PDA

View Full Version : Fat

SSP_Software_team
یک شنبه 07 دی 1382, 03:29 صبح
سلام استاد طچوری میتونم از Fat لیست دایرکتوری ها رو در بیارم و اینکه این در مورد فایل ها هم امکان پذیره؟
اگه یه مقاله هم در مورد الگوریتم دات دات معرفی کنین ممنون میشم :wink:

SSP_Software_team
جمعه 12 دی 1382, 02:20 صبح
یکی مارم تحویل بگیره :(

Abbas Arizi
جمعه 12 دی 1382, 02:27 صبح
میتونم بپرسم منظورتون از Fat دقیقا چیه؟
(البته نمیخوام بدون Fat چیه ها میخوام بدونم به چه کار شما میاد؟ :oops: :oops: )

SSP_Software_team
شنبه 13 دی 1382, 01:06 صبح
سلام
من برای جستجوی فایل هل میخوام ازش استفاده کنم یادتونه من یه تاپیک باز کرده بودم برا اون متد که برای جستجوی فایل نوشته بودم ولی به ناکجا آباد کشیده شد :( اون متد اول یک دایرکتوری رو پیدا میکرد و بعد لیست فایلها و بعد بازم دایرکتوری ها رو میگرفت و این کارو ادامه میداد تا همه ی فایلها رو پیدا کنه البته امکان فیلتر کردن فایلها بر اساس پسوند ها هم بود ولی یکی حدود 12 ثانیه البته بر اساس سیستم من از ویندوز XP عقب تر بود تا اینکه من از یکی شنیدیم که ویندوز برای جستجو از فت استفاده میکنه حالا فهمیدم چرا 12 ثانیه اضافه میاره :P
ولی خودمونیم ها من که اینو شنیدم حسابی به خودم بدو بیرا گفتم آخه اصلا فکرم طرف فت نرفته بود :oops:
حالا من برای این میخوام لیست دایرکتوری ها و اگه بشه فایلها رو از فت بگیرم
در زمن شما از الگوریتم دات دات چیزی تو دستو بالتون نیست؟ :oops:

Abbas Arizi
شنبه 13 دی 1382, 01:19 صبح
شما تا چه حد به صحبت اون فرد اطمینان دارید؟ چون توی ویندوز یکی سر فولدرهای مجازی (Virtual Folder) وجود داره که اینها اصلا توی سیستم فایل نیستند ولی ویندوز توی اونهام جستجو انجام میده و تا جایی که من میدونم ویندوز کل عملیات دستیابی به فایلها و فولدرها رو از طریق واسطی به نام IShellFolder (از واسطهای COM) انجام میده.
در مورد الگوریتم دات نت شرمنده :oops: اصلا این چی هست؟ :oops: :oops:

برنامه نویس جوان
شنبه 13 دی 1382, 16:53 عصر
با سلام

فکر نمی کنم تغییر الگوریتم شما به استفاده از FAT زیاد جالب باشه چون الآن دیگه سیستم فایل، NTFS هست که XP و 2000 از اونا استفاده می کنند البته NTFS میتونه FAT32 رو ببینه ولی برعکسش خیر حالا شما برای بهتر شدن برنامتون NTFS رو ببینید چطوره؟ ضمنا برای سی دی از CDFS استفاده میشه. اما فلاپی همون16 FAT هست که البته NTFS همه رو ساپورت می کنه.

موفق باشید

SSP_Software_team
یک شنبه 14 دی 1382, 04:08 صبح
این الگوریتم برای سرچ کردن فایله که به الگوریتم دات دات یا نقطه به نقطه معروفه

Abbas Arizi
یک شنبه 14 دی 1382, 19:14 عصر
من فکر کردم نوشتید دات نت :oops: :oops: باید این چشمامو بدم یه تعمیر اساسی...

SSP_Software_team
دوشنبه 15 دی 1382, 03:30 صبح
چشمای من از مال شما بد تره منم دات نت شما رو دات دات خوندم حالا که گفتین فهمیدم :D