PDA

View Full Version : آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت؟

md3848
دوشنبه 04 فروردین 1393, 17:47 عصر
تو ورد پرس یه قسمت هستش تنظیمات>نوشتن>آگاهی دهنده های به روز شدن سایت من تو سایت های زیادی در موردش شنیدم که پینگ کردن از این حرفا...
چطور از این قسمت استفاده کنم؟؟؟؟؟؟

mtareh
چهارشنبه 06 فروردین 1393, 01:54 صبح
خوب باید فعالش کنی تا در موقع ایجاد پست جدید به کاربران عضو سایتت از طریق ایمیل خبر داده بشه

md3848
چهارشنبه 06 فروردین 1393, 06:17 صبح
اون طور که من فهمیدم---این قسمت برای آگاه کردن موتور های جست و جو از به روز شدن سایت هستش------آخه (مثلا) گوگل که هر دقیقه که نمیاد تو سایت من تا مطالب سایتم رو ایندکس(ثبت) کنه-سر زمان های معینی میاد-----حالا من میخوام مطلب یا مطالب جدیدم رو زودتر ایندکس کنه باید از این قسمت استفاده کنم---حالا چطور باید از قسمت استفاده کنم رو نمیدونم--

اگه کسی میدونه ممنون میشم به ما هم بگه.

qholi4
یک شنبه 17 فروردین 1393, 16:50 عصر
اون طور که من فهمیدم---این قسمت برای آگاه کردن موتور های جست و جو از به روز شدن سایت هستش------آخه (مثلا) گوگل که هر دقیقه که نمیاد تو سایت من تا مطالب سایتم رو ایندکس(ثبت) کنه-سر زمان های معینی میاد-----حالا من میخوام مطلب یا مطالب جدیدم رو زودتر ایندکس کنه باید از این قسمت استفاده کنم---حالا چطور باید از قسمت استفاده کنم رو نمیدونم--

اگه کسی میدونه ممنون میشم به ما هم بگه.

سلام و عرض ادب.
دوست عزیز شما تنها کاری که باید واسه فعالسازی این مورد انجام بدید اینه که تو کادر پایینی آگاهی دهنده های به روز شدن سایت ، باید آدرس سایتهایی که این خدمت رو انجام میدن وارد کنید تا به صورت اتوماتیک به روزرسانی مطالبتون به اطلاع موتورهای جستجو برسه.
واسه آگاهی از آدرس برخی از این سرویس دهنده ها به مخزن خود وردپرس به آدرس : http://codex.wordpress.org/Update_Services#XML-RPC_Ping_Services
میتونید مراجعه کنید.
البته نکته ای که وجود داره اینه که سعی کنید از ثبت تعداد زیاد آدرس بپرهیزید و بهترینهاشو انتخاب کنید در حد 4 الی 5 تا.
اینم لازم به ذکره که طبق گفته های خیلی از دوستان مجرب در این زمینه ، هیچگونه فشاری به سرور نمیاره و منابعی از سرور مصرف نمیکنه ولی با این وجود تعادل در هر کاری خیلی خوبه واسه همین عرض کردم که تعداد زیادی آدرس ثبت نکنید.
امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه.
یا علی.