PDA

View Full Version : وسط چین نشدن مطالب

masiha68
سه شنبه 27 اسفند 1392, 23:14 عصر
سلام دوستان
تو یکی از وب هام وقتی با ادیتور مطلب رو وسط چین می کنم ،می بینم توی پیج نمایش هیچ فرقی نکرده و جالب اینجاست وقتی اون مطلب رو ویرایش می کنم می بینم وسط چین نیست .
توی کدهای css م text-align رو right زدم و اینکه از تابع mysql_real_escape_string واسه ی ایمین سازی استفاده کردم و برای ثبت و ویرایش هم از اجاکس استفاده کردم .
به نظرتون مشکل از کجاست
راستی ادیتورمم هم سی کی ادیتور هست و اینم یه نمونه از کد با ویو سورس <p dir=\"\\&quot;RTL\\&quot;\" style=\"text-align:center\"><span dir=\"\\&quot;RTL\\&quot;\">تێپەڕ دەبم.......</span></p>
البته می دونم مشکل از text-algin نیست . و اینکه قبلا هم اتفاق افتاده بود ولی با تغییر ادیتور از niceditor یه ckeditor مشکل حل شد .کسی هست بتونه راهنمایی کنه یا مشکل مشابهی واسش پیش اومده باشه

saeedvir
چهارشنبه 28 اسفند 1392, 07:31 صبح
inspect element رو باز کنید (F12 را بزنید)و در قسمت Computed Style مشخص مبشه آیا text-align توسط style دیگری غیر فعال شده یا نه.

masiha68
چهارشنبه 28 اسفند 1392, 07:55 صبح
inspect element رو باز کنید (F12 را بزنید)و در قسمت Computed Style مشخص مبشه آیا text-align توسط style دیگری غیر فعال شده یا نه.
اینا رو بررسی کردم ... غیر فعال نشده . حتی توی ادیتور هم وقتی مطلب رو وسط چین می کنی و بعد سیو می کنی وقتی ویرایش رو می زنم می بینم وسط چین نیست

masiha68
چهارشنبه 28 اسفند 1392, 21:07 عصر
هنوز جوابی پیدا نشده