PDA

View Full Version : مبتدی: ذخیره متن همراه عکس در دیتابیس

helen_r
یک شنبه 25 اسفند 1392, 13:39 عصر
سلام
ممنون می شم کسی جواب سوال منو بده در بعضی از سایتها دیدم که در بین متنشون یکسری عکس هست که تعداد این عکس ها متفاوت هست حالا نمی دونم چه کار کنم که بتونم عکس بین متن ذخیره و یا بازیابی کنم

orca13
یک شنبه 25 اسفند 1392, 14:58 عصر
سلام،

میشه واضح تر توضیح بدید که دقیقا چه جیزی مده نظرتون هستش؟

yektasoft.net
یک شنبه 25 اسفند 1392, 18:29 عصر
باید از ابزار مربوطه استفاده کنید و خروجی رو تو فایل html ذخیره کنید تا بشه متن رو همراه عکس ذخیره کرد

General-Xenon
یک شنبه 25 اسفند 1392, 20:57 عصر
سلام
ممنون می شم کسی جواب سوال منو بده در بعضی از سایتها دیدم که در بین متنشون یکسری عکس هست که تعداد این عکس ها متفاوت هست حالا نمی دونم چه کار کنم که بتونم عکس بین متن ذخیره و یا بازیابی کنم

سلام . برای این کار باید دیتابیست رو با استفاده از یک فیلد NTEXT طراحی کنی تا بتونی متون رو به همراه عکس و پکس و این حرفا ذخیره کنی. حال برای ذخیره سازه از یک Editor استفاده کن تا خروجی کارت که باید ذخیره بشه HTML باشه .
نحوه نمایشش هم که نباید مشکلی باشه . چون HTML ذخیره شده .. HTML هم نشون داده میشه

فقط اینکه تو سایتا میبینی عکس چیده شده بخاطر کار با Editor هاست ... تو همین انجمن تا دلت بخواد Editor هست....موفق باشی

kohyar
دوشنبه 26 اسفند 1392, 09:30 صبح
از Ckeditor دات نت استفاده کن
البته واسه اضافه کردن عکس باید عکس رو رو سایت خودت یا سایت های مجانی آ÷لود کنی و لینک اونو تو ادیتور در محل مورد نظرت اضافه کنی

helen_r
دوشنبه 26 اسفند 1392, 14:26 عصر
سلام
از همگی بابت جواب دادن به سوالم ممنونم

fakhravari
سه شنبه 27 اسفند 1392, 11:52 صبح
سایت
Barnamenevisan.org
Chkeditor قابل اپلود داره

meysam99
سه شنبه 27 اسفند 1392, 17:18 عصر
اگه از تلریک استفاده کنی خودت ادیتورش امکان آپلود عکس ور هم داره. همچنین میتوانی عکس را هم آنلاین ویرایش کنی.