PDA

View Full Version : تبدیل فایل html به pdf توسط php

amir21merl
یک شنبه 10 اردیبهشت 1385, 08:07 صبح
سلام
می خواستم ببینم چطور می تونم یک فایل html رو که در آن فارسی هم وجود داره به pdf تبدیل کنم؟(توسط php)

arash_hemmat
یک شنبه 10 اردیبهشت 1385, 09:40 صبح
نمیشه! php قادر به تبدیل کارکترهای utf-8 فارسی به pdf نیست... این مسئله قبلا در انجمن مطرح شده.

nematia
سه شنبه 12 اردیبهشت 1385, 13:52 عصر
به زودی این ابزار به همراه سایر ابزارهای مربوط به زبانهای فارسی و عربی در سایت webtoolsme.com در دسترس خواهد بود. (کمتر از دو هفته دیگر). منتظر باشید.

iwhpc25
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1385, 17:35 عصر
ابزارهای موجود unicode را پشتیبانی نمی‌کنند.

javid7
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:41 عصر
من میخوام کد های html رو به PDF تبدیل کنم از کتابخانه tcpdf استفاده میکنم . www.tcpdf.com
خوشبختانه مشکل راست چین و utf8 رو هم نداره حتی حروف "ژ" و ... رو هم به خوبی پشتیبانی می کنه
اما وقتی خاصیت های css مثل top 5px;right100px; رو بهش میدیم اعمال نمیکنه نمیدونم علتش چیه ، شاید از خود کتابخانه tcpdf باشه

من سرچ کردم و به این تاپیک زیر خاکی بر خوردم ، آیا راهی یا کتابخانه بهتری هست که ازش استفاده کنیم ؟
سپاس گزارم

MMSHFE
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:46 عصر
بهتر نبود بجای بالا آوردن تاپیک به قول خودتون زیرخاکی، یک تاپیک جدید باز میکردین؟

javid7
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:50 عصر
اگه دسترسی دارید جدا کنید و ایجاد موضوع جدید بزنید (جسارتاً)
اگر هم که نه امر فرمائید که موضوع جدید بزنم ؟

MMSHFE
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:56 عصر
نه دیگه نیازی نیست. امیدوارم همینجا جواب بگیرین ولی برای تاپیکهای بعدی لطفاً رعایت کنید چون کسی که میخواد جواب بده، معمولاً پستها رو از ابتدا میخونه و به تاریخها کمتر دقت میشه و ممکنه جواب برای پستی بگذارن که مربوط به مدتها قبل بوده و این مسئله هم مساوی با زیادشدن بی دلیل حجم دیتابیس سایت خواهد بود که مشکل خاصی رو هم از شما حل نمیکنه. اگر تمایل دارین هم خودتون میتونید تاپیک جدید ایجاد کنید.

javid7
پنج شنبه 26 دی 1392, 14:19 عصر
تشکر از گفته هاتون ، ممنونم ، چشم برای دفعه های بعدی حتماً موضوع جدید ایجاد می کنم سپاس
هر چی که صلاحه سایت هست همون کار رو انجام بدید سپاس گزارم :لبخندساده:
خب جناب شهرکی عزیز ، شما که دیگه استاد ما هستید خودتون میشه بفرمائید چطور این مشکل رو حل کنم ؟ یا از چه کدی استفاده کنم ؟
ممنونم

MMSHFE
پنج شنبه 26 دی 1392, 14:37 عصر
راستشو بخواین در زمینه PDF فارسی باهاش زیاد کار نکردم. اجازه بدین اگه فرصت کردم چند روزی روش وقت بگذارم. اگه به نتیجه رسیدم جواب رو همینجا میگذارم. البته با فارسی مشکلی نداره ولی استایلهای inline رو گویا درست نمیخونه.

omidabedi
پنج شنبه 26 دی 1392, 16:55 عصر
مشکلی عمدتا نباید داشته باشه.

از cms استفاده میکنید یا برنامه اختصاصی هست؟
شاید element مناسبی رو تغییر نمیدید که تغییر ایجاد نمیشه
کش نمیکنه ؟
pdf رو دانلود میکنید یا بصورت انلاین مشاهده میکنید که تغییرات ایجاد نمیشه؟

esmaeilbf
جمعه 27 دی 1392, 09:58 صبح
قالب های پارس نیوک قبلا همچین قابلیتی داشتن !!! اما الان پارس نیوک تعطیل شده می تونید سورسش رو برسی کنید

javid7
جمعه 27 دی 1392, 18:27 عصر
مشکلی عمدتا نباید داشته باشه.

از cms استفاده میکنید یا برنامه اختصاصی هست؟
شاید element مناسبی رو تغییر نمیدید که تغییر ایجاد نمیشه
کش نمیکنه ؟
pdf رو دانلود میکنید یا بصورت انلاین مشاهده میکنید که تغییرات ایجاد نمیشه؟
از یه کلاس به نام tcpdf که تو سایت خودش مثال های زیادی هم داره اما من چون برای اقساط بیمه نامه ها میخوام تو سایز کوچکتر از A4 کلی تغییرات ریز اعمال کنم جواب نمیده
کد های html و css رو وقتی خالی تست میکنم یا تو w3schols تست میکنم درست نمایش میده ولی دقیقاً خروجیش بهم ریختس و انگار css رو باهاش مشکل داره
هیچ فرقی نداره هم آنلاین تست کردم و هم دانلود بهم ریختس