PDA

View Full Version : سوال: راست چین کردن قالب

profosor
چهارشنبه 28 اسفند 1392, 00:17 صبح
با عرض سلام دوستان من یک اسکریبت خارجی دارم و میخوام قالبش رو راست چین و فارسیش کنم اما متسفانه هر کاری میکنم فقط ظاهر سایت رو بهم میریزم کار خاص دیگری نتونستم انجام بدم اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنونش میشم

e_a_23
چهارشنبه 28 اسفند 1392, 07:03 صبح
direction:rtl و text-align:right و float:right(البته در بعضی جاها) و همچنین left ها به right تبدیل شن. البته باید حواستون باشه که استایل چه چیزی رو دارید عوض می کنید که به هم نریزه.

profosor
چهارشنبه 28 اسفند 1392, 21:38 عصر
اقا من این گزینه ها رو تغییر میدم اما باز هم بهم میخوره و گزینه rtl توی کدهای سی اس وجود ندارهباید کجاپیداش کنم

[younes]
چهارشنبه 28 اسفند 1392, 21:54 عصر
باید خودتون اونو ایجاد کنید

به طور پیش فرض
direction:ltr هست که باید به صورت direction:rtl نوشته بشه!

profosor
چهارشنبه 28 اسفند 1392, 22:35 عصر
متسفانه دانش زیادی در این رابطه ندارم اگر امکانش باشد من فایل استایل رو اینجا قرار بدم شما کمکم کنید در این زمینه ممنون میشم واقعا
ادرس سایت هم اینه
http://gen4.tickbux.ir/
فایل استایل رو هم ضمیمه کردم

e_a_23
پنج شنبه 29 اسفند 1392, 10:58 صبح
من می تونم واستون انجام بدم همشو اما نه الان. چون دارم میرم سفر واسه یه هفته. عجله دارین؟

camry7
پنج شنبه 29 اسفند 1392, 16:25 عصر
دوست عزیز همونطور که دوستمون گفتن باید بشینی با دقت کد ها رو بررسی کنی و تک تک direction:rtl و text-align:right و float:right کنی
یهو نیای رو سلکتور body از direction:rtl استفاده کنی که فاجعه میشه قالبت :چشمک:

2undercover
پنج شنبه 29 اسفند 1392, 17:03 عصر
البته فقط همین چند مورد نیستند:

1. اگر از left و right برای موقعیت ها استفاده شده باشه باید تغییر داده بشه.
2. padding ها و margin ها هم هستند.
3. background-position هم هست.
3. عوض کردن عکس ها (مثل فلش ها که باید راست به چپ بشه، جهتشون)، عوض کردن فونت و...

و چندین مورد دیگه هم هستند برای راست به چپ کردن قالب!

profosor
پنج شنبه 29 اسفند 1392, 23:44 عصر
خوب متسفانه من دقیقا تخصص کافی توی این زمینه ندارم برای همین فایل سی سا رو ضمیمه کردم که دوستان یه نگاهی بندازن یا زحمتش رو خودشون بکشن یا یه توضیحات مختصری بدن تا خودم روش کار کنم
چون اینطور که بصورت کلی توضیح میدین هر کاری میکنم نمیتونم درستش کنم همش خراب میشه

profosor
پنج شنبه 29 اسفند 1392, 23:59 عصر
من می تونم واستون انجام بدم همشو اما نه الان. چون دارم میرم سفر واسه یه هفته. عجله دارین؟

اقا ممنونم از لطفت من میشینم تا شما برگردین چون خودم هر کاری میکنم نمیتونم به جای برسونمش ممنون میشم اگر برگشتین خبرم کنین تا اینو برام راستو ریس کنین

e_a_23
جمعه 01 فروردین 1393, 11:02 صبح
من خیلی خلاصه گفتم که تقریبا همه ی left ها به right باید تبدیل شن. این شامل position و margin , padding ,... هم می شه دیگه. اگه برسم همین امروز قبل از سفرم انجام می دم واستون. در ضمن من آقا نیستم D:

profosor
جمعه 01 فروردین 1393, 21:52 عصر
من خیلی خلاصه گفتم که تقریبا همه ی left ها به right باید تبدیل شن. این شامل position و margin , padding ,... هم می شه دیگه. اگه برسم همین امروز قبل از سفرم انجام می دم واستون. در ضمن من آقا نیستم D: اههه ؟؟؟!! واقعا شرمنده هستم نمیدونستم خانوم هستین و از اینکه کمکم میکنید واقعا کمال نهایت و تشکر رو دارم منتظرتون هستم هر وقت وقت کردین بگین تا یوزر پس هاست رو بدم همونجا ردیفش کنید با تشکر

profosor
پنج شنبه 07 فروردین 1393, 00:28 صبح
اههه ؟؟؟!! واقعا شرمنده هستم نمیدونستم خانوم هستین و از اینکه کمکم میکنید واقعا کمال نهایت و تشکر رو دارم منتظرتون هستم هر وقت وقت کردین بگین تا یوزر پس هاست رو بدم همونجا ردیفش کنید با تشکر
سلام شرمنده هنوز نیومدین خیلی واجب لازمش دارم نمیشه سریعتر کار ما رو راه بندازین ممنون از لطف تون