PDA

View Full Version : مدیریت DTS Import/Export Wizard ؟

Ali-Far
شنبه 09 اردیبهشت 1385, 12:21 عصر
سلام.
در رابطه با DTS import/export wizard دو تا مشکل دارم :
مشکل اول :
وقتی که مراحل ویزارد تموم میشه در مرحله ی آخر پیام زیر را میده :
An error occurred when performing the data transformation.
مشکل دوم اینکه من رو یک سیستم دیگه بدون مشکل مراحل ویزارد را میرم ولی وقتی که از Local packages اون را باز می کنم ساعت ذخیره سازی اون را بر روی ق.ظ 12:00 تنظیم میکنه . یعنی اینکه مقدار پیش فرض خودش را قبول میکنه . در صورتی که من برای اون یک ساعت دیگه تعریف کرده ام تا در اون ساعت عملیات مربوط به Export را به یک بانک Sql server دیگه بر روی همان سیستم انجام بدهد.

AminSobati
یک شنبه 10 اردیبهشت 1385, 14:09 عصر
در مورد خطا، روی سطری که خطا میده Double Click کنید ببینین چه پیغامی نشون میده.
در مورد زمان بندی، منظورتون از "ساعت ذخیره سازی" دقیقا چیه؟ وقتی یک Package رو زمان بندی میکنید، براش یک Job درست میشه. اونها رو باید کنترل کنین

Ali-Far
یک شنبه 10 اردیبهشت 1385, 16:25 عصر
سلام.
من وقتی مراحل ویزارد را کامل میکنم در مرحله آخر یک سری تنظیمات مربوط به اینکه آیا این کار بصورت روزانه یا هفتگی یا ماهیانه انجام گیرد را نمایش میدهد که من گزینه روزانه را انتخاب میکنم سپس ساعت را نیز مشخص میکنم . بعد هم یک نام برای Package می گیرد و اون را ذخیره میکنه .
ولی بعد که در قسمت local package اون را باز می کنم برای زمان مقدار پیش فرض خودش را نشان میده
ولی در قسمت Job چیزی اضافه نمی کنه .
حالا نمی دونم منظورم را درست رسوندم یا نه .
سپاس

AminSobati
دوشنبه 11 اردیبهشت 1385, 13:19 عصر
زمانی که Package ساخته میشه، در Local Packages شما فقط ستون Create Date رو نشون میده که زمان ساخته شدنش هست، نه زمان اجرای اون. در قسمت Jobs باید یک آیتم به نام خود Package داشته باشید (به شرط اینکه Schedule کرده باشین)

Ali-Far
دوشنبه 11 اردیبهشت 1385, 15:25 عصر
سلام.
ابتدا از شما تشکر می کنم به خاطر اینکه جواب سوالات من را میدهید.
من در رابطه با ایجاد Schedule و قسمت job چیزی نمیدونم.
لطفا اگه میشه مرا راهنمای کنید.
سپاس