PDA

View Full Version : روش های به کارگیری kendo UI

rahimi.mohamad24
پنج شنبه 07 فروردین 1393, 09:19 صبح
آیا استفاده از Kendo UI حجم صفحه را افزایش می دهد؟

چه روش هایی برای استفاده از آن وجود دارد؟آیا فایل نصبی دارد؟از کجا می تونم دانلودش کنم؟

sempay_ninjutsu
شنبه 09 فروردین 1393, 10:11 صبح
آیا استفاده از Kendo UI حجم صفحه را افزایش می دهد؟

چه روش هایی برای استفاده از آن وجود دارد؟آیا فایل نصبی دارد؟از کجا می تونم دانلودش کنم؟

kendo ui چیز خاصی نیست و از jquey استفاده می کند.حالا اگه منظور شما حجم کد نویسی که بله کاهش می دهد ولی اگه حجم خود صفحه می باشد که بستگی به کاری داره که میخای انجام بدی ولی در نهایت همون html میشه.....بعضی موقع ها تمایل داری گریدت خاص باشه.رنگ و لعابی داشته باشه خب شما مجبوری Css که به آون میدی رو تغییر بدی که خود این قضیه رو حجم صفحه تاٍثیر می زاره...
بهتر سما سری به سایت تلریک بزنی اونجا هم نحوه استفاده و هم آموزش تک تک آیتم های kendo رو گزاشته...
موفق و پایدار باشید

rahimi.mohamad24
پنج شنبه 14 فروردین 1393, 11:56 صبح
پس جریان این فایل نصبی kendoui.aspnetmvc.2013.3.1316.commercial.msi چیه؟
اگه قراره فقط چند تا فایل java script , css اضافه کنم، این فایل هم باید نصب کنم؟ کاربردش چیه؟
رفرنس دادن به فایل dll کندو چی؟

kavayo
جمعه 15 فروردین 1393, 15:11 عصر
کنترل های kendo برای اجرا نیاز به چند اسکریپت و فایل css دارند . وقتی کنترل های kendo نصب شدند شما میتواند پروژه جدیدتان را تحت کنترل های kendo ایجاد کنید که به صورت اتوماتیک تمامی رفرنس ها و css ها و کد های اسکریپت مربوط به ان به پروژه اتان اضافه میشود و یا میتوانید این موارد را به صورت جداگانه به پروژهاتان اضافه کنید

sanay_esh
یک شنبه 17 فروردین 1393, 15:38 عصر
اما ارجاع به فایل DLL KENDO به این خاطر نیاز است که اگر شما بخواهید سفارشی سازی نمائید میتوانید از کلاسهای آماده آن استفاده نمائید.

تمامی آیتم های مورد نیاز جهت هر گونه برنامه نویسی در این DLL جمع آوری شده اند. با توجه به کارکرد هر کدام از ابزارهای مورد نیاز KENDO ارجاع به dll ان الزامی است.

استفاده از ابزار KENDO بسیار سلیقه ای بوده اما امکانات بسیار زیادی را در اختیار برنامه نویسان MVC قرار میدهد. چنانچه زبانهای دیگری ماننده PHP نیز میتواند از این ابزار استفاده نماید.

موفق و پیروز باشید.