ورود

View Full Version : سوال: دو مشکل تابعی در اجرای برنامه!

expertdev
دوشنبه 04 فروردین 1393, 22:18 عصر
سلام و خسته نباشید دوستان
من فایل دیتابیسم رو وقتی میخوام رو کامپیوترهای دیگه اجرا کنم این دوتا خطا رو میده:
1- missing or broken reference برای فایلی بنام VsWizard.dll version 9.0
2-من از تابع درونی dateاستفاده کردم تو برنامه به این شکل که تاریخ جاری سیستم رو به یک تکست باکس انتساب دادم اما این خطا رو میده: compile error:cant find project or library "Date" که هم برای تابع date و هم $date این ارور اتفاق میافته و برنامه وارد قسمت سورس کد میشه.
این دو خطای در حالی رو بقیه سیستم ها اتفاق میافته که روی سیستم خودم بدون هیچ مشکلی برنامه اجرا و کار میکنه.:متفکر:
دوستان لطفا دلیل و راه حل این مشکل رو بفرمایید.ممنون

abas1388
سه شنبه 05 فروردین 1393, 00:26 صبح
سلام و خسته نباشید دوستان
من فایل دیتابیسم رو وقتی میخوام رو کامپیوترهای دیگه اجرا کنم این دوتا خطا رو میده:
1- missing or broken reference برای فایلی بنام VsWizard.dll version 9.0
2-من از تابع درونی dateاستفاده کردم تو برنامه به این شکل که تاریخ جاری سیستم رو به یک تکست باکس انتساب دادم اما این خطا رو میده: compile error:cant find project or library "Date" که هم برای تابع date و هم $date این ارور اتفاق میافته و برنامه وارد قسمت سورس کد میشه.
این دو خطای در حالی رو بقیه سیستم ها اتفاق میافته که روی سیستم خودم بدون هیچ مشکلی برنامه اجرا و کار میکنه.:متفکر:
دوستان لطفا دلیل و راه حل این مشکل رو بفرمایید.ممنون
سلام

فایل VsWizard.dll version 9.0 روی سیستم خودت قبلاً رجیستری شده و باید روی سیستم های دیگر هم رجیستری شود.
موفق باشید

expertdev
سه شنبه 05 فروردین 1393, 09:34 صبح
فایل VsWizard.dll version 9.0 روی سیستم خودت قبلاً رجیستری شده و باید روی سیستم های دیگر هم رجیستری شود.
میشه بفرمایید چجوری باید اینکارو بکنم؟اگه تاپیکی در این مورد هست ممنون میشم که معرفی کنید یا خودتون توضیح بدین برام.بازم ممنون

luckyboy77
یک شنبه 10 فروردین 1393, 10:02 صبح
می تونید از اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?253605-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-ocx-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1&highlight=%D8%B1%D8%AC%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%B1+%DA %A9%D8%B1%D8%AF%D9%86+dll)استفاده کنید.