PDA

View Full Version : فروش اسکریپت وبلاگدهی با امکانات بالا فقط 400 باز هم 50 هزار تخفیف

javadscripti
سه شنبه 05 فروردین 1393, 22:55 عصر
سلام دوستان بنده از اونجا که آرشیوی از اسکریپت های مختلف طی 5 سال جمع کردم اخیرا اسکریپتی از سایت اسکریپت بای | فروش آنلاین و خودکار اسکریپت،قالب،افزونه خریداری کردم ================================================== ======== اسکريپت سایت ساز حرفه ای رزبلاگ (ويژه) نام : اسکريپت رزبلاگ سيستم : وبلاگ دهی حرفه ای ، سایت ساز زبان برنامه نويسی : php ، html ، js ، css توضيح کوتاه : اسکریپت رزبلاگ بصورت کامل ... قيمت محصول : 750000 تومان ================================================== ======= دوستان این اسکریپت مشابه رزبلاگ هست و اصلا اون نیست هستش 100٪ پارس بیسته چون بررسی هایی که کردم بیشتر اومدن فقط جداول رو تغییر نام دادن من 750 خریداری کردم و حالا میخوام با قیمت 400 بفروشم فکر کنم حق داشته باشم چیزی که بابت پول دادم و مال خودم هست رو بفروشم تخفیف 350 هزاری هم نوش جون جوونایی که ندارنو میخوان داشته باشن بهترینها رو کسی خواست ایمیل بده به یاهوی من دوست ندارم انگ کلاه برداری بزنید تو خیلی از انجمنا چنین چیزایی دیدم ولی این تفاوتش اینه که من پولشو دادم و مال خودم شده مثل ماشینی که خریداری میشه خوبیش اینه دست 2 نمیشه ولی شما پول دست 2 رو میدید ایمیل یاهو: javadscripti@yahoo.com با تشکر

joker
چهارشنبه 06 فروردین 1393, 09:16 صبح
با400 هزارتومن الان پورشه نو میدن نه ی اسکریپت دست دوم که لابد پشتیبانی فنی و گارانتی و ضمانتی هم نداره :چشمک:

javadscripti
چهارشنبه 06 فروردین 1393, 13:48 عصر
با400 هزارتومن الان پورشه نو میدن نه ی اسکریپت دست دوم که لابد پشتیبانی فنی و گارانتی و ضمانتی هم نداره :چشمک:

سلام
محض اطلاع این اسکریپت در اصل 2.5 میلیون پولشه!!
من از سایتی که خریدم (scriptbuy.ir) 750 هزار میده بدون پشتیبانی

من حالا دارم میدم 400

زیاده بازم؟؟؟

شما که خریدار نیستس خب!! هستید؟
300 بده شما

دیدید نیستید!!!

amin33
سه شنبه 13 خرداد 1393, 09:59 صبح
این اسکریپت را روی اسکریپ بای تست کردم
انجمن و به فروشگاه کاملا خرابه