PDA

View Full Version : سوال: نمایش محصولات گروه بندی شده

okpnz1
یک شنبه 25 اسفند 1392, 17:41 عصر
سلاااام:لبخندساده:
من یه دیتا لیست گذاشتم تو مسترپیج و یه جدول تو دیتابیس دارم که کدگروه و نام گروه رو داراست و این دیتا لیست اونها رو نمایش میده
حالا من می خوام با کلیک روی هر گروه زیرمجموعه این گروه که در جدول دیگه با کدگروه و و کدمحصول و ... هستش رو در گرید ویوو نمایش بده که این گرید در یک صفحه دیگه هستش
حالا 2تا سوال دارم؟
1) که چه کدی باید بنویسم که با کلیک برروی هر گروه از دیتالیست محصولاتمو نمایش بده
2) چطوری میشه اول در گرید ویوو محصولات جدید نمایش بده و با کلیک بر روی گروه خاصی محصولات اون گروه در همون گرید یا گریدویوو دیگه نمایش بده ولی گرید اول غیرفعال بشه؟
ممنون از راهنماییتوون:تشویق:

okpnz1
یک شنبه 25 اسفند 1392, 19:09 عصر
گروه بندیو انجام دادم واقعا جیزی نداشت فقط کافی بود توی کد دیتابیس بگیم که با کد گروهای هر دو جدول یکی باشه :چشمک: گاهی آدم هنگ میکنه :لبخند:
فقط موند سوال دوم

fakhravari
یک شنبه 25 اسفند 1392, 19:39 عصر
کوری استرینگ و یه if

okpnz1
یک شنبه 25 اسفند 1392, 19:57 عصر
میشه بیشتر توضیح بدین؟

kohyar
دوشنبه 26 اسفند 1392, 10:04 صبح
دوست عزیز بهترین روش برای نمایش کالاها در دسته بندی ها ساختار درختی TreeView دات نت هستش
که شما میتونی بصورت داینامیک دسته بندی کالاها رو ایجاد کنی و تو هر دسته یا زیر دسته ایجاد شده کالاها رو بچینی
وقتی کاربر روی هر دسته کلیک میکنه کالاها رو توی دیتالیست نشون بدی
این یکی از نمونه کارهای بنده هستش
http://iranpgtech.com
بازم سوالی بود ایمیل بزنید در خدمتم

okpnz1
سه شنبه 27 اسفند 1392, 21:05 عصر
دوست عزیز بهترین روش برای نمایش کالاها در دسته بندی ها ساختار درختی TreeView دات نت هستش
که شما میتونی بصورت داینامیک دسته بندی کالاها رو ایجاد کنی و تو هر دسته یا زیر دسته ایجاد شده کالاها رو بچینی
وقتی کاربر روی هر دسته کلیک میکنه کالاها رو توی دیتالیست نشون بدی
این یکی از نمونه کارهای بنده هستش
http://iranpgtech.com
بازم سوالی بود ایمیل بزنید در خدمتم
ممنون از پاسختون ولی من جواب این مورد رو پیا کردم و توی سوال 2 مشکل دارم من می خوام صفحه اولم یسری محصولات که تاریخشون بروز تر هست رو نمایش بده و در صورت انتخاب مشتری از بین دسته کالاها صفحه بدون عوض شدن بجای محصولهای بروز محصولات انتخابی مشتری بیاد نمی دونم منظورمو رسوندم یا نه