این کار را باید با ساختن یک فایل اچ تی ام ال، و قرار دادن لینک‌ها در درون آن انجام داد؟

من به دنبال یک را اصولی و کارا می‌گردم. چون اپلیکیشن مورد نظر من، مملو از لینک است، و اساساْ یک برنامه مربوط به لینک مطالب و مقالات موجود در اینترنت است.

با تشکر

.

smemamian
دوشنبه 26 اسفند 1392, 16:32 عصر
۱. اگر من در صفحه صد تکست ویو داشته باشم، آیا می‌شود یک دستور کلیک نوشت، و در داخل آن، با سوئیچ، صد آدرس «یو آر ال» به آن معرفی کرد؟

من درست متوجه این سوال نشدم. صد TextView توی یه صفحه؟!! بحث نشدن نیست بحث کاربر پسند بودن..
صد TextView دارید و این "یک دستور کلیک" رو می خواهید واسه چه Viewای بنویسید؟صد آدرس URL رو به چی
معرفی کنید؟ قراره سوئیچ بین چی انجام بشه ؟

2. اندورید این کار رو واسه شما راحت کرده. کافی از کلاس Linkify استفاده کنید : یک نمونه ساده :

TextView your_article_url = new TextView(this);
your_article_url.setText("http://yoursite.com");
Linkify.addLinks(your_article_url , Linkify.WEB_URLS);

3. به این صورت هم میشه.